Зубачистка• 06 декабря 2024
Навіщо жінки на серйозних посадах роблять такі губи?
Як сприймати її адекватно? На фото депутат
Маргарита и Мастер• 06 декабря 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Чогось згадала Буданова з дружиною і ще якоюсь губаткою
Ну обезьяны две, ну правда)))
Анонім Секретар• 06 декабря 2024
Вона депутат і потребує саме робочого роту бо має ним нести покращення для держави
Ушла и Пришла• 06 декабря 2024
Поставила смайлик со слезой потому что это даже не смешно, а реально печаль так себя изуродовать. Не пойму, явно ж ее мужчина/мужчины пропихнули. Как им могут нравится эти безобразные надутые матрасы вместо губ ? Или это уже извращенцы какие-то, которые в жизни всех и все перепробовали
Бронетапці• 06 декабря 2024
Ответ дляКукарачка
Так ее и не знали и не видели, когда выборы были. Обычно знают 2-3 партийных лидеров, а остальных- нет.
Это означает, что людям безразлично, за кого они голосуют
Це одна з робочих сосен. Чи як там слуги про одну свою колегу казали. А загалом, у нас в країні навіть якщо ти супер розумна і претендуєш на високу посаду, то у більшості оберуть ту, яка гарно під столом авансом покаже здібності. От у неї її карʼєрний шлях весь так сказать на обличчі.
Хочу на Балі• 06 декабря 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Те, що в чорному, взагалі що за тваринка з Х-файлів?
Я_не_аноним_100%• 06 декабря 2024
Ответ дляА шо сталося?
А коли це депутат став серйозною посадою?
Точно))
На фото все відповідає посаді.
Папобус• 06 декабря 2024
Ответ дляЗубачистка
Ще доктор юридичних наук та доцент
янек тоже проФФесор, и шо?
а черновецкий писатель
Освічую темряву• 06 декабря 2024
Коли ця тупорила мода на африканські губи, які виглядають розпухшими у білої раси, вже нарешті скінчиться? Ось наприклад, блогер одна, така мила ніжна дівчина була /фото з інсти , які в загальному доступі/. А на останньому фото стала як вульгарне бабецало з тими губ´ями. Невже не розуміють люди, що це їх спотворює?!
Вкрай рідко буває, що зроблено вміло і геть трішки, 5% мабуть. Інші 95 - отакий жах
Голена блондинка• 06 декабря 2024
Ответ дляА шо сталося?
Власне, як автор
Так что вы все автора грязью поливает, сами то чего достигли , кроме губищщ)
Кукарачка• 06 декабря 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Видимо, в юности эталоны красоты искажаются. Я помню, как мне было лет 8, увидев женщину с гладкими длинными волосами на упаковке какой-то болгарской краски, я сказала папе, почему такую некрасивую тетю сфотографировали. Папа очень удивился, и сказал, что переживает за мой вкус, раз эта тетя для меня некрасивая. А для меня тогда Таня Овсиенко с осветленными волосами и химией на голове была модной и красивой. Как раз клип вышел Музыка нас связала, в котором она лихо с конвульсиями отплясывала.
Яйцеголовая• 06 декабря 2024
Я робила раз десять і в мене ніколи такого ефекту не було😂
Вперше по темі помітила резонанс, коли адвокат на серйозі плямкала тими губами про тцк і дотримання законів. Це був жах😂 дивитися і слухати не можливо
А ще недавно лікарі підняли тему, що в гінеколога не має бути покриття і тим більше довгих нігтів. Вот те саме, професія зобовʼязує
Морожена_курка• 06 декабря 2024
Ну, це такий треш з тими губами...
Ну, підколоти 0,5 - 1 мл для свіжості і легкого об´єму...
Але ж не такий інкубаторний трешак на обличчі.
По всій Європі впізнають Українок за цими губами з насмішкою.
А шо сталося?• 09 декабря 2024
Ответ дляГолена блондинка
В сенсі, я всього віддзеркалила поведінку автора, навіть менше ніж вона сама.
Я, як мінімум, не створюю теми на форумі з чужими фотками, щоб обісрати людину, вже більше досягла, ніж автор.
А до неї мабуть і досі не дійшло
Шлях до зірок• 06 января в 01:30
Ответ дляМУСЯкомарова
А если бы там была волчья пасть и заячья губа, то какие вопросы? Или тогда точно клеймо, что умственно отсталая? Я не знаю кто эта баба, но если у неё есть мозги, то ботокс и филлеры на них никак не влияют.
Были бы мозги, таких бы губищ не было