Сизоока бестія• 08 декабря 2024
Порадьте пуховичок. Маленький зріст.
Маленький зріст (155) грудь є, широкий ніз,є талія. Фігура пісочні годинникі. Трохи товсті годинникі та короткі). Є талія але є і живіт внизу))Розмір м. Модниці,виручайте)). В оверсайзі як дитя котра вдягнула батіну курточку.
Не любовница• 08 декабря 2024
Обирайте жіночні моделі, приталені,з поясом, довжиною від середини стегна і не довші за коліно