За ким я буду?• Изменено 07 декабря 2024

Через яке перевірене агенство їздите на роботу закордон?

Ніколи не їздила на заробітки, але вже не вивожу. Потрібна робота. Підкажіть перевірену людину, до кого звернутись. Ті контакти що мені дали знайомі, щось не дуже. Просять 250 євро за вакансію і 200 за автобус зі Львову.
Ворожу на каві• 07 декабря 2024
А нафига вам все эти агентства? Не проще эти деньги, которые вы готовы отвалить потратить на дорогу и аренду комнаты и напрямую искать работу.
Страхованная• 07 декабря 2024
Джобцентр Дойчланд
Альфасамка• 07 декабря 2024
шо означає агенство за кордон. Це завуальована проституція?
автор За ким я буду? • 07 декабря 2024
Ніколи не їздила, боюсь що не справлюсь самостійно
автор За ким я буду? • 07 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
Ні))) Пропонують різні роботи на теплиці в Бельгії, столова в Німеччині
САМ_ТАКОЙ• 07 декабря 2024
Интересно, автобус со Львова куда 200 евро ? Я на фликсебус ехала с Антверпена до Львова за 80 евро. С Кельна до Львова за 100 евро.
Платные вакансии, как правило - развод для лохов.
Альфасамка• 07 декабря 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
ужас. Рабство. НЕЛЕГАЛЬНІСТЬ, недотримання жодних норм законів і захистів
Альфасамка• 07 декабря 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
я до ковідли літала зі Львова за 20 доларів. А то автобусом пердіти за 100. Лох не мамонт
автор За ким я буду? • 07 декабря 2024
Ответ дляВорожу на каві
Якщо я ніколи не була там, то як мені зняти кімнату? Знаю що на роботу просто так не візьмуть, потрібно оформити параграф 24 в Німеччині і прописка.
САМ_ТАКОЙ• 07 декабря 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
У вас есть право на работу в Бельгии или в Германии ?
автор За ким я буду? • 07 декабря 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Тому й запитую тут
автор За ким я буду? • 07 декабря 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Це агенство пропонує оформлення документів
автор За ким я буду? • 07 декабря 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Та нема, звичайно, я взагалі ніколи на заробітки не їздила. Але ж якось люди їздять, десь знаходять вакансії
САМ_ТАКОЙ• 07 декабря 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Каким образом агенство вам оформит вид на жительство ? Вам не стоит выезжать из Украины, если вы этого не понимаете. Это 100% развод.
Ворожу на каві• 07 декабря 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Ну без лоха и жизнь плоха. Ок
Ворожу на каві• 07 декабря 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Такие люди пока на грабли не наступят, то не дойдет
автор За ким я буду? • 07 декабря 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Тому й питаю тут, якось же люди їздять на заробітки.
Сизоока бестія• 07 декабря 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Автор послушаю,т.к.хоткоа бы на сезон в Грецию уборка( ни разу не была заграницей)
Люблю ВалЄру• 07 декабря 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
20 евро сэкономили?
Не против• 07 декабря 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
20 евро сэкономили?
для вас то не гроші? і не 20, а 120
автор За ким я буду? • 07 декабря 2024
Ответ дляСизоока бестія
І я не була((
ШанельКуКу• 07 декабря 2024
Добрий ранок! Авторко, шукайте знайомих, хто де за кордоном, їдьте до них та шукайте роботу на місці.
автор За ким я буду? • 07 декабря 2024
Ответ дляШанельКуКу
Дякую, немає таких знайомих(( якби були, то тут не питала б. Я з Полтавської обл. У нас біженців, серед знайомих, немає. А ті хто їздять на заробітки, то запропонували такий варіант, як писала вище.
как тебе такое илон маск• 07 декабря 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
А ви спробуйте.Кожна людина що там працює колись починала..Моя знайома в Італії вже близько 20 років...Коли вона туди їхала прощалася з усіма якби її на каторгу відправляли)))....Зараз сміється сама з себе
автор За ким я буду? • 07 декабря 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
Та треба щось пробувати, аби ще не самій а з напарницею. Було б спокійніше))
Королева краси• 07 декабря 2024
Автор, вы на правильном пути.
Ищите, спрашивайте, не слушайте тех, кто тут только критиковать может.
Ищите в фейсбук группы по работе в странах, которые вас интересуют. Спрашивайте там.

Ещё быстрее, дешевле и надёжнее найти работу и в Украине. Открывайте Работа.уа и Ворк.уа и ищите там, с проживанием.
Удачи.
Королева краси• 07 декабря 2024
Ответ дляСизоока бестія
Так кооперируйтесь с автором.
Вместе легче будет.
Жирафовое варьенье• 07 декабря 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Если и возьмут то только специалистов или футболистов например. Все остальное будет нелегал. Ехать в лагерь и там искать на месте. И жилье хоть какое-то будет и разрешение на работу.
автор За ким я буду? • 07 декабря 2024
Ответ дляКоролева краси
Автор, вы на правильном пути.

Удачи.
Дякую
автор За ким я буду? • 07 декабря 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
Мені б місяців на 3-4, біженцем не підходить