ingaruta• 08 декабря 2024

Трамп сказал об окончании войны

"Вони (російська влада — ред.) втратили будь-який інтерес до Сирії через Україну, де близько 600 000 російських солдатів полягло, або поранено у війні, яка ніколи не повинна була починатися і може тривати вічно. Росія та Іран зараз знаходяться в ослабленому стані. РФ — через Україну та погану економіку, а Іран — через Ізраїль та його бойові успіхи. Так само президент Володимир Зеленський і Україна хотіли б укласти угоду і припинити божевілля. Вони вже втратили 400 000 солдатів, а також багатьох мирних жителів", — йдеться у його дописі.
Тарам підкреслив, що слід "негайно припинити вогонь".

"Занадто багато життів марно втрачено, надто багато сімей знищено, і якщо це продовжуватиметься, це може перетворитися на щось набагато більше та набагато гірше. Китай може допомогти. Світ чекає!", — додав він.https://suspilne.media/897561-tramp-zaklikav-kiiv-... Про це він написав у соцмережі Truth Social
lilu1990• 08 декабря 2024
Ответ дляViktoria_St
И это порох виноват? С 19 года у бабочки было время заняться оборонной, что он сделал? Развел войска, убрал финансирование ракетных программ и разминировал перешеек?
Оборону знищували 30 років а зеленський вам має її за три роки відновити

Ви чи бахнуті?

Коли пишеш шось про порошенка - там кроти попрацювали. А у зелі ні кротів, ні командирів довб-йобів, ні чиновників корупціонерів.

Ви з дерева упали? Підіть побудуйте, а я подивлюсь. При наших людях, які мріють все розкрасти і звалити на іспанську віллу.
Мамина черешня• 08 декабря 2024
Ответ дляlilu1990

Ви чи бахнуті?

Не оправдывайте свою принадлежность к 73%
LudaSHS• 08 декабря 2024
Ответ дляМамина черешня
Удалено администрацией...
От тут мимо
Якось аналітика відящих обійшла стороною, не люблю ці всі таро, астрологію, видящих.
Система дала збій в цьому напрямку, тому цей пласт залишаю іншим експертам порадницям, і внімаю 🧟🧟‍♂️
lilu1990• 08 декабря 2024
Ответ дляМамина черешня
Крупа не при зеленському почала працювати.

Писала, пишу і буду писати

І не зеленський цю систему побудував.

У її істоків стояли зовсім інші люди, в тому числі порошенко
Мамина черешня• 08 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
От тут мимо
Удалено администрацией...
lilu1990• 08 декабря 2024
Ответ дляМамина черешня
Удалено администрацией...
Ви про себе?
Мамина черешня• 08 декабря 2024
Ответ дляlilu1990

Писала, пишу і буду писати

І не зеленський цю систему побудував.

Удалено администрацией...
Мамина черешня• 08 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
Ви про себе?
Я про вашу подружку. Но вы рядом +-
lilu1990• 08 декабря 2024
Ответ дляМамина черешня
Удалено администрацией...
Отак пішла я вас і послухала. Ніби мені цікава ваша думка
lilu1990• 08 декабря 2024
Ответ дляМамина черешня
Я про вашу подружку. Но вы рядом +-
Удалено администрацией...
Мамина черешня• 08 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
Как и ваша здесь-никому
LudaSHS• 08 декабря 2024
Ответ дляМамина черешня
Удалено администрацией...
Нравітца що кожен новенький зразу до мене з притензіяии і не по темі. Медом помазано чи що.
А мед зараз дорогий наче👀🤷‍♀️
То ж вертайтеся до теми, про політику і трампа)
Мамина черешня• 08 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
lilu1990• 08 декабря 2024
Ответ дляМамина черешня
Как и ваша здесь-никому
Але я принаймні тут нікому рота не затикаю і не розказую як жити. Ви типова кацапка
Мамина черешня• 08 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
А мед зараз дорогий наче👀🤷‍♀️
Ну если к вам с претензиями,то делайте выводы...
И от темы политики вы сами ушли, метнули стрелки в сторону самопохвалы
lilu1990• 08 декабря 2024
Ответ дляМамина черешня
Удалено администрацией...
Нашо мені вас щипати. Нехай ваш чоловік вас щипає
Мамина черешня• 08 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
Все плохие качества теперь можно спихнуть на кацапов? Хорошо устроились
У нас ведь святые люди, никогда не обосрут, не упрекнут, не заткнут рот. Клоунада
LudaSHS• 08 декабря 2024
Ответ дляlilu1990

Писала, пишу і буду писати

І не зеленський цю систему побудував.

В Гринкевичи тирили давно в системі мін оборони, мафія на мафіі
Клани, на жаль. Зараз це просто більш болить , бо війна і люди гинуть
автор ingaruta • 08 декабря 2024
Ответ дляViktoria_St
вы лично видели как зеля разминирывает?я нет.это мог сделать и крыса и кто угодно.ракетная программа.не смешите.10 ракет бы мы склепали против тысяч русских.фабы кабы летят десятки км.снаряды летят километры.дальние-несколько сотен и тысч км.те 20км минирования русня дистанционно размирировала бы за час
Мамина черешня• 08 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
А, ясно..у кого что болит
Viktoria_St• 08 декабря 2024
Ответ длячаревна
У нас война с 14 года
Булочку в 19 выбрали- мир в глазах путина, просто перестать стрелять...
lilu1990• 08 декабря 2024
Ответ дляМамина черешня
Саме так
автор ingaruta • 08 декабря 2024
Ответ дляViktoria_St
Та бред это, с нормальным командованием и люди бы были живы, и возможно захватили бы меньше
с вас плохой военный эксперт.
Krasotka-d9fd• 08 декабря 2024
Ответ дляТанюша
Раша шістсот, виходить Україна втратила чотириста тисяч?
Як Ви читаєте. Не сказано скільки Росія втратила у війні з Україною. 600000 це вони втратили в Сирії
Мамина черешня• 08 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
Саме так
Все ясно, я больше вас не побеспокою..
LudaSHS• 08 декабря 2024
Ответ дляМамина черешня
Я?
Це ж ви про копіасти згадали
Знайшли де - розділ ’ Політика’ суцільний копіаст новин і сканів.
Це б ще в Одязі без фото - сканів обговорювати пуховички.
Ладно нецікаво. Ось зовсім.
Viktoria_St• 08 декабря 2024
Ответ дляМамина черешня
А им всегда порох виноват, и до нашей эры порох был виноват и до зе порох был виноват и с 19 года порох бубочке мешает построить новую Украину, укрепить границу, армию, порох палки а колеса ставит, не иначе.
Та я в курсе, только бубочка хню утворит так и достают из шкафа того бедного пороха
lilu1990• 08 декабря 2024
Ответ дляViktoria_St
А меркель від якої більше залежало майбутнє війни ніж від будь кого іншого в очах путіна шо шукала?
Viktoria_St• 08 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
А де нормальне командування візьметься за секунду в країні де змалечку все побудоване на брехні і взятках починаючи з дит садка?
Залужный, Марченко, Кривонос где они?
Viktoria_St• 08 декабря 2024
Ответ длячаревна
Если б можно было все рассчитать, а так увы..это война
Угу , и поэтому мы главнокомандующим поставим кацапского мясника