"Вони (російська влада — ред.) втратили будь-який інтерес до Сирії через Україну, де близько 600 000 російських солдатів полягло, або поранено у війні, яка ніколи не повинна була починатися і може тривати вічно. Росія та Іран зараз знаходяться в ослабленому стані. РФ — через Україну та погану економіку, а Іран — через Ізраїль та його бойові успіхи. Так само президент Володимир Зеленський і Україна хотіли б укласти угоду і припинити божевілля. Вони вже втратили 400 000 солдатів, а також багатьох мирних жителів", — йдеться у його дописі.
Тарам підкреслив, що слід "негайно припинити вогонь".
"Занадто багато життів марно втрачено, надто багато сімей знищено, і якщо це продовжуватиметься, це може перетворитися на щось набагато більше та набагато гірше. Китай може допомогти. Світ чекає!", — додав він. Про це він написав у соцмережі Truth Social
Мамина черешня• 08 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Ну даєте
Я повинна тягнути з ваших тг? Чи писати чи копіювати те що вам до душі? З чого це? Мені ставити рамки, якість очікування від мене,
З яким ніком я дискутувала,?
Вы не должны ничего тянуть, вы должны анализировать всю инфу, что пишут, а не только то, что вам удобно. Вот мой основной посыл.
Маска-0b9f• 08 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
Крупа не при зеленському почала працювати.
Писала, пишу і буду писати
І не зеленський цю систему побудував.
У її істоків стояли зовсім інші люди, в тому числі порошенко
Писала, пишу і буду писати
І не зеленський цю систему побудував.
А зачем Зеленский решил стать президентом коррумпированной снизу доверху страны?Он решил ее возглавить и возвести в абсолютную степень.?Коррупцию,имеется ввиду.
Маска-0b9f• 08 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
А меркель від якої більше залежало майбутнє війни ніж від будь кого іншого в очах путіна шо шукала?
А разве в Германии война?
Aksinia 111• 08 декабря 2024
Ответ дляМамина черешня
Вы тянете сюда новости из тех каналов, которые вам по душе. Вы никогда не проанализируете другие каналы, где админы нейтральные, а не провластные. Я уже имела ’честь’ с вами поспорить. Вы сказали, что каналы, которые я читаю русские и не правдивые, хотя независимый эксперт по типу вас должен ориентироваться во всех новостях. Но вы, как и автор темы, предпочитаете читать то,что вам удобно. Я вам скинула отрывок из Таймс об уменьшении Украины , а вы отвечаете , что Запорожье и Херсон не по зубам путину. Где логика? Вы не знаете английский?
Таймс прогнозировал в начале войны такое развитие событий? Насколько я помню, все западные сми отличались только в датах , за неделю или за две хуйло добьётся своих целей .
Поэтому каждый тянет свои источники в надежде , что хоть пальцем в небо попадут .
dajkiri-irina• 08 декабря 2024
Ответ дляТанюша
Я не бачила зі сторони нашої влади жодної офіційної інформації щодо наших втрат
И не будет
Ответ дляМамина черешня
Я ’должна’?
Навіть не знаю як коментувати таке подібне все.
Ви маєте право приносити і сворювати тему тут в рамках Правил і з джерелом, я маю право приносити своє джерело. В давати посилання чи скан. Про лаврова не допоняли про що я. Це не стосуються літнього від пуйла про 4 області, я геть про інше.
Ну як багато поясняти, то ’ чого це я должна’
dajkiri-irina• 08 декабря 2024
Ответ дляrybka21
‼️Україна втратила 43 тисячі воїнів, 370 тисяч поранено. Від початку повномасштабного вторгнення, – Зеленський відреагував на заяву Трампа про 400 000 втрат української армії у війні з рф.
Вы верите в это?