Душка-свекрушка)))• Изменено 07 декабря 2024

При розтягненні звязок ноги- траумель чи долобене гель?

Вчора дитина неудачно сіла на шпагат.. різко
Потягнула ногу, не могла рухатись
Лежала в стані спокою 3 години
Намазала долобене
З часом їй стає краще
Сьогодні хоч ходити вже може, сама себе обслуговувати. Але на ногу ще важко повноцінно стати
Може купити траумель? Чи долобене теж від розтягування звязок?
автор Душка-свекрушка))) • 07 декабря 2024
Ось точно як у дитини
Мафиозная• 07 декабря 2024
Показать ребенка врачу нужно, а не на форуме спрашивать чем мазать. Или хотя бы в скорую позвонить и у них спросить, что лучше сделать, в такой ситуации.
Вічний двигун• 07 декабря 2024
Найголовніше, що ’саме себе обслуговує’, еге ж? До лікаря! Швидко!
ИграйМойГормон• 07 декабря 2024
Едьте на рентген в дежурную травматологию. Дайте обезболивающее.
Есть ситуации, когда намазывание только оттягивает гипсование. Лучше исключить.