Н@Диете• 09 декабря 2024

Грибок нігтя

Кому що допомогло найкраще? Дякую за відповіді.
автор Н@Диете • 09 декабря 2024
Початкова стадія.
оксюморон• 09 декабря 2024
Тут на сайті є препарат з Єгипту. Діє.
автор Н@Диете • 09 декабря 2024
Ответ дляоксюморон
Тут на сайті є препарат з Єгипту. Діє.
Назву не скажете?
Солоденька цукОрка• 09 декабря 2024
Ответ дляН@Диете
Початкова стадія.
пішла до подолога. Мастилки то згаяний час.бо в ніготь він проходить складно,це не шкіра. якщо згаяти час - ніготь швидко псується і лікування затягується на 7-9 міс.
мені допоміг курс іттракону.Прописав подолог.. 2 рази по 7 днів з перервою в 2 тижні і грибка нема. а батько 2 роки мастив і все одно через півроку повернувся той грибок.після медикамент.лікування грибка нема.
але потрібно прасувати щодня шкарпетки.викинути тапочки домашні і купити нові ,а шкіряне взуття обробити не менше 10 днів
Первоклашка Я• 09 декабря 2024
Ответ дляН@Диете
Назву не скажете?
а к врачу не пробовали?
Топтунша• 09 декабря 2024
обычный клотримазол
Червона рута• 09 декабря 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Якщо раптом ходили до подолога в Києві, поділіться, будь ласка, контактом, маю аналогічну проблему.
Гага Газу• 09 декабря 2024
Пол года принимала тербинафин по схеме, врач расписала. Полностью срезала пораженную часть. Вообщем пока не отрос новый ноготь шло лечение.
Оч@ров@Шк@• 09 декабря 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
+1 Подолог і Ітракон.
Чоловік роками боровся з тим грибком. Дерматологи, креми, мазьки... Загнала на регулярні візити до подолога. Довелося, правда, кілька місяців ходити і приймати ліки курсами, але, ттт, вже має здорові нігті.
Ужгород• 09 декабря 2024
Треба добре спилювати і мазати лаком кожного дня :екзодерил 5відсотковий.
Я так лікувала грибок після салону😐
Таблетки токсичні,але ж можна і їх
Юлі_я24• 09 декабря 2024
Мені допомогло звичайне масло чайного дерева(в аптеках продається). Я втирала в ніготь тільки вечером, так як сильний запах в нього. Через 2-3 місяця повністю прошло.
когдадеЦкие• 09 декабря 2024
Масло чайного дерева, клотримазол, экзодерил не помогли. Дерматолог назначил таблетки флуконазол, 3 шт по - таб в неделю. И лак цикложен по схеме, месяц 3 раза в неделю, месяц 2 раза в неделю и месяц 1 раз в неделю. И срезать и зачищать одноразовой пилочкой, за это время вырос новый здоровый ноготь
Оксана -1f11• 09 декабря 2024
Якщо оніхолізіс, то краплі клотримазол допомогли і мені, і доньці
Солоденька цукОрка• 09 декабря 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
+1 Подолог і Ітракон.
іттракон гарна штука,якщо пити пульсами
Солоденька цукОрка• 09 декабря 2024
Ответ дляЧервона рута
Ходила в Києві до Олени Шаркезі на ТРоєщині. Вона й прописувала. Лікар класний,має мед освіту хірургічну і дерматолога. на ФБ є вона.
Червона рута• 09 декабря 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Дякую, якраз живу на Троєщині.
Солоденька цукОрка• 09 декабря 2024
Ответ дляЧервона рута
Дякую, якраз живу на Троєщині.
а я до неї з Лук*янівки їздила. і батька загнала.дуже розумний лікар.
Червона рута• 09 декабря 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
А я працюю на Лук´янівці, думала в Євродерм звернутися на Нагорній, оскільки вони зовсім поруч, але там немає вузькопрофільного лікаря а всі дерматологи.
Солоденька цукОрка• 09 декабря 2024
Ответ дляЧервона рута
я обирала лікаря. обійшовши поліклінічних 2 лікарів + лікаря дерматолога на САксаганського 72(Дерматовенерологія) вирішила шукати щось ліпше. Може на Саксаганського і є норм. лікарі, але в мене не знайшли грибка,бо неправильно взяли аналіз. а він був і це підтвердила Шаркезі і Діла)) але я втратила час на Саксаганського. Короче,до Шаркезі я їздила всього 2 рази. Ніготь спилювала сама,вона показала як. все розказала стосовно гігієни,взуття,шкарпеток. Такого не розповідав жоден дерматолог. Розповіла як обробляти капронові шкарпетки,адже їх не попрасуєш.
Червона рута• 09 декабря 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Дякую, бо мала на думці ще Сакасаганського, колись давно ходила до лікаря, він працював в інституті краси, а потім перейшов на Саксаганського - Васильчук Євген Олександрович, але туди не самий зручний варіант добратися і сам заклад мені трошки тригерить. А який аналіз здавали в Ділі ?
Солоденька цукОрка• 09 декабря 2024
Ответ дляЧервона рута
на грибок нігтя. але забір робить не діла,а лікар
оксюморон• 09 декабря 2024
Ответ дляН@Диете
Назву не скажете?
Fungibacid Фанджибасид