Капуста Маша• 08 декабря 2024
Не с кем поговорить. Муж по ходу спалился.
Знаю, что здесь любят добивать. Но мне реально не с кем это обсудить. Нервы ни к черту.
Последнее время мне стало казаться, что он врет. А как говорится, если кажется, то так оно и есть. Работает сейчас таксистом. И сегодня поехал типа работать, так как куча долгов. Сразу предупредил, что ночевать не прийдет, типа чтоб время не терять, будет работать до поздна и завтра утром с самого утра. В Киеве у нас есть квартира в стадии ремонта, там якобы и переночует. Мы живем в пригороде. И вот… та дам… уведомление из Новуса. В обед было куплено 2 бутылки вина и пачка сметаны. Звонила уже несколько раз, сбрасывает. Класс???😢
Вот как себя держать, чтоб просто не разрыдаться при детях? Вопрос риторический.
Анонимус Я• 08 декабря 2024
Ответ дляПроработник
І 2 пляшки вина…
Бо вино не воняє, а він же завтра зібрався таксувати. Вирішив розслабитися без жінки))
Проработник• 08 декабря 2024
Ответ дляКапуста Маша
Девочки, вот если таки дозвонюсь, как лучше разговор вести? Чтоб на чистую воду вывести?
По телефону нічого не виясняти, тільки очі в очі.
Леди_в_ночи• 08 декабря 2024
Ответ дляКапуста Маша
Запитати, чим вечеряв
Проработник• 08 декабря 2024
Ответ дляАнонимус Я
Не факт, що без… 2 пляшки - норм така розслабуха
Леди_в_ночи• 08 декабря 2024
Ответ дляКапуста Маша
Отож. Може вже дві пляшки випив і не хоче щоб я це почула? Тоді б взагалі вимкнув телефон, не знаю короче
Він у Вас може 2 пляшки вина просто на вечерю сам? І на ранок за кермо
Анонимус Я• 08 декабря 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Часники таксисти і не таке можуть. Тому я до них і не сідаю.
Анонимус Я• 08 декабря 2024
Автор, наберіть ще його, або напешіть, хай зателефонує. Оце дійсно напрягає.
Фрикаделька• 08 декабря 2024
Коли передзвонить, запитайте чи не голодний. він розкаже що їв. Не кажіть спочатку про сметану та вино, бо видумає про пельмені
Капуста Маша
• 08 декабря 2024
Ответ дляАнонимус Я
Я писала в вайбері, смс не доходять. В мережі був в останнє давно.
Дрібка щастя• 08 декабря 2024
Якщо ви готові то розлучення, збирайтеся і їдьте на квартиру..якщо ні готуйте собі фінансову подушку, і гарно грайте роль дурненької дружини..
Проработник• 08 декабря 2024
Ответ дляКапуста Маша
🤔 дивно…
Часто у нього так?
Рогнеда Карповна• 08 декабря 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Не понимаю, почему надо рыдать? Я тоже могу купить вино, и муж может, на работу покупал недавно. И что здесь такого? Может он на ту квартиру вино купил, я тоже беру часто, если по акции скидки в супермаркете. Он гуляет? Вы ему не доверяете?
Таксист, який поїхав працювати, купує дві пляшки вина?
Леди_в_ночи• 08 декабря 2024
Ответ дляКапуста Маша
Ну, сорі, без доступу в мережу важко таксувати. Бо всі картами користуються... Тому час Вам підбити фінанси, резерви і тверезо оцінювати перспективи
Рогнеда Карповна• 08 декабря 2024
Ответ дляНе служанка
Буває таке, що таксисти купують алкоголь і потім продають його клієнтам.Трохи на цьому заробляють.
Хіба в новусі зараз -40%
Леди_в_ночи• 08 декабря 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
І відключає інтернет
Дрібка щастя• 08 декабря 2024
Тому що ви і самі все розумієте..що відбувається..А поки якщо маєте добре вино,налийте собі келих і плануйте подальше життя
Проработник• 08 декабря 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Ну ви і порівняли.
Чоловік автора поїхав таксувати, спеціально в ніч, при цьому купив 2 пляшки вина і не відповідає на дзвінки і повідомлення автора.
Сірничок• 08 декабря 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Борщ, всихда им кормлю любовников
Побуду вашей любовницей за борщ
Злива інформації• 08 декабря 2024
Когда то сидели «отдыхали» и как то быстро спиртное закончилось. Нам его привёз таксист. Сказали что купить и заплатили сколько там по чеку+ километраж. Может и Ваш так купил?
Фрикаделька• 08 декабря 2024
автор, а поки напишіть йому у всі месенжери щоб терміново передзвонив. має набрати. а ви вже видумайте що наприклад переживаєте щоб він в центр зранку не їхав, бо може бути обстріл ітп. вигадайте щось. і потім ласкавим тоном запитайте чи він їв.
Кринжова баба• 08 декабря 2024
Ответ дляКапуста Маша
Я не поїду. По-перше, треба буде щось казати дітям. По-друге, маршрутки в такий час вже не їздять, треба буде кучу грошей витратити на таксі. По-третє, його там не буде. Скаже, що ще працює. А сам хз де.
Вы готовы развестись если ваши опасения подтвердятся?
Кринжова баба• 08 декабря 2024
Ответ дляКапуста Маша
Да ему одна бутылка сухого вина ни о чем. К утру проспится. Тем более работа такая, что можно и не работать. Свободный график.
А холодильник у вас есть в той квартире?
Проработник• 08 декабря 2024
Ответ дляЗлива інформації
І не відповідає на дзвінки і смс.
Мене в цій ситуації дивує не сама покупка, а саме той факт, що після такої покупки чоловік автора зник.
Злива інформації• 08 декабря 2024
Ответ дляПроработник
І не відповідає на дзвінки і смс.
Если бы с бабой зажигал,то нашёл бы время перезвонить,что бы не палиться.
Почемучка• 08 декабря 2024
Ответ дляВ курсі діла
к пельменям на ужин купил.
А сами пельмени купить забыл. Мужики
В курсі діла• 08 декабря 2024
Ответ дляПочемучка
А сами пельмени купить забыл. Мужики
в морозилке лежат.
Пургену мне• 08 декабря 2024
Ответ дляЗлива інформації
Теж так подумала,що скоріш за все замовлення виконував. Можливо,це і не так , але такий варіант теж може бути.