Міряю від одиниці• 09 декабря 2024
Російськомовні в Східниці.
Чому в Східниці так багато російськомовних відпочиваючих? Звідусіль чути російську. Дуже неприємно чути це. Особливо коли маленьким діткам в колясках дають телефон дивитись російськомовні розвиваючі мультики або вмикають російську музику.
СвітланкаОК• 09 декабря 2024
Ответ дляПодрысь
т.е., если б ракеты по нам пускали американцы, то мы б английский не учили?
Логічно, чи не так?
СвітланкаОК• 09 декабря 2024
Ответ дляПодрысь
эта тема тому пример.
Вас вже звʼязали і Заповіт Шевченка в пельку пхнуть?
СвітланкаОК• 09 декабря 2024
Ответ дляПодрысь
странные опросы. меня не опрашивали. и судя по всему опросы сейчас проводятся только в районе Львова) статистика на руку марафона.
Дату ви не побачили?
Цікаво, а на скрін тої мадам ви теж написали, що вас не питали? Чи та статистика вам ближче? 😂
Ответ дляМіряю від одиниці
Відкриваю Скриньку Пандори 😁
В Україні розмовляють українською 🫶🏻
Я в побуті розмовляю так,як вважаю за потрібне. Звертаюсь до сторонніх виключно украінською. І я не заздрю тій мавпі,яка всуне свого носа в мою приватну розмову і почне мене вчити де ,з ким і якою мовою я маю спілкуватись.
СвітланкаОК• 09 декабря 2024
Ответ дляПодрысь
надеюсь, статистику в Харькове проводили или в Днепре. Или это неудобные районы.
А що, вам не подобаються цифри, так? Ну не дивно. Кацапів корчить будь-яка згадка про те, що українці і українська мова ще не винищені ними, як би вони не намагалися.
Запорожьемойдом• 09 декабря 2024
Ответ дляnightwoman
Я скажу так, люди які поважають себе і країну, обирають/намагаються/переходять на українську мову. Вот і все. Вся інша принциповість говорити виключно мовою окупанта саме в обставинах де твоя країна палає у вогні- то приниження своєї особистості. Так це виглядає зі сторони.
У вас абсолютно все темы на русском. Или сегодня за другое платят?
СвітланкаОК• 09 декабря 2024
Ответ дляVesy
А вы понимаете значение выражения родная речь? Родная речь и речь, на которой говорят, это разные вещи
А в чому ви побачили протиріччя?
Запорожьемойдом• 09 декабря 2024
Ответ дляEllo
Простите, вся тему не читала, шо решили? Русскоязычным в Сходницу еще можно ехать?
Удалено администрацией...
Ответ дляRabbit2012
Тому, що не ваше це діло, як між собою спілкуються люди в родинах і в колі знайомих. Тисячі україномовних втекли і прапори собі намалювали на авах, а тисячі тисяч, розмовляючи російською, стоять на зихисті держави. Мій сусід, Герой Україні, загинув захищаючи Україну, як і більшість киян мого віку, був російськомовним в колі спілкування. Не тікав, а став на захист. І не питав, чи може вас не треба захищати,якщо він не на мові? Може вам неприємно.
Особисто кожного мешканця заходу знаєте, що з такою впевненістю за всіх розписуєтесь?
Розкажіть це все моєму однокурснику і співробітнику, які на львівському Марсовому полі лежать, можете ще старшому сину мами з класу моєї доньки, у перших двох хоча би діти залишилися, а той навіть пожити не встиг. За вашою логікою, їм той Бахмут і Часів Яр сто років нікому не здалися, могли ж в перший день війни звалити.
YOzhik v tumane• 09 декабря 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Згадайте Холмщину,Волинську різню, Пілсудського,примусову полонізацію ,переселення і т д.
Удалено администрацией...
Ответ дляnightwoman
ну и ок, раз вы так думаете. Чего вас и таких же интересует чья-то униженная личность, я не пойму.
Ответ дляСвітланкаОК
да нет, вас выкареживает посильнее)) русскоязычные это не равно кацапы. Обучайтесь, а то так и помрете не имея своего мнения.
СвітланкаОК• 09 декабря 2024
Ответ дляПодрысь
Удалено администрацией...