культУра• 06 декабря 2024
Что ваши детки найдут утром под подушкой?)
И как спрятать под подушку большой подарок? 😆
Чаклунка-ведунка• 06 декабря 2024
Ничего, вполне достаточно одного бородатого волшебника в год. Для сына это Дед Мороз.
Взяли моду: старики -волшебники в очереди стоят, чтобы одарить чадо подарками.
Чаклунка-ведунка• 06 декабря 2024
Ответ дляЯ не в теме
Деньги на прогулки,в школу,в спортзал даються и оплачивается каждодневно, сегодня дали на други растраты и не 200-300-5500
Одеваем,кормим это отдельная тема
Началась ярмарка тщеславия.
Фрикаделька• 06 декабря 2024
Сину 13. Попросив гроші.
До грошей також покладем подарунок з цукерками.
В 12 ще реально вірив в Миколая та Діда Мороза. Завжди тихенько ховали подарунки, щоб дитина вірила в казку.
Злюка бобер• 06 декабря 2024
Піжаму хелло Кітті, шоколадку і кіндери отримає молодша. Старша гроші на квиток в театр і теж шоколадку
Фрикаделька• 06 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
А вы из павловки?обычно странные умозаключения ее жители излагают
А дітям книжки кацапською під час війни купувати — це не дивно?
Черговий по кухні• 06 декабря 2024
Ответ дляZZIIKKAA
Їжачки плакали, кололися, але продовжували жерти кактус
Тобто якщо увесь Харків перейде на укрмову, то рашка такая а ну ладно, ми пішли і перестануть бомбити? Чи то ви про суперпатриотизм?
Та_шо_ж_таке• 06 декабря 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Харьков в большинстве русскоязычный, вы не знали?
Ага, про Київ теж так на Совєтчіці пишуть. Школи теж російськомовні? У деяких людей свідомість так і не прокинулася? Книгу російського видавництва ще треба пошукати, щоб купити в Україні
Та_шо_ж_таке• 06 декабря 2024
Ответ дляandddrey
рано еще, святой Николай 19 декабря
Ви з кацапії чи динири?
dreamsunny• 06 декабря 2024
Смотрю на пальцы вниз и рукалицо в этой светлой теме и удивляюсь людям, кто это ставит.
Девочки, всех с праздником Святого Николая и пусть он защит наших детей! Пусть все дети будут здоровы и счастливы!
Скорейшего мира всем!
ЯспАкойнаЯ• 06 декабря 2024
Ответ дляРадість моя
А при чому мова? Моя дитина виросла в руськомовному середовищі. Я впевнена, що будь-яка дитина, яка живе в Україні не зраділа би книзі з рашки. А ця книга саме звідтіля.
Вы заблуждаетесь
Дама с заначкой• 06 декабря 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Подарочную карту в её любимый книжный.
Большой можно просто рядом с кроват поставить
круто!!!! як же круто що діти, молодь у нас ЧИТАЄ!
ЯспАкойнаЯ• 06 декабря 2024
Ответ дляТаракашечка
Кошмар, кацапські книги під час війни де знайшли? Чи ви динири-линири?
Святая простота
Дадосвидания• 06 декабря 2024
Ответ дляДокладальниця
А 18 летнему говорите еще про аиста?
У 18 років дитина перестає бути дитиною для своїх батьків?
Та й як 14-річному подарувати щось, а 18 річному сказати ти без подарунка?
Дадосвидания• 06 декабря 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Дніпро теж кацапськомовний. Але в мене дитина російською погано читає, в неї з 2 класу, як сама почала повноцінно читати великі книжки, то всі книжки вже українською. Хоча у побуті вона розмовляє російською
А ось і я• 06 декабря 2024
Ответ дляРадість моя
Угу, ваши дети и Тикток не смотрят