Патриоточка• 07 декабря 2024
Якщо крупна (не товста) і висока. То з каблуками
...як корова на льоду. Я про себе. Мені за 45. Так і не носила їх майже. І кавалерів через ці параметри не було. Просто ділюся думками.
Патриоточка
• 08 декабря 2024
Ответ дляШвабристка
Ви в колективі гномів працюєте,не можете ви бути найвищою з ростом 169
Може бути. В основному середній ріст, до 167. Або малі. І не
один колектив, різні були ситуації. Колективи. Є високі, але їх мало .