Трільчиха• 08 декабря 2024
Закічується доларовий депозит в приваті
Це треба замовляти гроші у відділенні,чи можна так прийти?
Якщо замовляти, то по гарячій лінії,чи є чат бот.
Питаю, бо погаго чую, майже нічого,якщо тихо по тел говорять
БезникаяЯ• 08 декабря 2024
Через додаток можете замовити отримання готівки. Не факт що необхідна сума буде у відділенні.
ТочноБудет• 08 декабря 2024
Вони впадуть на рахунок,і заберете всі,якщо вам байдуже їх стан.
Якщо треба з під друкарської машини,то будете ходити щодня і забирати потроху,якщо новенькі будуть в наявності.
Трільчиха
• 08 декабря 2024
Ответ дляТочноБудет
Так з рахунку коли знімаєш, є процент,а як з депозиту то не має
Свій варік• 08 декабря 2024
Ответ дляТрільчиха
Ні, вони вам з депо на картку для виплат впадуть. За зняття нічо не платите
ТочноБудет• 08 декабря 2024
Ответ дляТрільчиха
Я в Приваті не знімаю,вони там на картковому рахунку лежать,я з них плачу по безналу. Є купа банків,де взагалі немає комісії.Навіщо всім той приват.
ТочноБудет• 08 декабря 2024
Ответ дляТрільчиха
Після депозиту рахунок інший-без комісії
Трільчиха
• 08 декабря 2024
Ответ дляСвій варік
В мене інша карта,не карта для виплат
Трільчиха
• 08 декабря 2024
Ответ дляТочноБудет
Крім моно не знаю,які ще є.
Підкажіть
ТочноБудет• 08 декабря 2024
Ответ дляТрільчиха
Крім моно не знаю,які ще є.
Підкажіть
Моно также саме кіно як і Приват.Це банки де є комісія.
Я користуюсь Аваль,Укргаз, та деякими іншими.Купуєш так само онлайн,забирати можеш одразу,комісії немає.
Весела бджілка• 09 декабря 2024
Ответ дляТочноБудет
Так в Авале пополнить карту долларами бесплатно, а вот снять - уже 1% надо платить. В Привате намного выгоднее будет
ТочноБудет• 09 декабря 2024
Ответ дляВесела бджілка
Открываете в приложении Поточний рахунок для выплат.Покупаете онлайн валюту,и снимаете в кассе без комиссии.