No problems• 08 декабря 2024
Муж ездит по воскресеньям с бывшей женой и ребенком по продукты
Как бы вы на это реагировали? Говорит, что продукты для ребенка на неделю закупают, потому что у бывшей нет машины и кто как не он им поможет.
пьЯНА• 08 декабря 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Я маніпулюю?
Чим?
Що поганого в тому, що поїдуть всі разом?
Окрім ваших ревнощів які ще аргументи?
Чим?
Окрім ваших ревнощів які ще аргументи?
Ревность вообще ни при чем.
Нет абсолютно никакой необходимости присутствия БЖ на этих поездках. Абсолютно никакой. Всегда можно купить все без ее присутствия.
Никогда не таскалась с БМ, когда он приезжал к ребенку или нужно было что-то купить.
Хотите строить из себя не понимающую дурочку? Да ради бога
Прагматик флегма• 08 декабря 2024
Ответ дляпьЯНА
Ревность вообще ни при чем.
Чому повинно бути так як у вас?
В них завжди були теплі відносини, якщо щось стається, вона завжди дзвонить йому першому. І я вважаю це нормальними. В них минуле довжиною в 11 років. Чому вони повинні бути чужими один для одного?
Твоя сусідка• 08 декабря 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Ви мислите зараз з позиції що його сім´я там де дитина (он навіть вираз який вжили - вернеться в сім´ю.. йому нема чого вертатися в сім´ю, у нього вже є сім´я з іншою жінкою).
Я все-таки за те, що сім´я - це дружина. Інтереси дитини звичайно ж мають бути дотримані - у вигляді спілкування, матеріального утримання, але не у вигляді проведення часу з колишньою щоб малий побув одночасно з мамою і татом та ще й якщо там нема місця новій дружині.
А дитина хоче і має право побути з мамою і татом
То проблеми нової дружини
Вона знала, за кого йшла
То проблеми нової дружини
Вона знала, за кого йшла
Вподобайден• 08 декабря 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
ну те що ви трахаєтеся з колишнім це не значить що всі так, я колишнього дуже хотіла просто вбити перші років 5, а ще потім років 10 в мене очі кров’ю наливалися коли чула про нього щось, наразі байдуже. але уявити себе з ним в ліжку...
В мене пройшло 6 років, і ми розійшлись із-за відстані, нічого поганого між нами не було
Танцепесенная• 08 декабря 2024
Ответ дляNo problems
Я год не знала, что он женат. Он жил со мной, после 3х месяцев знакомства. А потом только узнала что есть жена и ребенок
Ого , он врун 🤥
Это уже плохо для вас
сказочное_Бали• 08 декабря 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
А хто і коли купує продукти вам?
Я би просто запропонувала поїхати з ними під соусом ’у нас теж усе закінчується’. А там по реакції, якщо будуть заперечення - щось не ок, якщо ’без проблем, збирайся’ - то і приводу для хвилювання немає.
А взагалі, мені б теж такі поїздки не сподобалися. У моїй сім´ї такі поїздки часто супроводжуються походом в кафе з піцою чи десертами, кіно, тощо. З дитиною це одне, а колишня там нащо? Організацію доставки їжі можна забезпечити величезною кількістю інших способів - більшість магазинів пропонують послуги доставки, таксі також працюють, але без необхідності проведення кількох годин з дитиною і колишньою як велика дружня сім´я.
А между прочим ребенку даже после развода важно для развития быть с мамой и папой.
пьЯНА• 08 декабря 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Чому повинно бути так як у вас?
Минуле - вот ключевое слово. То, что между ними БЫЛО, оно ПРОШЛО.
Ребенок - это единственное, что между ними осталось.
Если есть встречи втроём, общение не по теме ребенка, значит, чувства ещё есть. А тем более, если она его постоянно дёргает по своим вопросам, а он помогает.
Это не то что должно быть у меня, почитайте, что говорят об этом психологи, хотя сомневаюсь, что вы воспринимаете психологию
Прагматик флегма• 08 декабря 2024
Ответ дляпьЯНА
Для мене це норма
Почуттів в нього не має.
Саме тому вони розлучилися. Але за рахунок гарного виховання він залишається гарним батьком і порядним колишнім. Таких мало. Тому я розумію, що ви не зрозумієте рівня таких відносин. Бо оточує вас інше
Почуттів в нього не має.
Работать надо• 08 декабря 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Я маніпулюю?
Чим?
Окрім ваших ревнощів які ще аргументи?
Чим?
Окрім ваших ревнощів які ще аргументи?
Тому ще це теплі моменти бути разом сім´єю. Моменти, що зближують. Без битовухи. Красива врівноважена колишня дружина, красиво проводить час з чужим чоловіком. Чоловік витрачає ресурси не на свою існуючу родину, а на колишню.
Ви граєте з вогнем, пропагуючи толерантність до колишніх дружин)
Работать надо• 08 декабря 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Для мене це норма
Почуттів в нього не має.
Чоловіки не розлучаються тому що почуттів немає) Як би він красиво не співав вам у вуха про це) Те що буде розлучення, завжди вирішує жінка в сім´ї. Ваша колишня вирішила розлучитися. А зараз вирішала повернути все взад)
пьЯНА• 08 декабря 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Для мене це норма
Почуттів в нього не має.
Норма - это когда бывших связывает ребенок и только ребенок. На то они и бывшие. Если они такие неразлейвода, зачем разводились тогда?
Ваши нелепые попытки меня унизить смешны. Я в хороших отношениях с бывшим мужем. Но в голову не придет еженедельно вырывать его, чтоб он помог с покупкой продуктов
Вы очень плохо знаете мужчин, если считаете, что они именно из-за воспитанности будут еженедельно срываться и ехать непонятно куда и непонятно зачем.
Вы серьезно думаете, что женщина не в состоянии купить продукты на 2 человека на неделю и сама доставить их домой? Вот честно и серьезно?
Работать надо• 08 декабря 2024
Ответ дляпьЯНА
Метод- попроси помощи у мужчины, отношения с которым только начинаются всегда срабатывал) Притворись милой беспомощной, которую спасают и вуаля, дальше по накатанной)
Здесь тот же случай. Бывшая имеет планы) Нынешняя закрывает на это глаза)
Прагматик флегма• 08 декабря 2024
Ответ дляРаботать надо
Мій чоловік зі мною і моєю родиною 6 днів на тиждень. В мене не має причин ревнувати чи нервувати.
Ще раз повторюсь, він залишив дружину, жив окремо, тому що вирішив не тратити свій час і її на стосунки. Якби він хотів, він би вже 100 разів до неї повернувся..
Работать надо• 08 декабря 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Ви обоє не працюєте? 6 днів на тиждень розслаблене приємне взаємне проводження часу?
Прагматик флегма• 08 декабря 2024
Ответ дляРаботать надо
😂😂😂😂
Трохи смішно. Ви вважаєте чоловіків такими амебами, котрі навіть не можуть самостійно вирішувати з ким жити й коли?
Я знаю особисто його колишню, розмовляла з нею, святкували один новий рік з нею, іноді спілкуємося по телефону.
В неї не має ніяких намірів, що до мого чоловіка. Тому ваші фантазії залишаються лише вашими фантазіями
пьЯНА• 08 декабря 2024
Ответ дляРаботать надо
И я о том же.
Но, оказывается, много женщин, которые считают это нормой.
Правда, вот в обратном случае (если бывшая жена поедет к бывшему мужу готовить ему борщ, например, или помогать мыть пол) эта схема не работает и нынешние мужья на такое поведение жены устроят ей разнос)
Прагматик флегма• 08 декабря 2024
Ответ дляпьЯНА
Так, у вас своє уявлення про нормальні відносини, в мене своє.
Мій чоловік в першу чергу батько, тому з дитиною він може проводити час як завгодно в де завгодно. І має на це повне право.
Якби я не довіряла своєму чоловіку, я б не жила з ним
Работать надо• 08 декабря 2024
Ответ дляПрагматик флегма
У вас ще нема з чоловіком сумісної дитини?
Люблю ВалЄру• 08 декабря 2024
Поки в мене не було стосунків, юзала колишнього чоловіка, як могла, хоч він на той час був жонатий і мав малу дитину.
Работать надо• 08 декабря 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
А він що? Просив якоїсь компенсації- вдячності з вашого боку?
пьЯНА• 08 декабря 2024
Ответ дляПрагматик флегма
😂😂😂😂
Вы так и не ответили на вопрос. Вы реально считаете, что женщина не в состоянии купить продукты для 2 чел и доставить их к себе домой? Или пойти выбрать и купить одежду ребенку?
пьЯНА• 08 декабря 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Опять вы родительские отношения приплетаете
Он не может быть отцом, не проводя при этом время с БЖ?
Такое отцовство не считается?
Работать надо• 08 декабря 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Розкажіть будь ласка. Був таки секс з колишнім чи ні, коли ви його юзали? Він приставав хоч?
Прагматик флегма• 08 декабря 2024
Ответ дляпьЯНА
Ще раз, він дуже рідко їздить за продуктами, в основному тоді, коли наприклад колишня хвора, чи поїхала у відрядження.
Щотижня це ніхто не робить. А навіть якби й робив, то для мене не має в цьому ніякої трагедії не має, на відміну від вас.
Прагматик флегма• 08 декабря 2024
Ответ дляпьЯНА
Такое отцовство не считается?
:)
Це дитина і вона має право бачити своїх батьків одночасно
Мало того, в дитини будується правильна модель відносин.
Прагматик флегма• 08 декабря 2024
Ответ дляРаботать надо
Є
Двоє
пьЯНА• 08 декабря 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Если для вас нет трагедии, тогда почему вас так тригерят то, что для меня это неприемлемо?)
У автора муж ездит туда каждое воскресенье. Бывшая все время на выходные болеет и не может купить хлеб сама, но если приезжает бывший, то бегом выздоравливает и едет с ним?)
пьЯНА• 08 декабря 2024
Ответ дляПрагматик флегма
:)
За час в неделю, проведенный в магазине на закупках, какая модель там построится, расскажите?))))
пьЯНА• 08 декабря 2024
Ответ дляРаботать надо
Отвечу я, потому что у меня была аналогичная ситуация. Когда БМ хотел вернуться, делал все, что я говорила. Ещё и инициативу проявлял. И да, секс был, несмотря на то, что у него уже были отношения, у многих в таких ситуациях он есть.
Ну не будет мужчина ездить каждую неделю и видеть бывшую, если с его стороны нет желания. Не будет)
Прагматик флегма• 09 декабря 2024
Ответ дляпьЯНА
Мене нічого не тригерить, я вам відповідаю.
А ви намагаєтеся перекласти вашу тривожність мені, та не виходить. В мене не має проблем з довірою, а ви мені намагаєтеся довести що моє відношення не ж нормальним, так самок і відношення мого чоловіка до своєї дитини і колишньої дружини.