культУра• 06 декабря 2024
Что ваши детки найдут утром под подушкой?)
И как спрятать под подушку большой подарок? 😆
12 галюцинаций• 06 декабря 2024
Ответ дляБезВзяток
И замечу издательство Ранок в Харькове издает книги на двух языках русском и на украинском, даже сейчас)
Я думаю претензии начались не потому что на русском, а потому что рашиское издательство
БезВзяток• 06 декабря 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
100%
І де в Харкові її купили прям цікаво?
Вы такая интересная, 21 век, все что угодно достать можно) я купила на олх музыкальную игрушку Азбукварик Елочка. Вот такую, племянница 3х лет в восторге)
Братья Капли• 06 декабря 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Все зрозуміло, окрім вострєбованості.
Вострєбованості робите саме ви, але все більше і більше людей витирають ноги об руську культуру, з різних країн.
Огранічєность ваша проявляється в тому, що воює Кремль і Путін, а всі інші хороші руські.
Пушкін висів на всіх бігбордах Херсона, а все українське вивезли і спалили за 8 місяців окупації, музей вивезли весь голі стіни щалишили, всі картини, всю нашу культуру в котрий раз знищують і це вже в 22 році. Але ви топите за культуру окупанта, а не за свою рідну.
Удалено администрацией...
БезВзяток• 06 декабря 2024
Ответ дляФрикаделька
А дітям книжки кацапською під час війни купувати — це не дивно?
Нет, для половины Украины русский язык родной. Причем тут кацапы?
ХикориДикори• 06 декабря 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Звісно дивно. Бо навіть в школах не вчать мову окупанта. Але батьки принципово навчають цією мовою своїх дітей, принципово вкорінюють ворожнечу наступному поколінню. І так, таких людей називають ждунами. Бо розмовляти рос мовою в родині то одне, а вчити дітей рос алфавіт, читати і вивчати мову окупанта, то має інший підтекст.
В Харькове учителя разговаривают на русском языке. Уроки ведут на украинском, в перерыве и с родителями - русский
И директор школы тоже
Коварная Зая• 06 декабря 2024
У нас Миколая будет 19, так же как отмечали всю жизнь раньше. Символично, т.к. дети уже подростки
Миллениалка• 06 декабря 2024
Ответ дляКоварная Зая
И у меня, 14 лет
Не против• 06 декабря 2024
Ответ дляБратья Капли
Удалено администрацией...
Що ви мелете? Почитайте хоч щось про відомих українців: композиторів, художників, науковців, письменників....Скільки пам´ятників Тарасу Григоровичу у світі знаєте?
floricia5121• 06 декабря 2024
Ответ дляРадість моя
А при чому мова? Моя дитина виросла в руськомовному середовищі. Я впевнена, що будь-яка дитина, яка живе в Україні не зраділа би книзі з рашки. А ця книга саме звідтіля.
Впевнені ?
Сколько_мне_лет?• 06 декабря 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
дивно що книга російською, тим паче що з Харкова ((
Бл. Аннулируйтесь
Дадосвидания• 06 декабря 2024
Ответ дляА ось і я
А переписывается с друзьями тоже по-украински?
Ой, то болюча тема. Пише російські слова українськими літерами.
Та_шо_ж_таке• 06 декабря 2024
Ответ дляБурундучиха
Ой бляха, аж два года как перешли на 6 число, и теперь все такие- вы с кацапииии. На кацапии шоб вы знали и на 19 число Николая не празднуют
Мене абсолютно не цікавить, що і коли святкують на болотах. Зі святом! Гарного дня!
floricia5121• 06 декабря 2024
Ответ дляФрикаделька
Сину 13. Попросив гроші.
До грошей також покладем подарунок з цукерками.
В 12 ще реально вірив в Миколая та Діда Мороза. Завжди тихенько ховали подарунки, щоб дитина вірила в казку.
Мені тут писали що мій, якому 9 років і вірить - розумово відсталий...
floricia5121• 06 декабря 2024
Ответ дляФрикаделька
Ні. Якщо сім´я російськомовна. Я також купую дитині, прикиньте )))
Не любовница• 06 декабря 2024
Ответ дляРадість моя
Книга із рашки, росмен. То мені теж дивний такий подарунок.
І моя дитина б неприємно здивувалася б такому ’подарунку’. Бо скоріш за всього там видавництво москва підписано
Ну та Ви що, не розумієте, що Харків руськоязичний? Це ж нормально. Фігня, що по них щодня фігачать кацапські ракети. Ето же другоє... Стокгольмський синдром, бляха...
floricia5121• 06 декабря 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Ви з кацапії чи динири?
Ні, це нормальні люди , які не підстроїлись під новий лад .
Бистро всі перевзулись
Не любовница• 06 декабря 2024
Ответ дляБратья Капли
Удалено администрацией...
Не показуйте свою обмеженість). Те, що ви нічого, окрім общєпонятного, не знаєте, не означає, що нічого іншого не існує.
floricia5121• 06 декабря 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
На болотах таке взагалі не святкують! Ви не в темі!
Не любовница• 06 декабря 2024
Ответ дляБезВзяток
До того, що для них той рускій також рідний. Ви ж в одному ментально-культурному просторі.
Невидимка Майя• 06 декабря 2024
Я поддерживаю класическую традицию что на Николая дарят сладости. Поэтому сегодня в ботинках ( мы в Германии, но мне больше нравиться вариант в ботинках, под подушку мне вечно было сложно уместить сладости)дети нашли разные конфеты. Подарки будут на Новый Год.
Все і одразу• 06 декабря 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
А что дивного, если ребёнок читает книги на родном языке?
Все і одразу• 06 декабря 2024
Ответ дляРадість моя
Вот вообще не сомневаюсь, что ваша бы неприемно здивувалась
Файна цьоця• 06 декабря 2024
Мой 14 летний получил игру сталкер 2. Какую-то там самую лучшую версию. Сладости само собой.
Все і одразу• 06 декабря 2024
Ответ дляЧемна панночка
Тю, а разве не 18 числа? С чего вдруг сегодня? А вообще без разницы - не празднуем такое
Правительство приказало, что теперь 6-го и они побежали ) шоб не як на расии, ну!
Ответ дляБратья Капли
Удалено администрацией...
Не виставляйте на показ свою неосвіченість. Я з Харкова, але назву вам величезний список українських поетів, письменників, музикантів, митців, філософів та інших діячів культури та науки.
Вам має бути соромно, що ви така безграмотна сьогодні. Одне діло, коли нашу українську культуру забороняли, за неї вбивали та висилали до Сибіру, інша справа зараз – коли безліч джерел доступні до ознайомлення
НашлаПерепискуМужа• 06 декабря 2024
Ответ дляФайна цьоця
Мій син мені казав що наче ця гра для українців безкоштовна
Все і одразу• 06 декабря 2024
Ответ дляФрикаделька
Ни в одной стране мира не травят за язык, во всем мире люди могут читать книги на роднлм языке. И только у нас эти кастрюлеголовые дикари охренели и имеют наглость рассказывать, кому на каком языке говорит и читать.