No problems• 08 декабря 2024
Муж ездит по воскресеньям с бывшей женой и ребенком по продукты
Как бы вы на это реагировали? Говорит, что продукты для ребенка на неделю закупают, потому что у бывшей нет машины и кто как не он им поможет.
Прагматик флегма• 09 декабря 2024
Ответ дляпьЯНА
За час в неделю, проведенный в магазине на закупках, какая модель там построится, расскажите?))))
Звісно, краща модель вистроюється, коли аліменти раз на місяць і раз на півроку батька побачити
пьЯНА• 09 декабря 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Лучшая модель - это не впадать в крайности
No problems
• 09 декабря 2024
Ответ дляПрагматик флегма
😂😂😂😂
Трохи смішно. Ви вважаєте чоловіків такими амебами, котрі навіть не можуть самостійно вирішувати з ким жити й коли?
Я знаю особисто його колишню, розмовляла з нею, святкували один новий рік з нею, іноді спілкуємося по телефону.
В неї не має ніяких намірів, що до мого чоловіка. Тому ваші фантазії залишаються лише вашими фантазіями
Как вместе праздновали новый год? Какая была атмосфера?
Работать надо• 09 декабря 2024
Ответ дляпьЯНА
Отвечу я, потому что у меня была аналогичная ситуация. Когда БМ хотел вернуться, делал все, что я говорила. Ещё и инициативу проявлял. И да, секс был, несмотря на то, что у него уже были отношения, у многих в таких ситуациях он есть.
Ну не будет мужчина ездить каждую неделю и видеть бывшую, если с его стороны нет желания. Не будет)
И я о том же) Мужчины стараются когда им светит секс и отношения. В остальных случаях никто распыляться и тратить свое время не будет)
Люблю ВалЄру• 09 декабря 2024
Ответ дляРаботать надо
Розкажіть будь ласка. Був таки секс з колишнім чи ні, коли ви його юзали? Він приставав хоч?
Він приставав, секс був регулярно. В ліжку він ідеальний.
Люблю ВалЄру• 09 декабря 2024
Ответ дляРаботать надо
А він що? Просив якоїсь компенсації- вдячності з вашого боку?
Мене не треба ні про що просити, мені треба був якісний коханець, його бабло, допомога у побутових справах, батько для дитини він хороший щей досі. Я все це отримала, коли почала зустрічатись з новим чоловіком, його функція обмежилась баблом для мене, з дитиною, якій 20+, бачиться регулярно
Работать надо• 09 декабря 2024
Ответ дляПрагматик флегма
:)
Це дитина і вона має право бачити своїх батьків одночасно
Мало того, в дитини будується правильна модель відносин.
)
Работать надо• 09 декабря 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Для мене це норма
Почуттів в нього не має.
Саме тому вони розлучилися. Але за рахунок гарного виховання він залишається гарним батьком і порядним колишнім. Таких мало. Тому я розумію, що ви не зрозумієте рівня таких відносин. Бо оточує вас інше
Почуттів в нього не має.
Почитайте живі приклади схожих з вашими відносин вище в темі) Ви просто свідомо закрили очі)
Новий рік у трьох з колишньою то взагалі високі відносини)