Міряю від одиниці• 09 декабря 2024

Російськомовні в Східниці.

Чому в Східниці так багато російськомовних відпочиваючих? Звідусіль чути російську. Дуже неприємно чути це. Особливо коли маленьким діткам в колясках дають телефон дивитись російськомовні розвиваючі мультики або вмикають російську музику.
Brita• 09 декабря 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Відкриваю Скриньку Пандори 😁
В Україні розмовляють українською 🫶🏻
Скажите это Харькову, Донецку, Луганску, Запорожье, Днепру, Одессе
Или по вашему это не Украина?;)
Подрысь• 09 декабря 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Ну так навіщо вам моя освіта та професія? Це ніяким чином не стосується предмету розмови. Хіба що ви в бан за перехід на особистості хочете )))
а это секрет?))
Подрысь• 09 декабря 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Упс
странные опросы. меня не опрашивали. и судя по всему опросы сейчас проводятся только в районе Львова) статистика на руку марафона.
СвітланкаОК• 09 декабря 2024
Ответ дляПодрысь
т.е., если б ракеты по нам пускали американцы, то мы б английский не учили?
Логічно, чи не так?
СвітланкаОК• 09 декабря 2024
Ответ дляПодрысь
эта тема тому пример.
Вас вже звʼязали і Заповіт Шевченка в пельку пхнуть?
СвітланкаОК• 09 декабря 2024
Ответ дляПодрысь
Дату ви не побачили?
Цікаво, а на скрін тої мадам ви теж написали, що вас не питали? Чи та статистика вам ближче? 😂
Авокада• 09 декабря 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Мені жаль вас дуже…🥲 не маю телевізора вдома. І вам бажаю не мати
а шо такое?для вас и телемарфон и выступления всяких кулеб, а вы в игноре...ахаха
Подрысь• 09 декабря 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Так що, вам моя статистика не сподобалась? 😂
надеюсь, статистику в Харькове проводили или в Днепре. Или это неудобные районы.
piratkas• 09 декабря 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Відкриваю Скриньку Пандори 😁
В Україні розмовляють українською 🫶🏻
Я в побуті розмовляю так,як вважаю за потрібне. Звертаюсь до сторонніх виключно украінською. І я не заздрю тій мавпі,яка всуне свого носа в мою приватну розмову і почне мене вчити де ,з ким і якою мовою я маю спілкуватись.
Vesy• 09 декабря 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Упс
А вы понимаете значение выражения родная речь? Родная речь и речь, на которой говорят, это разные вещи
СвітланкаОК• 09 декабря 2024
Ответ дляПодрысь
А що, вам не подобаються цифри, так? Ну не дивно. Кацапів корчить будь-яка згадка про те, що українці і українська мова ще не винищені ними, як би вони не намагалися.
Запорожьемойдом• 09 декабря 2024
Ответ дляnightwoman
Я скажу так, люди які поважають себе і країну, обирають/намагаються/переходять на українську мову. Вот і все. Вся інша принциповість говорити виключно мовою окупанта саме в обставинах де твоя країна палає у вогні- то приниження своєї особистості. Так це виглядає зі сторони.
У вас абсолютно все темы на русском. Или сегодня за другое платят?
СвітланкаОК• 09 декабря 2024
Ответ дляVesy
А в чому ви побачили протиріччя?
Запорожьемойдом• 09 декабря 2024
Ответ дляEllo
Простите, вся тему не читала, шо решили? Русскоязычным в Сходницу еще можно ехать?
Удалено администрацией...
Natkash• 09 декабря 2024
Ответ дляRabbit2012
Тому, що не ваше це діло, як між собою спілкуються люди в родинах і в колі знайомих. Тисячі україномовних втекли і прапори собі намалювали на авах, а тисячі тисяч, розмовляючи російською, стоять на зихисті держави. Мій сусід, Герой Україні, загинув захищаючи Україну, як і більшість киян мого віку, був російськомовним в колі спілкування. Не тікав, а став на захист. І не питав, чи може вас не треба захищати,якщо він не на мові? Може вам неприємно.
Особисто кожного мешканця заходу знаєте, що з такою впевненістю за всіх розписуєтесь?
Розкажіть це все моєму однокурснику і співробітнику, які на львівському Марсовому полі лежать, можете ще старшому сину мами з класу моєї доньки, у перших двох хоча би діти залишилися, а той навіть пожити не встиг. За вашою логікою, їм той Бахмут і Часів Яр сто років нікому не здалися, могли ж в перший день війни звалити.
YOzhik v tumane• 09 декабря 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Згадайте Холмщину,Волинську різню, Пілсудського,примусову полонізацію ,переселення і т д.
Удалено администрацией...
Vesy• 09 декабря 2024
Ответ дляСвітланкаОК
А в чому ви побачили протиріччя?
В вашей статистике
Подрысь• 09 декабря 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Удалено администрацией...
СвітланкаОК• 09 декабря 2024
Ответ дляVesy
В вашей статистике
Яке саме?
СвітланкаОК• 09 декабря 2024
Ответ дляПодрысь
Удалено администрацией...
Подрысь• 09 декабря 2024
Ответ дляnightwoman
ну и ок, раз вы так думаете. Чего вас и таких же интересует чья-то униженная личность, я не пойму.
Vesy• 09 декабря 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Яке саме?
То, что 78% (или сколько там было) считают родной речью украинский, не значит, что столько говорят на нем.
Подрысь• 09 декабря 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Логічно, чи не так?
аа, вот поэтому сейчас большая часть страны учат немецкий
Подрысь• 09 декабря 2024
Ответ дляСвітланкаОК
о, пелька.. агрессируете)) сразу видно ваше образование, а вернее его отсутствие.
Подрысь• 09 декабря 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Дату ви не побачили?
дату видела, а где опрос то проводили? )) мне вообще на такие статистики фиолетово.
Подрысь• 09 декабря 2024
Ответ дляСвітланкаОК
да нет, вас выкареживает посильнее)) русскоязычные это не равно кацапы. Обучайтесь, а то так и помрете не имея своего мнения.
Подрысь• 09 декабря 2024
Ответ дляЗапорожьемойдом
лицемерие оно такое
Подрысь• 09 декабря 2024
Ответ дляYOzhik v tumane
Удалено администрацией...
где то я такое уже встречала в истории.. ну-ну
Подрысь• 09 декабря 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Удалено администрацией...
СвітланкаОК• 09 декабря 2024
Ответ дляПодрысь
Удалено администрацией...