Снідаю авокадо• 09 декабря 2024

Влада взагалі забула про підвищення зарплати військових?

Як підвищили на початку 23 року до 20 тисяч гривень, то взагалі нічого зараз не думають про підвищення. А ціни на все за цей час виросли на багато! І на на 2025 рік не закладено в бюджеті на підвищення зарплати. Як оце сім´ї виживати на 20 тисяч?
фрау Гітта• 09 декабря 2024
А звичайним людям з голоду здохнути, аби з військовими?
все, в країні опа, які зп?
тільки про військових і думаєте
Царівна Жабка• 09 декабря 2024
Нормальні зарплати тільки у влади та хабарників. У вихователя ставка 7тис. На руки менше 10тис. Тут питань купа(((
Я не в теме• 09 декабря 2024
Так не сидите на диване. Идите к мужу в ряды. И у вас будет сорокет. И боевые ещё получите.
Новопоштинская• 09 декабря 2024
Ответ дляфрау Гітта
все, в країні опа, які зп?
тільки про військових і думаєте
а звичайним наоборот уменьшили за счет повышения военного сбора.
Стопясят раз обсуждала• 09 декабря 2024
Ответ дляфрау Гітта
все, в країні опа, які зп?
тільки про військових і думаєте
А за кого ще думати, у нас війна в країні
ДелиВерка• 09 декабря 2024
Зато не забыла про повышение зарплат прокурорам.Делайте выводы,кто важней для влады во время войны.
Кривая спроса• 09 декабря 2024
Ответ дляДелиВерка
Татаровские мусора
Сама вумна тутички• 09 декабря 2024
Ну,му військових наче утримання прив´язане до мінімальної ЗП, відповідно щороку має переглядатися з урахуванням підвищення мінімалки. Наприклад у поліції нема взагалі прив´язки до мінімальної ЗП і їм взагалі нічого не перераховують при збільшенні мінімалки
ЖонДуан• 09 декабря 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Я думаю за свою семью.
автор Снідаю авокадо • 09 декабря 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Збиралися прив´язати до мінімалки але не зробили.
Кривая спроса• 09 декабря 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
За лікарів, вчителів і інших
Більшість військових сидить в тилу і охер...ють в звичайному житті від безнаказаності. Ви ще тцк-шніків згадайте. Не треба тут їх ідеалізувати. Повага до 20% максимум є
Стопясят раз обсуждала• 09 декабря 2024
Ответ дляКривая спроса
За лікарів, вчителів і інших
Якби більшість військових сиділа в тилу, то хто був би на фронті??
Сама вумна тутички• 09 декабря 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Думала, що все ж таки прив´язали. Незрозуміла така дискримінація( Хоча, зрозуміла, це ж треба пенсії військослужбовцям відповідно перераховувати, а державі то невигідно
Баррикадница• 09 декабря 2024
А зарплаты учителям по $4к?
Кривая спроса• 09 декабря 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
15-20 %
VivaForever• 09 декабря 2024
Ответ дляЯ не в теме
Вы странная, ваш муж дома и помогает вам в быту, а у автора помощи нет, муж на службе, за всего 20тыс
Стопясят раз обсуждала• 09 декабря 2024
Ответ дляЖонДуан
Я думаю за свою семью.
То ви не розглядаєте варіант, що у деяких сімʼях є військові?) Тоді це виходить 2 в 1.
Сама вумна тутички• 09 декабря 2024
Ответ дляБаррикадница
А зарплаты учителям по $4к?
Так,,як вони навчають, то від них користі взагалі нуль
Кривая спроса• 09 декабря 2024
Ответ дляСама вумна тутички
А від вас яка користь?
Стопясят раз обсуждала• 09 декабря 2024
Ответ дляКривая спроса
15-20 %
У вас хтось служить з родини чи друзів?
Баррикадница• 09 декабря 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Так, как тцк отправляют остальных, то и эти 20 должны забрать.
Кривая спроса• 09 декабря 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
У вас хтось служить з родини чи друзів?
Звісно. Хіба є такі в кого не служать?
Меряю от 0• 09 декабря 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
головне всм своїм від 100% +
ми не люди -ми ресурс
головне смарагдові світлофори
ЖонДуан• 09 декабря 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
І що? Мені треба кормити свою сім´ю і якось мені не до зарплат військових. Ціни виросли абсолютно для всіх
Сама вумна тутички• 09 декабря 2024
Ответ дляКривая спроса
А від вас яка користь?
Від мене є. Я принципово не йшла в педагогічний, бо розуміла всю відповідальність. Якщо не вмієш і не хочеш навчати, то нема чого туди йти і калічити дітей. Ось дивлюся в доньки 12 клас, лише три вчителя,які дійсно займають своє місце і дають знання, інші або взагалі не навчають, або виплескують на дітей весь свій гнів і невдоволеність життям, каличачи тим самим психіку дітей
Цигарний шланг• 09 декабря 2024
Ответ дляКривая спроса
Звісно. Хіба є такі в кого не служать?
Майже всі з Советчіці. Хіба з ІТ та олігархині підуть служити
Сама вумна тутички• 09 декабря 2024
Ответ дляБаррикадница
У тцк згідна, але не у військовослужбовців.
Стопясят раз обсуждала• 09 декабря 2024
Ответ дляКривая спроса
Звісно. Хіба є такі в кого не служать?
Судячи з тем тут, то багато
Стопясят раз обсуждала• 09 декабря 2024
Ответ дляЖонДуан
Ну от і моєму чоловіку-військовому треба кормити сімʼю, ціни ж виросли для всіх, чому зп військових на місці? Наразі це одна з найважливіших професій.
ЖонДуан• 09 декабря 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
А в мене чого зарплата не виросла? Вона взагалі в когось виросла як думаєте?