Вилами по воде• 09 декабря 2024

Аналіз в гінеколога

Доброго дня. Найближчим часом не маю змоги відвідати лікаря. Хто розуміє в даному аналізі, прокоментуйте, будь ласка, що це означає? Безмежно буду вам вдячна
Коник-стрибунець• 09 декабря 2024
нет впч, не виявлено:) что ж тут комментировать
автор Вилами по воде • 09 декабря 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Перший аналіз цікавить. ВПЧ я зрозуміла
Ms. Android• 09 декабря 2024
Ответ дляВилами по воде
Перший аналіз цікавить. ВПЧ я зрозуміла
Вы же там зарисовали
Попельшка• 09 декабря 2024
Перше-то коммент, що забір аналізу коректний, наскільки я розумію
Коник-стрибунець• 09 декабря 2024
Ответ дляВилами по воде
Перший аналіз цікавить. ВПЧ я зрозуміла
первое - это часть анализа на впч. что материал сооответствует требованиям для выявления или не выявления впч
автор Вилами по воде • 09 декабря 2024
Ответ дляПопельшка
Чудово, дякую
автор Вилами по воде • 09 декабря 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Дякую, тепер зрозуміло
Шукаю стакан• 09 декабря 2024
Цей аналіз стосується тестування на наявність ДНК вірусу папіломи людини (ВПЛ), зокрема високого канцерогенного ризику (типи 16, 18 та інші).

1. Контроль якості виділення ДНК: У цьому аналізі вказано, що сигнал від внутрішнього контрольного гена (β-глобін) присутній. Це свідчить про те, що зразок був адекватно взятий і тест проведено коректно.
2. Результати на ВПЛ:
- ВПЛ 16 типу: Не виявлено.
- ВПЛ 18 типу: Не виявлено.
- ВПЛ високого канцерогенного ризику (інші типи, зазначені в таблиці): Не виявлено.
Висновок:
Аналіз показує, що у дослідженому зразку ДНК вірусу папіломи людини високого канцерогенного ризику, включаючи типи 16 та 18, не виявлено. Це хороший результат, який свідчить про відсутність ризику, пов’язаного з ВПЛ у межах тестованих типів.
автор Вилами по воде • 09 декабря 2024
Ответ дляШукаю стакан

2. Результати на ВПЛ:
- ВПЛ 16 типу: Не виявлено.
- ВПЛ 18 типу: Не виявлено.
Висновок:
Я вам безмежно вдячна за таку розгорнуту і зрозумілу відповідь
Танго утрьох• 09 декабря 2024
Ответ дляВилами по воде
Перший аналіз цікавить. ВПЧ я зрозуміла
А що ви там замазали?
автор Вилами по воде • 09 декабря 2024
Ответ дляТанго утрьох
А що ви там замазали?
Дату