Зайканалужайке• Изменено 08 декабря 2024
Не можу подати на 1000
Батьки пенсіонери, просять щоб я подала на 1000, скачала їм Дію, зареєструвала, а коли нажимаю на зимову підтримку, вкладка ’для мене’ не активна, при чому на обох телефонах. В чому може бути проблема, підкажіть будь ласка?
З родзинкою• 08 декабря 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Питання не мені, але напишу конкретику: ви даєте дозвіл на моніторинг карткових операцій по вашим рахункам. Це означає, що держава бачить, які гроші вам надходять і куди ви їх витрачаєте. У випадку неофіційної роботи одразу будуть до вас санкції. Якщо зараз ви офіційно працюєте - це не значить, що так буде завжди.
Ну і класика - продасте на ОЛкС телефон чи ще щось, і питаннячка будуть - звідки гроші і чому подоходний не сплатили.
Удалено администрацией...
Заикальница• 08 декабря 2024
Ответ дляКопирайторша
Питання від мене було про пенсіонерів. Автор саме батькам хоче оформити. Пенсію будуть моніторити, яке жахіття)
Щодо мене особисто - я не продаю б/в речі, а віддаю їх, хоч телефон, хоч одяг.
Дохід чистий, податки плачу всі.
Мої доходи бачать і так давно, з відкриття ІНН)
І ще ви так написали - ’так буде не завжди’. Завжди є спосіб працювати, сплачуючи податки. Коли мій шеф не хотів оформлювати офіційно, я сама оформила ФОП. Це ж не проблема.
Дохід чистий, податки плачу всі.
Многим просто нет смысла платить налоги, они слишком быстро подняли стаж, люди все равно не успеют заработать на пенсию, да и сомневаюсь что в Украине она будет как таковая, одиноким совершенно будут платить соцпомощь, у кого семья будут выходить из дохода на семью.
Пушка заряджена• 08 декабря 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Якщо пенсія на укрпоштв то і витратити маєте там же
Накупити на тисячу газет на пошті?
dahashutka19• 08 декабря 2024
Ответ дляДоставучая
ПОганая подачка в 1000 -тот случай,когда лучше не брать..
Вы безработная ,а не без мозгов. Думайте,чем это чревато. Нельзя с государством в’азартные игры’ играть- вы проиграете! 1000 это ни-а-чем...а ближайшие 20 лет ваши персональные данные будут ’на всех фонарных столбах’...это прописано в договоре....
Это касается только одной карты , а не всех . Карту можно будет и закрыть потом . Читайте договор внимательно .
И если вы не знали, ваши данные и так все знают
Люблю джаз• 08 декабря 2024
Ответ дляДевальвация
Існуюють особи, які думають, що їх ’ТУДИ внесуть тільки після підписання якогось ДОГОВОРУ’.
Или думают если они не установили Дию, то их там нет
Я_канеша_извиняюсь• 08 декабря 2024
Ответ дляПушка заряджена
Накупити на тисячу газет на пошті?
Комуналку можна оплатити, продукти харчування купити. Ви так написали, ніби це я придумала
dahashutka19• 08 декабря 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Це стосується тільки тієї картки , нац кешбек.
ЯспАкойнаЯ• 08 декабря 2024
ПриватБанк, як і всі учасники програми «Національний кешбек», передає виключно інформацію щодо транзакцій витрат або повернень товарів у магазинах, які зареєстровані як продавці українських товарів. Передачу цих даних передбачено Постановою КМУ від 20.08.2024 №952.
Будь-які інші операції чи дані клієнтів не розголошуються.
Пушка заряджена• 08 декабря 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Це ви так написали, що треба здогадатися,що саме мали на увазі
Копирайторша• 08 декабря 2024
Ответ дляЗаикальница
Нет смысла многое делать. Но у нас ничего не изменится, если не будет финмониторингов и если будут серые зарплаты.
Мне пенсия тоже не светит, по новой реформе стаж порезали. Это не мешает мне платить налоги и спать спокойно.
Финмониторинг, если вы не знаете, уже работает. Без кешбека и прочего. Многие мои знакомые уже столкнулись.
Либо из банка звонили, либо заблокировали карту до надання даних про походження коштів. Без суда. Суми були від 5 тис грн
Амбасадор щастя• 08 декабря 2024
Ответ дляДевальвация
А якщо автор безробітна? Або в декреті?
Идти работать и не рожать, если нищеброд
Лунтик-паунтик• 08 декабря 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Вам підсказка-не брати ніякої 1000.
Хіба ця 1000 вирішить ситуацію безгрошівʼя?
Не вкладається у голові.
Дайте своїм батькам 4000 зі своєї зп.
Так роблять діти, які піклуються і допомагають своїм батькам.
Не вкладається у голові.
Дайте своїм батькам 4000 зі своєї зп.
Объясните как с зарплаты 10-15 тыс можно дать родителям 4000 грн?
Лунтик-паунтик• 08 декабря 2024
Ответ дляДоставучая
Они итак на ’всех фонарных столбах’.
Тётушка Лошадь• 08 декабря 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
вот так. приходится, если надо.
но я не против брать 1000 для неработающих пенсионеров
Девальвация• 08 декабря 2024
Ответ дляПушка заряджена
Сіру зарплату вони в конвертиках отримують.
Так, але квартири, машини, дачі не через конвертики купують. Ось і думують, що їх не спалять, якщо ту тисячу не візьмуть, і той ДОГОВІР не підпишуть.
Девальвация• 08 декабря 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Не народжувати, щоб батькам по 4 тисячі щомісяця виплачувати?) Л-логіка
А ось і я• 08 декабря 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Вам підсказка-не брати ніякої 1000.
Не вкладається у голові.
Дайте своїм батькам 4000 зі своєї зп.
Не вкладається у голові.
Дайте своїм батькам 4000 зі своєї зп.
Может лучше с вашей зарплаты, раз вы так щедро чужими деньгами распоряжаетесь?
Девальвация• 08 декабря 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Ви напевно і від 860 гривень у декреті офіційно відмовились, бо не ніщебродка? Чи ваші поради тільки для інших?
Кривая спроса• 08 декабря 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Так мониторинг и так есть, лимиты снижают постоянно. А ещё законы под себя переписывают и о банковской тайне давно ’забыли’.
Так чем эта 1000 принципиально отличается от любой другой выплаты?
Невгамовна сила• 08 декабря 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Звісно що ні. Ні перевірити, ні використати. Лише за ухвалою суду в рамках кримінального провадження.
І звідки у тіх поліціянтів ті всі данні, які вони по секрету знайомим шукають по своїй базі ?)))
А ще, я вам скажу, що працівники банку, теж можуть ці данні винести за межі установи. Я сама зверталася до знайомої багато разів, щоб подивилася телефон певної людини. І повірте, телефони дивитися, це квіточки. У поліції я брала данні покруче.
Завдяки цієй тисячі буде всього то перепис населення.
Ну що ви, мамо!• 08 декабря 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Вам підсказка-не брати ніякої 1000.
Не вкладається у голові.
Дайте своїм батькам 4000 зі своєї зп.
Не вкладається у голові.
Дайте своїм батькам 4000 зі своєї зп.
Ви .....
Лунтик-паунтик• 08 декабря 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
вот так. приходится, если надо.
Как? 10 тыс -4 тыс=6тыс на месяц. 6-2тыс к.услуги=4тыс на месяц. Минус 1000на проезд на работу достается 3тысячи на жизнь. Вам хватает 3тыс.на месяц??
Ну що ви, мамо!• 08 декабря 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Мені не треба, а вони хочуть, просять щоб я подала
Чого ви перед тою .... виправдовуєтесь?
Невгамовна сила• 08 декабря 2024
Ковідну тисячу всі брали, і купували ліки, книжки, тощо. А тут прям паніка.
Невгамовна сила• 08 декабря 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Ви .....
Та це ті, що 12.12.12 купували сіль, гречку і свічки, та очікували кінця світу. У всьому світі є допомоги різні людям, а тут капець афера 21 століття.
Морожена_курка• 08 декабря 2024
Ответ дляДоставучая
Якщо вам ні о чєм,то порозкидайте хоча б пару чоловікам по цій нещасній тисячі.
Дурість пишите.
Пенсіонери мають якісь фінансові скриті операції,що мають боятись моніторингу?
Дурість пишите.
Мастер Пис• 08 декабря 2024
Ответ дляДобра всем!
Як отримують пенсію батькі? Відомості для тих хто отримує пенсію на укр пошті вже прийшли, подавать через дію нічого не треба
Дивлюся в книжку - нічого не бачу ))
Большой секретик• 08 декабря 2024
Ответ дляПушка заряджена
Накупити на тисячу газет на пошті?
Там продукти ще є, або комуналку сплатити можна
Пушка заряджена• 08 декабря 2024
Ответ дляДевальвация
Насмішили.... А при купівлі машини то спочатку на картку кладуть гривні, а потім розраховуються?