Невловимий Джо• 10 января в 16:34
Пів будинку в центрі чи будинок за містом 5 км?
Щоб ви обрали? Хочу почути всі + і -, які я можливо не бачу.
Жити є де, це як вкладення для дітей. Пів будинку в центрі можна здавати, поки діти виростуть. Будмнок за містом це на нашій вулиці де зараз живемо, люди виїзджають за кордон і продають дешево.
Чи взагалі не варто, бо не відомо де діти будуть, коли виростуть?
Невловимий Джо
• 10 января в 16:36
Ответ дляМядуза аля моргонер
Яке місто?
Західна, обласний центр
Стрекоза любви• 10 января в 16:36
Потрібно дивитися локацію, як все виглядає. Можливо, де пів будинку поруч крутий парк, супер інфраструктура.
Невловимий Джо
• 10 января в 16:36
Ответ дляКукарикуууууу
Будинок за містом
Чому? Він же буде просто стояти 10 років
Мороженная курица• 10 января в 16:37
Мы выбрали участок под строительство в пригороде, потому что в приоритете был размер, искали 15 соток
Невловимий Джо
• 10 января в 16:37
Ответ дляСтрекоза любви
Так, через дорогу парк. Реально самий центр міста
Дивне створіння• 10 января в 16:38
за городом есть в реально шаговой доступности супермаркет, аптека, остановка? есл да, то за городом. Если нет инфраструктуры, то в городе.
Бюст Березуцкого• 10 января в 16:39
Якщо Львів то квартира в центрі, якщо Тернопіль чи Хмельницький, тоді без різниці
Невловимий Джо
• 10 января в 16:39
Ответ дляМороженная курица
А в мене будинок і я не прям в захваті. Теж 16 соток, роботи завжди багато. Якщо на гуртки, то тільки машиною возити постійно. Можливо мені просто нема з чим порівняти, як життя в місті і відстані і т.д. але всерівно, що вийти і сісти на маршрутку, а що кожен раз машиною, а якщо одна в сім´ї то підлаштовуватися...
Невловимий Джо
• 10 января в 16:40
Ответ дляДивне створіння
Немає нічого. Зупинка є, але маршрутки ходять через годину мінімум
Невловимий Джо
• 10 января в 16:41
Ответ дляБюст Березуцкого
Не квартира, а саме пів будинку. Є + що земля, але і невідомо які там сусіди і т.д. може ще й якісь мінуси в тому.
Дивне створіння• 10 января в 16:41
Ответ дляНевловимий Джо
значит, в городе. Если сдавать (а дому нужен уход, так что сдавать придется), за каждым писком люди в машину не будут прыгать и час до автобуса ждать тоже.
Невловимий Джо
• 10 января в 16:43
Ответ дляДивне створіння
Хотіла вам написати, що за містом здавати нереально, а потім задумалася, що дехто за містом і знімає, тільки ж дешевше ніж в самому місті
Мороженная курица• 10 января в 16:43
Ответ дляНевловимий Джо
Ну в этом плане нас всё устраивает. Я не работаю, муж дома работает, ребенок тоже дома (у него инвалидность)
Поэтому нам ближайший пригород подошел. У нас в поселке и магазины, рестораны. Но в Сильпо все равно выбираемся, это минут 7 ехать
Мороженная курица• 10 января в 16:45
Ответ дляНевловимий Джо
Как же нереально. Смотря какой дом и где находится, мы арендуем за 1800 дол., пока наш строится
Невловимий Джо
• 10 января в 16:50
Ответ дляМороженная курица
Це напевно Київ
Мати тріля• 10 января в 16:52
Ответ дляНевловимий Джо
Тогда центр
Невловимий Джо
• 10 января в 17:52
Ответ дляиз желе я
Для меня выбор очевиден. Дом за городом.
Чому? Чоловік теж хоче за містом, а я хочу в місті.
из желе я• 10 января в 17:53
Ответ дляНевловимий Джо
Потому, что я живу в городе и жить за городом моя мечта.
Любительница• 10 января в 18:21
Півбудинку це не дуже, бо занадто близько сусіди, як двір поділено? Здасте комусь, сусідам не сподобаються і будуть мозок виносити. Або квартира або цілий будинок
ДА да да• 10 января в 19:08
Ответ дляНевловимий Джо
Центр
Заставляличка• 10 января в 20:45
прикиньте что дети выросли и хотят остаться в том доме где вы сейчас, а вам нужно переехать в пол-дома в город. Вы бы согласились? Если -да, то берите в городе...
Невловимий Джо
• 10 января в 20:57
Ответ дляЗаставляличка
Так. Я вже думаю може туди перехати, а свій здавати
Невловимий Джо
• 10 января в 20:59
Ответ дляЛюбительница
Сусідка старша жіночка, на вигляд дуже порядна. Син прокурор, живе окремо. Кажуть, що її частину продадуть коли мама захоче переїхати до них. Тобто є шанс потім викупити і другу частину