Горня капучіно• 10 декабря 2024

Кому допомогли голки (акупунктура) при защемленні сідничного нерву ішиасі? Help

Дівчатка, ніяк не можу вилікувати запалення сідничного нерва. По МРТ невеличка протрузія 3 мм, лікар каже, що вона болі давати не може( дивився знімки).
Болить коли лежу. Знизу від сідниці до коліна і посередині бадер ніби гарячим полили. Почалося після того, як я вправи фізичні поробила 2 міс тому.
Я Вже пила різні таблетки Вольтарени, мазі тощо. Не допомагає. Спершу трохи краще , а потім знову
Що чули про голки?
Є позитивний досвід?
Help🙏😭
Амбасадор щастя• 10 декабря 2024
Уколи диклофенаку 3-5 р.і масаж за призначенням. Ніяких навантажень, поки не пройде біль.
Наездница• 10 декабря 2024
Допоміг тільки комплексний курс лікування,який прописав лікар:
Сірдалуд 1т×2р
Омепразол 1капс
Мідокалм ампули або табл 2р на добу 7 дн
Диклофенак 1 укол 5дн
нейрорубін 1укол 7дн
+ їздили до жінки,яка робить спец масаж,бо звичайний не можна при защимленні та грижах
автор Горня капучіно • 10 декабря 2024
Ответ дляНаездница
Сірдалуд 1т×2р
Омепразол 1капс
Диклофенак 1 укол 5дн
нейрорубін 1укол 7дн
Дякую Вам.
А як Ви на Сірдалут відреагували? В мене тиск дуже падав
БолеИменее• 10 декабря 2024
А как при защемлении могут помочь лекарства? Таблетками и мазями раздвинуть диски?
Наездница• 10 декабря 2024
Ответ дляГорня капучіно
Дякую Вам.
Норм було,якщо падає не приймайте
Якщо в Києві можу дати контакт жінки,яка за 3-5 сеансів знімає болі повністю,полегшення вже після першого,вже допомогла всім моїм знайомим та родичам хто звертався з болями у спині,защимленнями і т.п
автор Горня капучіно • 10 декабря 2024
Ответ дляНаездница
Норм було,якщо падає не приймайте
Буду дуже вдячна за контакт 🙏
Ксения_ksen• 10 декабря 2024
Ответ дляГорня капучіно
Буду дуже вдячна за контакт 🙏
Напишіть мені в приватні,бо тут буде як реклама і не хочу залишати тут номер її
Покращена• 10 декабря 2024
помогли спец упражнения, на ютубе много. они маломобильные и по сути вы там минимум действий делаете. ищите именно про разблокировку седалищного нерва.
булоТАЙминуло• 11 декабря 2024
Ответ дляКсения_ksen
Вона діагност чи просто виконує масаж?
yanana• 12 декабря 2024
Ответ дляНаездница
Норм було,якщо падає не приймайте
Дайте будь ласка мені контакт