Прокачую сідниці• 06 декабря 2024

Кто перешёл и отмечает Николая по новому, вы чувствуете дух праздника?

Я не чувствую, может потому, что не отмечаю сегодня. И 25 тоже обычный день, нет никакой таинственности и ощущения волшебства
Результат:
вже голосів: 696
322 (46.26%) Да
192 (27.59%) Не переходила
182 (26.15%) Нет
Джонсонюк• 06 декабря 2024
дух може ще й не відчуваю, але поєднання двох важливих свят в одному дні вважаю дуже знаковим
Я Головна• 06 декабря 2024
Я его и по старому не отмечала.
Ангелок з ріжками• 06 декабря 2024
Це просто у вас в голові хочете дух свята, то створіть собі свято. Ви не хочете, ось я не створюєте.
МаксХмара• 06 декабря 2024
Відчуваю трохи, але хвора лежу, ялинку не встигла поставити, бо після ремонту хаос трохи. Сподіваюсь завтра. Зранку обмінялись подарунками, чоловік зробив сніданок
Ируся-пуся• 06 декабря 2024
Відчіваю. Ми самі собі робимо свято, ніхто нас не буде запалювати. Дістала новорічні прикраси, купила подарунок..і вже веселіше
Синиця у спідниці• 06 декабря 2024
сьогодні син проснувся і каже - кішка пів ночі шуршала моїм подарунком під кроваттю, так і дізнався що він там є))), розвернув, зрадів дуже і я рада, а ввечорі посидимо сімьєю. квартира ще не прикрашена, печиво ще не печене, але все буде. автор, я до чого, настрій треба створювати і наганяти)))
Antiprom• 06 декабря 2024
А чому не відчувати? Вчора зайшла в Мармеладного кота, а там черга..ніколи там черг немає.. скрізь різдвяні пісні, ялинку прикрасили..чому свято не відчувати?
автор Прокачую сідниці • 06 декабря 2024
Как то сильно рано, не понимаю, обычный день
Ширли-Мырли• 06 декабря 2024
Я и по старому не ощущала. А как на него реагировать ?
Подарили дочке деньги, когда была маленькой дарили игрушки. В школе раздавали пряники, сейчас в колледже онлайн, то уже духа праздника нет и у нее.
Баррикадница• 06 декабря 2024
Ні, немає. Не звикла ще. Вирішили святкувати й по старому, й по новому, щоб звикнути до нових свят. Не розумію, навіщо було міняти. Але вже як є, будемо звикати
Така бойова Я• 06 декабря 2024
Я так любила ці свята. Більше, ніж свій ДН. Ми перейшли на новий календар. Але, як ви говорите, почуття чуда не має. І це не залежить від дат. Багато чого змінилося. На Новий рік ми їздили сім´ями до мами, то було весело, всі чекали, зараз цього зробити не можемо.
Ширли-Мырли• 06 декабря 2024
Рождество 25 вообще не воспринимаю, и елку ставим позже него. Может потому что мы едем к родителя, с которыми очень редко видимся на 6-7 января.
Ответ дляAntiprom
Потому что ёлку буду ставить 29-30, дай Бог дожить, Рождество у меня православное 7 января, и почувствую я новогодние праздники аж в конце года
Печальки.нет• 06 декабря 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Ну от 💯
Я готувалася, обирала подарунки, купувала прикраси новорічні, тому я чудово відчуваю свято))
Дуже дуже вумна• 06 декабря 2024
Нет, не ощущаю. И не празднуем сегодня. Мы не католики. Под каждую власть подстраиваться не будем. Для моей семьи всю жизнь Николая был и будет 19 декабря. Рождество 7 января.
Меня пугают люди которые делают, что им наказали с телевизора.
И не надо рассказывать про Россию, они вообще Николая не празднуют

Начинается это тупое рука-лицо🤡
Штора с кисточкой• 06 декабря 2024
Я дух свята взагалі перестала відчувати, на будь яке. Надіюсь, коли ця вся х…бень закінчиться, то й цей штопор зникне
тянитолкайка• 06 декабря 2024
Так, відчуваю і настрій святковий. Можливо це через те, що в нас 2 дітей і ми для них створюємо цю казку, цей настрій. Ялинка вже стоїть 🎄
Ангелок з ріжками• 06 декабря 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Ну й добре а ми зараз вже відчуваємо свято
Ло Шарик• 06 декабря 2024
В нас ялинка стоїть ще з листопада. Зараз саме час для перших подарунків, для адвентів, щоб відкрити до нового року. А те, що ви не відчуваєте, то вже «старість» і те, що відбувається в країні.
Я вже давно не відчуваю нічого на новий рік і т д але для дітей роблю всі свята і подарунки. І так більшість дорослих.
Ответ дляШирли-Мырли
Ёлка для меня символ Нового года а не Рождества, не собираюсь менять традиции
Antiprom• 06 декабря 2024
Ответ дляДуже дуже вумна

Начинается это тупое рука-лицо🤡
А мене лякають люди які не проти святкувати одні свята разом з народом, який хоче їх знищити і для них це норма..
Гуру троллинга• 06 декабря 2024
Ответ дляДуже дуже вумна

Начинается это тупое рука-лицо🤡
Ви б хоч поцікавилися скільки православних святкують Різдво 25.12, а Св.Миколая сьогодні.
Обижулька• 06 декабря 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
19 теж звичайний день, вигаданий.
Самим собі настрій створити треба
тянитолкайка• 06 декабря 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Звичка страшна сила і якщо ви 40 (умовно) років налаштовані були на 31 грудня, а зараз не маєте мотивації змінювати звички, то не дивно, що у вас немає святкового настрою. Ну і хронвчний стрес через війну сприяє пригніченому настрою вцілому
Играю_на_кларнете• 06 декабря 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Я раньше ходила в церковь, было чувство праздника,а сейчас только чувство обгаженности. Что это за праздник, если его можно таскать туда-сюда? Перестала праздновать совсем и в церковь не хожу
Раздражевская• 06 декабря 2024
Ответ дляДуже дуже вумна

Начинается это тупое рука-лицо🤡
Вивчіть питання з календарями для того щоб знати під кого підлаштовуєтеся ви
Ростки жимолости• 06 декабря 2024
Все в нашей голове
Мальдивирую• 06 декабря 2024
Никогда не ощущала этот праздник. Для меня праздник Новый Год, и Рождество утратило смысл 25 числа. Отмечаю ради детей, что б им привить привычку.
На Николая просто дарим сладости и обычный день.
Ангелок з ріжками• 06 декабря 2024
Ответ дляДуже дуже вумна

Начинается это тупое рука-лицо🤡
Ви ж розумієте, що дата свята - це просто домовленість. На григоріанський календар перейшли в 1918 році. І була така ж сама історія, як зараз)))
Обижулька• 06 декабря 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Це Петро 1 перейняв в Європі, ялинка піздвяне дерево завжди була