ПультОт_БМВ• 06 декабря 2024
ППшницы, мой обед, завидуйте.
Мания-Величия• 06 декабря 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
смажена картопля - їжа бідних
в мене на обід було авокадо, фундук та зернистий сир солоний в баночці
на вечерю буде домашня ковбаска запечена з салатом з ще огородніх (з заначки) помідорів
вчора на обід був тунець із сиром, руколою, айсбергом та солоним огірком
в мене на обід було авокадо, фундук та зернистий сир солоний в баночці на вечерю буде домашня ковбаска запечена з салатом з ще огородніх (з заначки) помідорів
Ви так ретельно перерахували нам всі свої прийоми їжі, що одразу стало зрозумілим - ви з багатих
Молчалка• 06 декабря 2024
Ответ дляНетутешня
Це картопля називається
Ніііі. Це якийсь свинарний рай. Картопля - це естетична і корисна українська страва, яку люди їдять в помірних кількостях