Смешнюча• 09 декабря 2024
В 11 років виглядати на 20+ то зараз норма?
На фото дівчина блогер 11 років.
Вже весь набор є - гель лак, пофарбоване волосся))
Парасюха• 09 декабря 2024
Вона не виглядає на 20+))) а якщо фото буде в повний зріст, то буде зрозуміло, що то дівчинка.
Дюйм оф о4ка• 09 декабря 2024
Я так в 11 класі виглядала. Дівчинка взрослувата, куди воно спішить?
Смешнюча
• 09 декабря 2024
Ответ дляПарасюха
А на скільки?
Ксерокопия ночи• 09 декабря 2024
В мене сусідці 12, то виглядає як дитина. А на фото тьотя прямо
Уси Пуси• 09 декабря 2024
Дивилася недавно фото з одного модельного агенства. Там 10 - 13 років дівчата такі кобилки і погляди такі , томні
Чарівна патика• 09 декабря 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Они же глупенькие это не понимают. Моя такая же. Косметики уже больше, чем у меня было за всю жизнь. Ей 14, на вид 20, после нанесения боевой раскраски. Правда, не верю, что кто-то думает, что она не ребенок, после того, как она открывает рот.
Яжемать Мне можно• 09 декабря 2024
уже пальцы натыкали) девочка видно, что подросток, да старше выглядит, лет на 14-15, но не на 20, а теткам дай только обсудить ребенка
Дюйм оф о4ка• 09 декабря 2024
Ответ дляЧарівна патика
І попробуй їм у пубертаті щось сказати!
Смешнюча
• 09 декабря 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Она с этим всем выглядит еще старше будто
Так, там ще й мама в свої соболя вдягає дитину
Яжемать Мне можно• 09 декабря 2024
нам всем в подростковом возрасте хотелось старше выглядеть, краситься и тд, только таких возможнестей и огромного выбора всего чего хочешь у нас не было...пы.сы.говорю за себя, я 1980 г.р.)
Яжемать Мне можно• 09 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
тут сразу видно, что дите еще, хоть и в мехах
Анонім-ка• 09 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
Здесь видно, что совсем ещё ребенок.
Чарівна патика• 09 декабря 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
І попробуй їм у пубертаті щось сказати!
А моя взагалі слухає лише батька, як святого, а він служить, а я мовчу, шоб його не нервувати🙈
Най хоч раз• 09 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
Яке вам діло, хто кого в що вдягає? Вам дозволили викладати тут чужі фото? За своїми дивіться
Киця-бриця• 09 декабря 2024
Страшний мейк якоїсь дорослої путани. Зараз навіть по ютубу можна краще навчитися фарбуватися. І взагалі,навіщо їй макіяж в 11? Я себе згадую,таке дитя було,капець.
Ну думаю дівчинка з часом награється в дорослість та через пару років буде собою. Без цього всього непотребу
Смешнюча
• 09 декабря 2024
Ответ дляНай хоч раз
Вона сама їх викладає кожен день десятками, така доля блогерів
Яжемать Мне можно• 09 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
а вам самой не противно ребенка обсуждать? фу на вас автор