Дама-мадама• 1 час назад

Як ви прийняли те, що лох і більше нічого хорошого у житті не буде?

Мені під 30, роботи нормальної вже не матиму і скоріше за все, буду виживати ще 30 років. Сподіваюся, що до пенсії не доживу, а то не хочеться на старості років з хворобами жити на вулиці
автор Дама-мадама • 58 минут назад
Ответ дляУкраиночка
Ніякого парадоксу.
Я теж закінчила ІнЯз, але на заочному.
Вчила англ ночами після роботи.
Рівень б2+ десь.
Зараз я в іншій країні.
Довчила місцеву мову до с1 і вступила тут на магістратуру.
Буду відвідувати вечірнє після роботи.
Не Німеччина, тому все за свої гроші)
Настя мене в усіх своїх темах ігнорує.
Бо важко признати, що все в наших руках і насправді більшість важко працює, щоб отримати нормальну роботу що в Україні, що закордоном
Плюс ви були молодою і в 20 років ночами ще можна вчити, в 30 вже я таке не осилю. В універі я теж ночами вчилася, бо багато задавали

автор Дама-мадама • 57 минут назад
Ответ дляВсюди влазю
Бидосяяяяяяя
Вам краще видно як після фізичної роботи ще й вчитися
Украиночка• 55 минут назад
Ответ дляДама-мадама
Зараз буде шок-контент!
Мені 39))
Тракторні війська• 53 минуты назад
Ответ дляТут надолго
було б мені зараз під 30 ноги моєї не було б тут, я вже на якіхось заробітках була в Європі.
А яких саме? В мене донька зараз працює в Польщу і, там же не робота, а якесь рабство, дуже тяжко.
автор Дама-мадама • 51 минуту назад
Ответ дляУкраиночка
Зараз буде шок-контент!
Мені 39))
ви ж навчалися у молодості
Встидаюся запитать• 50 минут назад
Ты- лох
Если ты не лох, отправь смс я текстом ’я не лох’ на номер ######

Стоимость смс 1000 грн
автор Дама-мадама • 48 минут назад
Ответ дляТракторні війська
Я це тут теж писала, але для всіх Європа то манна небесна, і гроші можна великі заробити (ні). Без нормальної спеціалізації або технічної або вміння щось робити руками і кінського здоров’я тут робити нічого
Украиночка• 45 минут назад
Ответ дляДама-мадама
ви ж навчалися у молодості
На магістратуру я вступила в ЕС зараз.
Мені 39 і до цього я 4 роки вчила місцеву мову з 0 до с1 на безкоштовних курсах після роботи.
А зараз з вересня я вечорами буду ходити на магістратуру 2 роки.
Це буде викладач англ.та місцевої мови.
Дві іноземні мови виходить.
Така спеціальність.
Працюю я, звичайно.
І родина в мене є ))
Але я ДУЖЕ хочу кваліфіковану роботу тут
Розбещена цяточка• 43 минуты назад
Ответ дляДама-мадама
Після цієї роботи на ногах у мене немає ніяких сил. Якщо ви десь у офісі працюєте, то я розумію, що можна після роботи ще час приділити навчанню, а після фізичної ні
Кем ты работаешь? Ни разу в темах не увидела

Сало не люблю• 38 минут назад
Ответ дляДама-мадама
А який сенс від тих радощів, якщо знаю, що вмру десь на вулиці на старості без грошей, а роботу скоро не зможу знайти, бо мені вже майже 30 і навичок не маю?
Жизнь удивительнейшее приключение, но и его можно низвести до проблемы(с).
автор Дама-мадама • 37 минут назад
Ответ дляРозбещена цяточка
Пункт видачі замовлень. Постійний потік людей і після роботи приходжу і тільки до дивана
автор Дама-мадама • 36 минут назад
Ответ дляСало не люблю
То у вас пригоди. У мене це вічний звіздець, який почався багато років тому
Тракторні війська• 30 минут назад
Ответ дляУкраиночка
На магістратуру я вступила в ЕС зараз.
Це буде викладач англ.та місцевої мови.
Дві іноземні мови виходить.
Така спеціальність.
Працюю я, звичайно.
І родина в мене є ))
Але наявність освіти ніяк не гарантує роботу за спеціальністю. Бо носій місцевої мови і англійської виграє в порівняні з вами.