Грабля• 07 декабря 2024
Кому приходила повістка на пошту?
Кому приходила повістка на пошту ?
Якщо її не забрати, вона буде вважатися врученою ?
Чоловіку вчора прийшло повідомлення, щоб отримати посилку на відділенні.
Але ми нічого не замовляли. По індексу подивились, а там скоріш за все «подарунок» з тцк
Підкажіть, що робити в даній ситуації ?
КондуктЕр тролейбуса• 07 декабря 2024
Так, навіть якщо не заберете , буде вважатися врученою. Вже з літа такі правила 🙁
Метелики на душі• 07 декабря 2024
Так, відправлена повістка=отримана повістка. Не отримаєте/ не з´явитеся, опинитися у базі ухилянтів.
Робити те, що ви давно вирішили.
Бентливуман• 07 декабря 2024
Ответ дляНамакушка
Нічого не буде. Нехай шлють хоч 100 повісток.
В розшуку чоловік буде.
Метелики на душі• 07 декабря 2024
Ответ дляБентливуман
В розшуку чоловік буде.
Варіантів у автора всього 2: або у розшуку або служити
Бентливуман• 07 декабря 2024
Ответ дляМетелики на душі
Ми не знаємо всіх нюансів. Може чоловік автора має бронь чи відстрочку. То це буде третій варіант.
Фиктивная• 07 декабря 2024
Думаю, що вважається неврученою.
Чоловік отримав, пройшов медкомісію, в нього бронь.
Намакушка• 07 декабря 2024
Ответ дляБентливуман
В розшуку чоловік буде.
Щоб бути в розшуку потрібно бути правопорушником і рішення суду про оголошення в розшук.
Метелики на душі• 07 декабря 2024
Ответ дляБентливуман
Якби в нього була бронь або відстрочка,він би спокійно сходив до ТЦК і повернувся до дому.
Бентливуман• 07 декабря 2024
Ответ дляНамакушка
Ви тільки з коми вийшли чи просто пишете аби шось написати?
Бентливуман• 07 декабря 2024
Ответ дляФиктивная
Думаю, що вважається неврученою.
Ви неправильно думаєте.
Намакушка• 07 декабря 2024
Ответ дляБентливуман
Це ви в комі. Читайте закон і підстави оголошення в розшук. І порядок вручення листа на пошті
Доктор Варвар• 07 декабря 2024
Ответ дляНамакушка
А заграницу выезжать мужчинам закон же тоже не запрещает)
Намакушка• 07 декабря 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Так вони і виїжджають.
Закусенец• 07 декабря 2024
Ответ дляНамакушка
Знаю чоловік з 10, які в розшуку, бо не з´явилися по повістці
Доктор Варвар• 07 декабря 2024
Ответ дляНамакушка
Так вони і виїжджають.
Через Тису и Карпаты разве что)
Намакушка• 07 декабря 2024
Ответ дляЗакусенец
Моя сестра працює на пошті. Жоден не отримав з надісланих на рошту і всі живуть спокійно далі.
Синди Кроуфорд• 07 декабря 2024
Автор, моєму брату приходило повідомлення про повістку, але на ньому прям було написано що це повістка від тцк
Намакушка• 07 декабря 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Через Тису и Карпаты разве что)
Через пропускні пункти.
Доктор Варвар• 07 декабря 2024
Ответ дляНамакушка
Через пропускні пункти.
Смешно.
Особенно мужчинам с 18 до 60
Закусенец• 07 декабря 2024
Ответ дляНамакушка
Ну не дуже спокійно. Хтось не виїзджає за межі області, хтось з будинку не виходить. А хтось влаштувався на роботу і отримав бронь. Більше лякає штраф напевно
Намакушка• 07 декабря 2024
Ответ дляЗакусенец
Якщо б отримав повістку, тоді б було не спокійно, а так нормально можна жити
Весняний Марафон• 07 декабря 2024
Так уроды депутаты принял закон,забрал или не забрал повестку,считается врученной вот где собака порылась и что делать?
Я только за!• 07 декабря 2024
Ответ дляМетелики на душі
Не факт, не факт. Брат ВИКЛЮЧЕНИЙ з обліку взагалі. Прислали повістку, пройшов влк, воєнком дуже хоче, щоб він воював(
Весняний Марафон• 07 декабря 2024
Ответ дляНамакушка
Если получил но не отримал и остановяит тцк, сразу упакуют
Намакушка• 07 декабря 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Як це получіл но не отримав?
Упакувати можуть будь кого, навіть інваліда
Намакушка• 07 декабря 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Який закон? Ви що?
Всього навсього, Постанова кабінету міністрів, яка не обов´язкова для виконання громадянами
Закони посідають провідне місце в ієрархії нормативно-правових актів та мають вищу юридичну силу щодо підзаконних нормативно-правових актів.
Тушьмушьнюшь• 07 декабря 2024
Ответ дляЯ только за!
І у мого брата теж так, у тцк пройшов влк, у понеділок вже виїзд :(
Бентливуман• 07 декабря 2024
Ответ дляНамакушка
Як ті чоловіки живуть далі, робітник пошти не знає
Намакушка• 07 декабря 2024
Ответ дляБентливуман
В нас населення 10000 всі все знають. Про всіх. Живуть, працюють. Немає відповідальності за недотримання листа. Немає.