ЛісАпетная• 07 декабря 2024

Дівчата що з покупцями? Ору

Продаю на олх пуховик.
Чесно скажу за 12 років ( я на олх) вперше у мене в підписці на одну річ 59 людей.
Так от , 20 вже просто винос мозга.
Довжина 70
Ог полуобхват 55-57
Рукав як на фото, не довгий 57 см
Плечі ( від плеча до плеча 45)
Фото вживу
Це не стокові
Глибокий капюшон, тепла, приємна, дуже мʼяка
Пух Натуральний-легенька
Колір молочний його назвали
Розмір вказаний м, але підійде на xs якщо зріст від 165 , також с та м розмір буде сідати класно

У нас в магазині такий зараз 7300 грн
Рекомендую дуже
Будете задоволені
Це мій опис. Взагалі є продавці які зовсім нічого не пишуть
Вказано в самому оголошенні новий пух заміри
Б…. ть що це за питання?
Де… ли чи що?
Я не бізнес … продаю свій проліт
Показую пару скрінів, бо Біл ше не влізе
Я не в теме• 08 декабря 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Тому що вже купували ’стан ідеальний’, а там як не катишки, так затерте так, що вид явно не ідеальний. Для продавців, якщо без дірок - це вже ідеальний стан)))
Якщо це не річ для продажу, а проліт - ця річ не нова, а б.у. Автор зробила не вдалу покупку, а тепер хоче комусь спихнути свою тепленьку, легеньку, гарненьку курточку) але ж вона вже не нова. Це як авто - з салону виїхав, вже не нове))
Начальник Анонимов• 08 декабря 2024
Ответ дляОце так цабе
А что дает количество просмотров на олх?
Да ничё, просто звёздный час автора))
Начальник Анонимов• 08 декабря 2024
Ответ дляОце так цабе
А що дає кількість переглядів на лох?
Да ничё, просто звёздный час автора))
Жерица ночи• 08 декабря 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
Да ничё, просто звёздный час автора))
Може прорекламувати свою сторінку хотіла. Але який сенс? Товар специфічний у неї і ціни не дуже лояльні. Якась коробка 90 грн. Таке хтось купує?
ShkaFFchik• 09 декабря 2024
А меня в продавцах бесит неграмотность) Когда ищешь кигуруми, а продавцы называют это как угодно - кенгуру, кугурини, и еще черт-те как, спасибо, что не кунилингус. И это не считая того, что называют кигуруми все подряд слипы, а это название касается только комбезов, изображающих животных!
Ну и просто много слов с ошибками, естественно поиск такие вещи не выдаёт. Потом жалобы на отсутствие продаж)
СережкинаЯ• 09 декабря 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Ха, а эту не видели за 400? А? У нашего любимого автора, Светика
ужОс
у меня тоже новая(лежала долго) так полезла-сразу в мусорку выкинула