Зайканалужайке• Изменено 08 декабря 2024

Не можу подати на 1000

Батьки пенсіонери, просять щоб я подала на 1000, скачала їм Дію, зареєструвала, а коли нажимаю на зимову підтримку, вкладка ’для мене’ не активна, при чому на обох телефонах. В чому може бути проблема, підкажіть будь ласка?
Lorhen_• 08 декабря 2024
А батьки пенсію отримують через Укпошту? Може вже туди їхні гроші перерахували
Ашолюдискажуть• 08 декабря 2024
Вам підсказка-не брати ніякої 1000.
Хіба ця 1000 вирішить ситуацію безгрошівʼя?
Не вкладається у голові.
Дайте своїм батькам 4000 зі своєї зп.
Так роблять діти, які піклуються і допомагають своїм батькам.
ЖонДуан• 08 декабря 2024
А кврток в них немає?
автор Зайканалужайке • 08 декабря 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Вам підсказка-не брати ніякої 1000.
Не вкладається у голові.
Дайте своїм батькам 4000 зі своєї зп.
Мені не треба, а вони хочуть, просять щоб я подала
Добра всем!• 08 декабря 2024
Як отримують пенсію батькі? Відомості для тих хто отримує пенсію на укр пошті вже прийшли, подавать через дію нічого не треба
автор Зайканалужайке • 08 декабря 2024
Ответ дляLorhen_
Так, через Укрпошту, але ж мабуть теж треба якось подавати чи воно автоматично?
Добра всем!• 08 декабря 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Автоматично. Треба особисто с паспортом і телефоном прийти на пошту
Lorhen_• 08 декабря 2024
Якщо пенсію отримують через Укпошту, то і зимова 1000 автоматично має прийти на Укрпошту. Стосовно цього були ж роз´яснення.
Скокмоно - стокнуно• 08 декабря 2024
У вас же написано на вашому скрині ’для мене - отримання на укрпошті’. Що тут незрозуміло? Приходять на пошту і отримують з паспортом і квитанцією, куди її заплатити хочуть
автор Зайканалужайке • 08 декабря 2024
Ответ дляДобра всем!
Дякую!
Треба підробіток• 08 декабря 2024
Так якщо пенсію їм приносить пошта, то і про тисячу повідомлять. Мамі приносили пенсію і про тисячу теж запитали. Саме куди вони її будуть переводити, вирішили, що на оплату газу вона піде. Взяли дані для цього і все.
автор Зайканалужайке • 08 декабря 2024
Ответ дляТреба підробіток
Зрозуміло, дуже дякую!
Девальвация• 08 декабря 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Вам підсказка-не брати ніякої 1000.
Не вкладається у голові.
Дайте своїм батькам 4000 зі своєї зп.
А якщо автор безробітна? Або в декреті?
Добра всем!• 08 декабря 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Дякую!
Батьки 60+?
ИграйМойГормон• 08 декабря 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Вам підсказка-не брати ніякої 1000.
Не вкладається у голові.
Дайте своїм батькам 4000 зі своєї зп.
У мене за 9000 ,з чого давати,я сама її буду брати
Этожзвяздаяегообожаю• 08 декабря 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Вам підсказка-не брати ніякої 1000.
Не вкладається у голові.
Дайте своїм батькам 4000 зі своєї зп.
Странная логика. Почему люди не имеют право взять то, что им обеспечил закон?
Если они хотят взяту ту несчастную тысячу это не означает, что автор не заботится о своих родителях.
Копирайторша• 08 декабря 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Вам підсказка-не брати ніякої 1000.
Не вкладається у голові.
Дайте своїм батькам 4000 зі своєї зп.
А то що?
Ну от хоч би один з противників написав, чим ця тисяча може відгукнутись поганим, особливо пенсіонерам?

От ви відмовляєте - але причину ж теж не назвете. Так, поговорити і все, правда?
Пушка заряджена• 08 декабря 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Вам підсказка-не брати ніякої 1000.
Не вкладається у голові.
Дайте своїм батькам 4000 зі своєї зп.
А цю тисячу дають для вирішення ’ безгрошів´я’?
Собі не беру. А батькам би взяла. Оплатити комунальні це що погано так?
автор Зайканалужайке • 08 декабря 2024
Ответ дляДобра всем!
Батьки 60+?
Так
Доставучая• 08 декабря 2024
Ответ дляДевальвация
А якщо автор безробітна? Або в декреті?
ПОганая подачка в 1000 -тот случай,когда лучше не брать..
Вы безработная ,а не без мозгов. Думайте,чем это чревато. Нельзя с государством в’азартные игры’ играть- вы проиграете! 1000 это ни-а-чем...а ближайшие 20 лет ваши персональные данные будут ’на всех фонарных столбах’...это прописано в договоре....
Ашолюдискажуть• 08 декабря 2024
Ответ дляКопирайторша
А то що?

Підняти податки і кинути відкупну 1000.
Шукайте інформацію з різних джерел.
Добра всем!• 08 декабря 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Так
Тоді у відомостях вони є. Нехай вирішують на що вони потратять.- є окремий перелік. Програма діє три місяці
Добра всем!• 08 декабря 2024
Ответ дляДоставучая
Наприклад 60 + вже без різниці
Доставучая• 08 декабря 2024
Ответ дляКопирайторша
А то що?

ПОЧИТАЙТЕ ДОГОВОР!!
Только ,читайте с мозгами!!!!!
Все ж ТУПО подписывают,не читая
Доставучая• 08 декабря 2024
Фу ,без мозгов -нельзя жить!!!
Этожзвяздаяегообожаю• 08 декабря 2024
Ответ дляДоставучая
Все наши персональные данные уже давно там
Копирайторша• 08 декабря 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Підняти податки і кинути відкупну 1000.
Шукайте інформацію з різних джерел.
Я ж кажу - відписка знову. Без конкретики, бо не знаєте самі, аби сказати. Типу ’А баба Яга проти’.

Договір читала якщо що. Для мене там страшного немає.
Копирайторша• 08 декабря 2024
Ответ дляДоставучая
ПОЧИТАЙТЕ ДОГОВОР!!
Только ,читайте с мозгами!!!!!
Все ж ТУПО подписывают,не читая
Я вже читала. Для мене там немає нічого страшного. Для пенсіонерів теж нічого страшного не побачила.

А ви просто відписали звичайною відпискою, як і всі до вас. Жодної конкретики, бо самі не знаєте. От чогось потрібно боятись, а чого саме потім мовляв, самі вирішите.
БезникаяЯ• 08 декабря 2024
Ответ дляКопирайторша

Питання не мені, але напишу конкретику: ви даєте дозвіл на моніторинг карткових операцій по вашим рахункам. Це означає, що держава бачить, які гроші вам надходять і куди ви їх витрачаєте. У випадку неофіційної роботи одразу будуть до вас санкції. Якщо зараз ви офіційно працюєте - це не значить, що так буде завжди.

Ну і класика - продасте на ОЛкС телефон чи ще щось, і питаннячка будуть - звідки гроші і чому подоходний не сплатили.
Заздрість то погано• 08 декабря 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Вам підсказка-не брати ніякої 1000.
Не вкладається у голові.
Дайте своїм батькам 4000 зі своєї зп.
Звідки ви такі розумні беретеся?