Дайте подумать• 09 декабря 2024

Який препарат підняв вам залізо?

Який саме препарат вам допоміг?
Допоможіть знайти• 09 декабря 2024
Поки не виявили причину анемії нічого не допомагало. Вирішили проблему і залізо додатково тепер не потрібно. то дуже рекомендую лікувати причину, а не наслідки.
Значит надо• 09 декабря 2024
Мне помогла Мирена и гино-тардиферон. Еще врач назначил 200 мл красного вина в день и гранатовый сок разбавлять с водой. Гранатовый сок я не пью, а вино с удовольствием 😀 Но вообще надо понять причину, почему низкий гемоглобин.
Милота• 09 декабря 2024
Дякую за тему. Мені теж актуально. Прописали Солгар Gentle Iron. Тільки тиждень, як почала приймати, в кінці тижня зроблю аналізи і побачу, чи є результат. З шлунком все гаразд.
Останній гемоглобін був 92. Місяць активно пила гранатовий свіжевичавлиний сік, тикву, шпинат, гречка, печінка, яловичина. Пила Вітамін С. Гемоглобін лише на 2 одиниці.
Зашла на 5минут• 09 декабря 2024
Ответ дляБайрактарна
Коли є потреба, вживаю тільки цей препарат. Недешевий, але ефективний.
(До нього спробувала гінотардиферон, ні, ні і ще раз ні)
Мені чомусь Solgar виявилось більш ефективне, ніж цей препарат, але приймала в різні роки.
Мама Никитки-2• 09 декабря 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Какой сок?
Найменше присмак заліза відчувається в яблучному соці. Но мені не підійшло, почалась печія. Я змішую з соком манго
Твоя подружайка• 09 декабря 2024
у мене все ок, а сестрі допоміг вітамін В12.
їй лікарі прописували препарати заліза, поки пила все було добре, переставала - знов падало. поки не потрапила до гематолога і він не виявив В12 анемію
Яичница с беконом• 09 декабря 2024
Ответ дляПрилипало
а які були симптоми ДО та після?
Слабкість, вічно холодні руки та ноги, слабке лібідо( з цією проблемою здавала купу аналізів по гормональній панелі, а все виявилося набагато простіше)Зараз не так мерзну, зʼявилося більше сил, нема сонливості, а раніше вдень любила подрімати, і лібідо взагалі… Чоловік не впізнає.
Завжди з рушником• 09 декабря 2024
Ответ дляМилота
С ге оглобином 92 никакая усиленная диета не поможет( не тратьте время.
Shadowz• 09 декабря 2024
NaturesPlus, Hema-Plex, 60 швидкодіючих капсул, замовляла на Айхербі, бо там вдвічі дешевше, ніж в аптеках сусіднього міста (в нашому навіть немає в продажу). Радила, доречі, сімейна лікар, тобто не сама собі призначала.
Кіна не буде• 09 декабря 2024
Дуже корисна тема! Дякую!
Мейк-ап форева• 09 декабря 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Сорбіфер, який наразі в Києві купити неможливо. Аналізи не здавала, по самопочуттю розумію, що вже гарно підняв
Сьогодні дивилась на таблетці, то наче вже з´явився. Я теж ним піднімала залізо.
Яичница с беконом• 09 декабря 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Уже он дівчина вище кинула посилання, вже є він, бо у Києві не було і в Чернігові теж, свекруха їздила на аптечний склад і їй сказали, що його вже два місяці не ввозять з Угорщини.
автор Дайте подумать • 09 декабря 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Дякую, треба давно зайнятись цим питанням а воно так не хочеться бігати по лікарях, хоча ця проблема зі мною з підліткового віку 😢
автор Дайте подумать • 09 декабря 2024
Ответ дляМилота
О, я його теж приймала, він дійсно непогано за місяць піднімає гемоглобін, але феритин всеодно слабкий був:(
Із усих коментарів вирішила спробувати сорбіфер, буду дивитись як він діє
Цветов Мне срочно• 09 декабря 2024
Ответ дляЗначит надо
Також низький ферриин.
Пила сорбіфер. Але зараз не можу знайти в аптеці. Перейду на тардтіерон.
Зацікавила тема з вином.
Іноді келих червоного ввечері не завадить.
Яке вино краще?
Мейк-ап форева• 09 декабря 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Також низький ферриин.
Зацікавила тема з вином.
Яке вино краще?
Сорбіфер з´явився вже в аптеках - перевірте, але вино не завадить
Гладиолус• 09 декабря 2024
Ответ дляДайте подумать
Дівчата а солгар геть не допоможе? Бо там 25 мг дозування
Ну так пейте двойную дозу. Если знаете свой Феритин. У меня 6, у меня норма железа в день 80 мг. Другое, у меня все препараты действуют на кишечник или запар, или наоборот.
Lisa Аlisa• 09 декабря 2024
Я хеферол приймала
Я в дамках• 09 декабря 2024
Начала пить Вин Вита(концентрированый виноградный сок) ,а то гемоглобин 125 а феритин 15 но ещё не знаю. А Я-то иду туман в голове и секса вообще не хочется и волосы лезут .
Голубая фишка• 09 декабря 2024
Гино тардиферон
Пила 3 мес
Ферритин был 3 после родов , стал около 25
Бабка-ежика• 09 декабря 2024
Ответ дляТака бойова Я
так, залежить від ваших показників, але мінімум місяць. Регулярно його приймаю курсами (раз в 1-1,5 роки), бо з залізом і феретином проблеми, підіймає все до норми
А вы не знаете, чтобы начать его пить, достаточно знать показатели гемоглобина и ферритина или ещё нужно обязательно сдавать на витамины В и ещё другие анализы (мне много назначили) или этих 2 достаточно?
Бабка-ежика• 09 декабря 2024
Ответ дляНа привозе
У меня очень обильные месячные и поэтому ферритин очень понижается. Если дошел до минимума, у меня например был 5-10, то пью 3 месяца. Я раньше когда первый раз пила, то проверяла его каждый месяц и через три месяца пришел в норму. Но я еще сдавала какие-то анализы, чтобы понять нет ли дефицита фолиевой кислоты. У меня его нет. А если бы был, то тогда надо Гино-тардиферон.
Вообще тот вид железа,что в Тардифероне хорошо усваивается, в отличии от многих других. Например Hema-plex с Айхерба мне вообще не помагал.
И самое главное, я Тардиферон принимала с хорошей формой витамина С с Айхерба, содиум аскорбат называется, с ним лучше усваивается. После еды. Таблетки маленькие, легко глотать,
У меня очень лезли волосы. Через 2-3 недели приема волосы перестают выпадать.
Дякую_аж_підскакую• 09 декабря 2024
Ответ дляМалинка Алинка
буквально на днях здала аналіз.
феритин був 5 , став майже 10.
Солгар хелатне залізо
шо 5 шо 10 - це капець
треба хоч 60+
Малинка Алинка• 09 декабря 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
шо 5 шо 10 - це капець
треба хоч 60+
це хто таке сказав??? норма від 10 і вище здається ж???
Дякую_аж_підскакую• 09 декабря 2024
Ответ дляМалинка Алинка
ви серйозно?)
чи ви дивитесь на референтні лабораторії?
підіть до лікаря - він розкаже
бо феритин це не тільки показник депо заліза, а ще й маркер запалення
тому треба на це теж зважати коли здаєш
Конотопська відьма• 09 декабря 2024
Ответ дляДайте подумать
Маю досвід приймання сорбіфера, приймала з лютого по жовтень включно. Підняла феритин. Після закінчення прийому за два місяці відкат повний назад до попередніх значень.
Почала приймати Солгар, підняла феритин. Результат тримається більше п´яти років, здаю для кортролю аналізи.
КараПузовна• 09 декабря 2024
Солгар джентел айрон + комплекс віт В
автор Дайте подумать • 09 декабря 2024
Ответ дляКараПузовна
Солгар джентел айрон + комплекс віт В
А який саме комплекс , теж від солгар?
автор Дайте подумать • 09 декабря 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Підкажіть, а ви його по одній капсулі пили в день чи по дві?
Губка Боб• 09 декабря 2024
Ответ дляКидстаффовка
Надолго?
3 тижні приймала.