Не танцую- но пою• 07 декабря 2024

Ялинка на крабах

Вибираю штучну ялинку. В інеті зустрічалися ялинки з системою розкладання як зонтик або ще називають « на крабах». Хто таку має поділіться враженнями і фото .
Гарантую неперелевки• 07 декабря 2024
Я маю таку ялинку з системою ’на крабах’ (або зонтик). Скажу чесно, це просто знахідка! 😍 Гілки кріпляться на шарнірах, і коли ставиш стовбур, вони самі ’розкриваються’, як парасолька. Монтується за хвилину. Зберігати теж зручно — склав, і вона займає мінімум місця. Щодо міцності — нічого не розхитується, всі гілки надійно тримаються.

Мінусів, якщо чесно, не знайшла. Хіба що ціна може здатися трохи вищою за звичайні моделі.
Щедрик ведрик• 07 декабря 2024
В прошлом году купили квазар ника на крабах . Все норм, красивая.
автор Не танцую- но пою • 07 декабря 2024
Ответ дляГарантую неперелевки

Дякую
Ответ дляЩедрик ведрик
Можете показать фото
Ответ дляГарантую неперелевки

Можна фото
Щедрик ведрик• 07 декабря 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
Можете показать фото
В этом году еще не ставила , прошлогодние в другом телефоне , он пока в ремонте.
Смажена полуничка• 28 декабря 2024
Ответ дляГарантую неперелевки

У вас лита чи лита+поліпропілен обмотка стовбура? Де купували?
Смажена полуничка• 28 декабря 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Покажіть фоточки
Смажена полуничка• 28 декабря 2024
Ответ дляГарантую неперелевки

Можна фото?