ПешитеБесАшипок• 07 декабря 2024

Порадьте готель в Мілані

За порадою до досвідчених мандрівників. Плануємо подорож Мілан-Піза і можливо Неаполь. Порадьте оптимальний варіант готелю ціна-якість у Мілані🙏 Якщо хтось знає так само гарні не дорогі варіанти у Пізі та Неаполі, буду дуже вдячна🩵
begovelik• 07 декабря 2024
Читайте отзывы на букинге, мы всегда так делаем
автор ПешитеБесАшипок • 07 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Це не завжди працює, на жаль, мала досвід
begovelik• 08 декабря 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ми мандруємо вже 19 років, і ніколи ці відгуки мене не підводили
автор ПешитеБесАшипок • 08 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Багато залежить від запиту і вибагливості. Мандруємо 22 роки і бувало всяке. До появи дитини мені скрізь було чудово, з дитиною багато чого змінилось. Тепер важливо і які сніданки, і доступність до місць прогулянок, і тд
begovelik• 08 декабря 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Фільтруйте за відгуками сімейних пар. І на мапі можна побачити, де готель розташований. Також читайте негативні відгуки
автор ПешитеБесАшипок • 09 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Так і роблю. Мілан і Пізу вибрала, а з Римом застрягла. Дуже багато всього, до НР можна читати і не перечитати)