ХуАнита• 09 декабря 2024
Як я могла пропустити цей серіал
"Сучасне кохання", 2019
Йому майже 6 років, а я ніч сьогодні не спала, дивилась доки сил хватало)
Для тих хто любе серіали на реальних подіях, для любителів якісних драм і мелодрам, це просто знахідка!
Актори не зіграли, а ніби дійсно прожили всі історії!
Кожна серія йде як нова історія. Десь плакала, десь сміялася, але дуже задоволена проведеним часом🥰
Ви дивилися?
Як вам?
Ви дивилися?
Як вам?
Обстановщица• 09 декабря 2024
Первый сезон посмотрела, ну так, некоторые серии нудноватые, некоторые хорошие . Второй бросила на второй серии.
ХуАнита
• 09 декабря 2024
Ответ дляОбстановщица
Я в другому сезоні, на першій серії ревіла не по ’дєтскі’🫣
Бабулька• 09 декабря 2024
Видела только одну серию, где познакомились в поезде и не могли встретится из-за пандемии. Не зацепила. Может конечно другие серии будут поинтереснее
ХуАнита
• 09 декабря 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
а де ви його дивитесь? в українському дубляжі
В додатку uakino.club
Але як би не хотілося мені цього визнавати, кацапи зробили кращу озвучку
ХуАнита
• 09 декабря 2024
Ответ дляБабулька
Подивіться серію з Енн Хетеуей.
Перші 5 хвилин вибісив міні-м´юзикл, але далі дуже атмосферно
Аноним_1858• 09 декабря 2024
не хочется, опять смешанные пары, белому нельзя влюбляться в белого...
Обстановщица• 09 декабря 2024
Ответ дляАноним_1858
Там были полностью белые пары. А вообще, как на такую ерунду( кто белый, кто черный) можно обращать внимание?
Я на хвилинку• 09 декабря 2024
Ответ дляАноним_1858
Як для расистки, ви погано розбираєтесь в кольорах
Чудовий каламбур• 09 декабря 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Серія з Енн Хетуей моя улюблена.
Інші не запам‘ятала
Мені теж Енн запамяталась)) а ще Гузмін))
ХуАнита
• 09 декабря 2024
Ответ дляОбстановщица
Можливо то кацапка пише. Там самі завзяті расисти на планеті!
ШанельКуКу• 09 декабря 2024
Ответ дляХуАнита
Ясно, зрозуміло, як Вам сподобався, то можна не дивитись
рукиЖимолости• 09 декабря 2024
Ответ дляХуАнита
В додатку uakino.club
Дякую за наводку, буду дивитись
Айпишница• 09 декабря 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Мені шматок серії з Гузміном попався у ютубі, так і залипла на серіал
Княгиня пітьми• 09 декабря 2024
Сериал не смотрела, но и не буду. Увидела что там актриса Энн Хеттуен, а я эту женщину-кобылу терпеть не могу)
ХвостПистолетом• 09 декабря 2024
Ответ дляХуАнита
В додатку uakino.club
я там тільки один сезон знайшла