ЛісАпетная• 07 декабря 2024
Дівчата що з покупцями? Ору
Продаю на олх пуховик.
Чесно скажу за 12 років ( я на олх) вперше у мене в підписці на одну річ 59 людей.
Так от , 20 вже просто винос мозга.
Довжина 70
Ог полуобхват 55-57
Рукав як на фото, не довгий 57 см
Плечі ( від плеча до плеча 45)
Фото вживу
Це не стокові
Глибокий капюшон, тепла, приємна, дуже мʼяка
Пух Натуральний-легенька
Колір молочний його назвали
Розмір вказаний м, але підійде на xs якщо зріст від 165 , також с та м розмір буде сідати класно
У нас в магазині такий зараз 7300 грн
Рекомендую дуже
Будете задоволені
Це мій опис. Взагалі є продавці які зовсім нічого не пишуть
Вказано в самому оголошенні новий пух заміри
Б…. ть що це за питання?
Де… ли чи що?
Я не бізнес … продаю свій проліт
Показую пару скрінів, бо Біл ше не влізе
Так от , 20 вже просто винос мозга.
Довжина 70
Ог полуобхват 55-57
Рукав як на фото, не довгий 57 см
Плечі ( від плеча до плеча 45)
Фото вживу
Це не стокові
Пух Натуральний-легенька
Колір молочний його назвали
У нас в магазині такий зараз 7300 грн
Рекомендую дуже
Будете задоволені
Б…. ть що це за питання?
Де… ли чи що?
Я не бізнес … продаю свій проліт
Лепетун• 07 декабря 2024
Ответ дляРоза в вазі
У нас почему-то считают,что нужно все стерпеть лишь бы продать. Но я на вашей стороне. Так как сама так себя не веду и саму шаровщики задолбали. Когда стоит закупка 600грн,продаешь с наценкой 30%,а тебя просят отдать за 500 и потом пишут продажи это не ваше
. Почему не мое? Потому что не согласилась подарить за 500 ещё и ниже закупки) и таких каждый второй. Да,люди обеднели,озлобились.но шары за мой счёт не будет.
По рука лицо видно сколько шаровщиков в теме.
Де ви побачили, що просять знижку в скрінах чи описі теми автора?
Що кому болить.....
Синиця у спідниці• 07 декабря 2024
Ответ дляКракадэ
Споініше на то дивіться. Мене дуже дратувало раніше, коли в оголошенні пишу стан ідеальний, а мене питають: ’який стан?’. Просто вони не читають оголошення, а строчать всім підряд.
Знаете, ’идеальное состояние’ у каждого своё. У кого-то оторванные карманы или дыры, это тоже идеально.
Кракадэ• 07 декабря 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Так а купа фото зі всіх ракурсів нашо?
Инста_Богиня• 07 декабря 2024
Ответ дляЧекаю завтра
’Чи маєте в наявності кофту в рожеве сердечко?’
капец))
Синиця у спідниці• 07 декабря 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
В тих питаннях, що на скринах не бачу нічого такого, щоб була така реакція продавця. А ось опис, вибачте, гівно - м´яка (це досить абстрактне відчуття, і суб´єктивне), приємна (чи то для оргазму?), тепла (кому як). А з розмірами взагалі треш - буде сідАти класно.😆 Якийсь маразм, на кожну фігуру сідає по-різному! Тож я б сказала де..л - продаван
Та да, описание доставляет. Один размер хоть на XS, хоть на М.
Не обижаюсь• 07 декабря 2024
у вас столько лишней информации. Неудивительно, что люди пропускают главную.
Замеры, размер на бирке, состав ткани, способы оплаты и доставки. Все.
А у вас:
Сколько оригинал (какая разница, если у вас и близко не оригинал)?
Сколько в магазине (какая разница, если у вас другая цена)?
Мягкий или твердый (в сравнении с чем?)
Как сядет по фигуре (откуда вы знаете, кто как любит носить?)
Будете задоволени (кто вам такое сказал?)))
А у вас:
Мягкий или твердый (в сравнении с чем?)
Роза в вазі• 07 декабря 2024
Ответ дляЛепетун
Що кому болить.....
Вас почему так зацепило? Не любите правду?)
Кумедна• 07 декабря 2024
А шо не так))? Мне только вопрос ,,как с вами связаться,, напрягает, те кто так пишет обычно больше не объявляются
Лепетун• 07 декабря 2024
Ответ дляРоза в вазі
Смішно читати ваше ниття не по темі :)
Домашка• 07 декабря 2024
Це такий ресурс, що зайшов-уже ризикнув.
90% розвод, шахраї, нема в наявності, майже таке, як на фото, але навпаки,..
Якщо навіть теоретично розглядати покупку, змушений три рази перепитати під кожним оголошенням.
осень харашо• 07 декабря 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Мене теж нервує коли не читають опис
Там только один вопрос по информации в описании
Не обижаюсь• 07 декабря 2024
ну и писать, под какой ’оригинал’ шили вашу куртку - это только занижать ценность вещи. Потому что это может быть действительно вещь хорошего качества, но бирка ’Диор’ или ’Монклер’ все испортит и мало кто захочет такое чудо китайское купить.
Янгол в камуфляжі• 07 декабря 2024
Не видя объявление ничего не понятно. Три цены 7300, 7000, 35000. Размер м, но подойдет и на м, и на с , и на хс. Он что тянется ?
Кто крайний?• 07 декабря 2024
Нащо ви пишите скільки він коштує в магазині, ви продаєте в інтернеті і не платите оренду приміщення ,світло зар. платню продавцям. Я продаю шапки ніколи не пишу ціну в магазині, теж купа тупих питань , незважаючи на те що я терпляча одну навіть заблокувала, бо написала якщо буде купувати по передплаті то зроблю знижку, на що вона мені купу гі...а вилилила і звинуватила в тому що я обдурити хочу. І вишня на торті ціна шапки всього 300 грн і я вирішила розбагатіти за її гроші, навіть не звернула уваги що в мене більш ніж 100 успішних доставок.
Смешнюча• 07 декабря 2024
тік ток заполонив все , нічого не продається , ОЛХ вже мертва площадка
Невгамовна сила• 07 декабря 2024
Ответ дляЧекаю завтра
Ахаха
.
Не обижаюсь• 07 декабря 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
А склад чому не вказано? Ору
’Пух Натуральний-легенька’
Соображалочка• 07 декабря 2024
Ответ дляЧекаю завтра
Никогда не догадаетесь, какой вопрос мне вчера задали по этой модели
размеры сердечка?
Вишня на торті• 07 декабря 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
я продаю нове кашемірове пальто за смішну ціну - 500 грн, просто шоб не висіло в шафі. пише мені пані «давайте за 400 бо ще доставку платити»
Покажите пальто, если не сложно
Кидаю курити• 07 декабря 2024
Как умиляют продавцы которые продают что то и всегда пишут, а в магазине 7500))) или покупали за 10000
Сунуся в чужі справи• 07 декабря 2024
Ответ дляКракадэ
Тому що вже купували ’стан ідеальний’, а там як не катишки, так затерте так, що вид явно не ідеальний. Для продавців, якщо без дірок - це вже ідеальний стан)))
ЛісАпетная
• 07 декабря 2024
Ответ дляОднозначная
Ну и что, что новая от 35? У вас б.у.
И потом, где ширина куртки внизу?
Удалено администрацией...
осень харашо• 07 декабря 2024
Ответ дляЧекаю завтра
А что не так в вопросе?
Или у вас наличие по все цветам расписано?
Дева Мария• 07 декабря 2024
И что ? Вас сложно ответить ? Не понимаю такого . Я даже сбрасывала переписки с байером, где видно выкуп вещи из сайта . Считаю , что покупатель имеет право спросить все , кроме , типа покажите куртку на себе - на это не реагирую .