Невловимий Джо• 10 января в 16:34

Пів будинку в центрі чи будинок за містом 5 км?

Щоб ви обрали? Хочу почути всі + і -, які я можливо не бачу.
Жити є де, це як вкладення для дітей. Пів будинку в центрі можна здавати, поки діти виростуть. Будмнок за містом це на нашій вулиці де зараз живемо, люди виїзджають за кордон і продають дешево.
Чи взагалі не варто, бо не відомо де діти будуть, коли виростуть?
Кукарикуууууу• 10 января в 16:35
Будинок за містом
Мядуза аля моргонер• 10 января в 16:35
Яке місто?
Н@Диете• 10 января в 16:36
Будинок за містом
Н@Диете• 10 января в 16:36
Якщо є машина, звісно
автор Невловимий Джо • 10 января в 16:36
Ответ дляМядуза аля моргонер
Яке місто?
Західна, обласний центр
Стрекоза любви• 10 января в 16:36
Потрібно дивитися локацію, як все виглядає. Можливо, де пів будинку поруч крутий парк, супер інфраструктура.
Ответ дляКукарикуууууу
Будинок за містом
Чому? Він же буде просто стояти 10 років
Мороженная курица• 10 января в 16:37
Мы выбрали участок под строительство в пригороде, потому что в приоритете был размер, искали 15 соток
автор Невловимий Джо • 10 января в 16:37
Ответ дляСтрекоза любви
Так, через дорогу парк. Реально самий центр міста
Дивне створіння• 10 января в 16:38
за городом есть в реально шаговой доступности супермаркет, аптека, остановка? есл да, то за городом. Если нет инфраструктуры, то в городе.
Валькірія• 10 января в 16:39
як на мене, то краще в місті. швидше здасте.
Бюст Березуцкого• 10 января в 16:39
Якщо Львів то квартира в центрі, якщо Тернопіль чи Хмельницький, тоді без різниці
автор Невловимий Джо • 10 января в 16:39
Ответ дляМороженная курица
А в мене будинок і я не прям в захваті. Теж 16 соток, роботи завжди багато. Якщо на гуртки, то тільки машиною возити постійно. Можливо мені просто нема з чим порівняти, як життя в місті і відстані і т.д. але всерівно, що вийти і сісти на маршрутку, а що кожен раз машиною, а якщо одна в сім´ї то підлаштовуватися...
автор Невловимий Джо • 10 января в 16:40
Ответ дляДивне створіння
Немає нічого. Зупинка є, але маршрутки ходять через годину мінімум
автор Невловимий Джо • 10 января в 16:41
Ответ дляБюст Березуцкого
Не квартира, а саме пів будинку. Є + що земля, але і невідомо які там сусіди і т.д. може ще й якісь мінуси в тому.
Дивне створіння• 10 января в 16:41
Ответ дляНевловимий Джо
значит, в городе. Если сдавать (а дому нужен уход, так что сдавать придется), за каждым писком люди в машину не будут прыгать и час до автобуса ждать тоже.
автор Невловимий Джо • 10 января в 16:43
Ответ дляДивне створіння
Хотіла вам написати, що за містом здавати нереально, а потім задумалася, що дехто за містом і знімає, тільки ж дешевше ніж в самому місті
Мороженная курица• 10 января в 16:43
Ответ дляНевловимий Джо
Ну в этом плане нас всё устраивает. Я не работаю, муж дома работает, ребенок тоже дома (у него инвалидность)
Поэтому нам ближайший пригород подошел. У нас в поселке и магазины, рестораны. Но в Сильпо все равно выбираемся, это минут 7 ехать
Мороженная курица• 10 января в 16:45
Ответ дляНевловимий Джо
Как же нереально. Смотря какой дом и где находится, мы арендуем за 1800 дол., пока наш строится
автор Невловимий Джо • 10 января в 16:50
Ответ дляМороженная курица
Це напевно Київ
Мати тріля• 10 января в 16:52
Ответ дляНевловимий Джо
Тогда центр
Мороженная курица• 10 января в 16:56
Ответ дляНевловимий Джо
Це напевно Київ
Одесса
из желе я• 10 января в 17:50
Для меня выбор очевиден. Дом за городом.
автор Невловимий Джо • 10 января в 17:52
Ответ дляиз желе я
Чому? Чоловік теж хоче за містом, а я хочу в місті.
из желе я• 10 января в 17:53
Ответ дляНевловимий Джо
Потому, что я живу в городе и жить за городом моя мечта.
Любительница• 10 января в 18:21
Півбудинку це не дуже, бо занадто близько сусіди, як двір поділено? Здасте комусь, сусідам не сподобаються і будуть мозок виносити. Або квартира або цілий будинок
ДА да да• 10 января в 19:08
Ответ дляНевловимий Джо
Центр
Заставляличка• 10 января в 20:45
прикиньте что дети выросли и хотят остаться в том доме где вы сейчас, а вам нужно переехать в пол-дома в город. Вы бы согласились? Если -да, то берите в городе...
автор Невловимий Джо • 10 января в 20:57
Ответ дляЗаставляличка
Так. Я вже думаю може туди перехати, а свій здавати
автор Невловимий Джо • 10 января в 20:59
Ответ дляЛюбительница
Сусідка старша жіночка, на вигляд дуже порядна. Син прокурор, живе окремо. Кажуть, що її частину продадуть коли мама захоче переїхати до них. Тобто є шанс потім викупити і другу частину