Снідаю авокадо• 09 декабря 2024

Влада взагалі забула про підвищення зарплати військових?

Як підвищили на початку 23 року до 20 тисяч гривень, то взагалі нічого зараз не думають про підвищення. А ціни на все за цей час виросли на багато! І на на 2025 рік не закладено в бюджеті на підвищення зарплати. Як оце сім´ї виживати на 20 тисяч?
Баррикадница• 09 декабря 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Ну от і моєму чоловіку-військовому треба кормити сімʼю, ціни ж виросли для всіх, чому зп військових на місці? Наразі це одна з найважливіших професій.
Всем надо. У вашего хоть осталась, как была, а не содрали новыми налогами.
Сама вумна тутички• 09 декабря 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
От мого чоловіка мобілізували, зараз отримує 20000 з копійками, а до цього мав дохід 50000-10000. Хай дадуть можливість повернутися до своєї праці, а його хай замінять чоловіки тих, які вважають, що їх не має цікавити зарплата військових
Сама вумна тутички• 09 декабря 2024
Ответ дляЖонДуан
А в мене чого зарплата не виросла? Вона взагалі в когось виросла як думаєте?
Ви самі обрали свою роботу з відповідною зарплатою. А мобілізують не за власним бажанням, та це ще й в рази зменшує дохід, я вже не кажу про фізичну відсутність вдома чоловіка і батька дітей, і всі ризики пов´язані зі службою
Стопясят раз обсуждала• 09 декабря 2024
Ответ дляЖонДуан
У прокурорів
Сама вумна тутички• 09 декабря 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
У прокурорів
Та що там ті прокурори. Їм військові очі колють. Нема слів....
Стопясят раз обсуждала• 09 декабря 2024
Ответ дляСама вумна тутички
А посада/звання яке? За це є доплата.
Сама вумна тутички• 09 декабря 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
А посада/звання яке? За це є доплата.
Рядовий, стрілок
Вишня на торті• 09 декабря 2024
Ответ дляЖонДуан
Я думаю за свою семью.
Которая целая именно благодаря военным. Если б не они, вас бы ждала судьба жителей Бучи или Мариуполя
Новопоштинская• 09 декабря 2024
Ответ дляСама вумна тутички
ну у нас нормальный работодатель и всем мобилизованным сохранил среднюю ЗП, а у некоторых из них зарплаты около 100 тыс гривен. Потому что уважает сотрудников, защищающих нас.
Сама вумна тутички• 09 декабря 2024
Ответ дляНовопоштинская
Це рідкість. Молодець.
Шикаю і викаю• 09 декабря 2024
А зачем военным зарплаты? Они же воюют за свою независимость . Их там кормят, одевают. Эти деньги семье на жизнь передают.
Жена_КотораяСтена• 09 декабря 2024
Ответ дляКривая спроса
За лікарів, вчителів і інших
Більшість військових сидить в тилу і охер...ють в звичайному житті від безнаказаності. Ви ще тцк-шніків згадайте. Не треба тут їх ідеалізувати. Повага до 20% максимум є
Війна ще не закінчилася,а військовим вже отих копійок шкода .
Ех,хлопці-хлопці, ви найцінніше віддаєте ,своє життя ,а українці вам ’дуже’ вдячні .
ЖонДуан• 09 декабря 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Удалено администрацией...
Шикаю і викаю• 09 декабря 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Якби більшість військових сиділа в тилу, то хто був би на фронті??
Вчерашние менеджеры, механики, грузчики, токари , сварщики и пр. И при том не просто на фронте, а на нуле
Сама вумна тутички• 09 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Ага, так одягають, що більшість треба купувати за власний рахунок. То ще жінка свої додає. У вас хтось з близьких служить чи так,аби ляпнути? Чи матрьошка?
Шикаю і викаю• 09 декабря 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Всем обмундированием обеспечивают на 100 процентов, уже нет как было раньше. И кормят отлично. Так шло лесом пошло матреха
Жена_КотораяСтена• 09 декабря 2024
Ответ дляЖонДуан
Удалено администрацией...
То дякуйте Богові що немає і не пишіть дурниць .
ЖонДуан• 09 декабря 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Вже не буде, так.
Тому мені дійсно важко зрозуміти панянок що бачиш чоловіка призвали і в них знизився рівень життя, треба більше грошей. Але навколо є і інші люди що якось виживати мають, то ті люди навіть голоса подати не мають що інфляція і решта проблем їх так само зачіпають? Може вісім зп піднімуть?
Скромняшка• 09 декабря 2024
Я як подивлюсь, так військові дозволяють собі навіть їжу купувати,яку не кожний не військовий дозволить.
І воги на це заслуговують я вважаю.
А ті хто 20 тис отримують з військових, можуть завжди на 0 попроситись,ще нікому не відмовляли
Сама вумна тутички• 09 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Видали осінні боти, зимових не видали, одні літні штани, зимових не видали, куртка літня і бушлат, термобілизна один комплект, спальника не дали, баул не дали, плащ не дали, печатки не дали. Бушлат важкелезний,в ньому неможливо нормально рухатися, потрібно купувати зимову куртку, потрібно купувати розгрузку і плити, додатковий як мінімум один комплект термобілизна, двоє штанів зимових, купу носків які за пару як мінімум 100грн, а термо то більше і треба їх багато, бо часу прати і сушити то все нема. Єдине що добре, то харчування, поки ти не на бойових позиціях. У вас інформація звідки, з власного досвіду, чи ОБС?
Сама вумна тутички• 09 декабря 2024
Ответ дляЖонДуан
Вже не буде, так.
Удалено администрацией...
Сама вумна тутички• 09 декабря 2024
Ответ дляСкромняшка
І воги на це заслуговують я вважаю.
Ви доречі теж на нуль можете попроситися і будете собі делікатеси купувати
ЖонДуан• 09 декабря 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Удалено администрацией...
Сама вумна тутички• 09 декабря 2024
Ответ дляЖонДуан
Удалено администрацией...
Сама вумна тутички• 09 декабря 2024
Ответ дляЖонДуан
Удалено администрацией...
Кривая спроса• 09 декабря 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Не читайте одним місцем, перекрутили слова і когось вам там шкода.
Блискавка• 09 декабря 2024
военный сбор увеличили , может с этих денег подымут. Хотя, все пишут, что будут стараться уходить в тень, и не платить воен сбор
ЖонДуан• 09 декабря 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Удалено администрацией...
А дитину я куди діну з собою візьму? Чи це тільки жінка військового може сидіти дома не працювати і виховувати дітей? І хто тут ганьбисько?
Жена_КотораяСтена• 09 декабря 2024
Ответ дляКривая спроса
Не хаміть 😡😡😡😡
Шикаю і викаю• 09 декабря 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Ложь!