Чупа-чупс• 17 ноября в 16:34
Зимова 1000
Підкажіть будь ласка. Я пробую оформити 1000 грн зимової підтримки в застосунку Дія нажимаю на себе а нижче ще є додати гомер свідоцтва нарождення на дитину пробувала вводити дані дитини алн мені вискакує повідомлення що таке свідоцтво вже зареєстровано. В дії у мене зареєсроване свідоцтво на дитину документ є в застосунку. Я не розумію воно автоматом мені нарахує на дитину чи треба вводити номер та серію св про народження для того щоб отримати виплату і на дитину?
Этожзвяздаяегообожаю• 17 ноября в 16:37
Ответ дляНовопоштинская
Зверніться до служби підтримки Дії
До преза
Кидаю курити• 17 ноября в 16:42
Ответ дляВся така шо куди там
Знов сказ з цією тисячою?
5 млн оформили, а вы хотите, чтобы на советчице никто не задавал вопросы? Так не бывает
Можу брикнути• 17 ноября в 16:44
Ответ дляВся така шо куди там
Знов сказ з цією тисячою?
Да, снова.
Вся така шо куди там• 17 ноября в 16:44
Ответ дляКидаю курити
Черновецький гречку роздавав. Вдосконалюємось
Сунуся в чужі справи• 17 ноября в 16:44
Авторе, у мене сьогодні так само. Змогла подати тільки на себе.
Міні-бікіні• 17 ноября в 16:45
почекайте і оформіть на двох. якщо тільки на себе,то вдруге на дитину не вдасться.тамнема такої функції. тому почекайте
Ду да ду да ду• 17 ноября в 16:45
Ответ дляЗлива інформації
сначала на себя офрормьте
вторым заходом на ребенка
Я одним разом і на себе і на дитину оформила
Чупа-чупс
• 17 ноября в 16:46
Ответ дляДу да ду да ду
Ви вводили свідоцтво на дитину чи воно автоматом підтягнуло?
Міні-бікіні• 17 ноября в 16:46
Ответ дляЧупа-чупс
вводити не вийшло. підтягнуло через добу само.
Ду да ду да ду• 17 ноября в 16:46
Ответ дляЧупа-чупс
Воно було для вибору
Надежда наш компас• 17 ноября в 16:47
Почекайте трошки
Спробуйте пізніше, завтра, можливо
У мене так було, почекала, зайшла через день і все додалося. Мають свідоцтва бути автоматично, не треба писати номер. Просто Дія некоректно працює.
Спробуйте пізніше, завтра, можливо
Чупа-чупс
• 17 ноября в 16:47
Ответ дляНадежда наш компас
Почекайте трошки
Спробуйте пізніше, завтра, можливо
Дякую
Самохвалова• 17 ноября в 16:48
Ответ дляМіні-бікіні
Там є така функція
Міні-бікіні• 17 ноября в 16:51
Ответ дляСамохвалова
Там є така функція
я минулого разу не змогла. тому цього разу не поспішаю. тільки разом. окремо на дитину не вийшло минулого разу
Самохвалова• 17 ноября в 16:53
Ответ дляМіні-бікіні
Зараз додали ’подати нову заяву’, де можна подати на дитину окремо
Злива інформації• 17 ноября в 16:55
Ответ дляДу да ду да ду
у меня не вышло... только разными
Злива інформації• 17 ноября в 16:55
Ответ дляЧупа-чупс
автоматом
Ду да ду да ду• 17 ноября в 16:56
Банан-барабан• 17 ноября в 16:57
ні, автоматично не вийде. оформіть на себе, а потім пробуйте на дитину, воно не з першого разу виходить і навіть не з 10. я заходила періодично і дивилась, тількі на наступний день подала заяву на одну дитину, на другу не можу, хоча свідоцтво є в дії. в службу зверталася, написали, що зараз у них перегрузка, тому потрібно чекати