ЗабежАЛОЧКА• 10 декабря 2024
Отсутствие секса в браке
Скажите реально ли что в браке нет секса по несколько лет?
Обмолвилась знакомая, что два года без секса, она замужем, им по 45 лет, и отношения не очень. Мне даже неудобно стало расспрашивать, но задумалась, а нафига тогда быть в браке и как вообще люди живут вместе если отношения не очень и нет не то что любви, а даже какого-то влечения.
ДелиВерка• 10 декабря 2024
Ответ дляГолодаю
На порадниці прийнято вважати, що секс це прямо основа основ.
Без нього життя неможливе.
Але ж у різних людей різні пріоритети в житті.
Без нього життя неможливе.
Гроші основа. Заради них вони готові терпіти, що завгодно. І радять- терпіти і складати гроші.
Голодаю• 10 декабря 2024
Ответ дляДелиВерка
Чоловіків тут міряють за розміром члена в гаманця.
Все. Ні про що інше не йдеться
ДелиВерка• 10 декабря 2024
Ответ дляГолодаю
Все. Ні про що інше не йдеться
Такий собі член з гаманцем, ідеальний чоловік.
Голодаю• 10 декабря 2024
Ответ дляМульйонерша
Ага, подстриглась, покрасилась, стала финдиректором и встретила обалденного мужика! Главное было избавиться от мужа!
На жаль, в житті так буває надзвичайно рідко.
КаРаКаТиЦа• 10 декабря 2024
Ответ дляПоторописька
О, вибачте, що пишу в Вашій темі, авторко, але якраз мене цікавить : а нормально, коли з партнером хочеться займатися сексом по 2-3 рази на день ( і це досить довгий процес, не 10 хв) на протязі досить тривалого часу ( рік-два)?
Год два это нормально. Напишите через 10-20 лет брака про секс 2-3 раза на день.
Фантазерша• 10 декабря 2024
Нам вже нетреба. Чоловік навіть до лікаря не хоче йти. А мені і без цього ок. Так і живемо
КаРаКаТиЦа• 10 декабря 2024
Ответ дляПростоваля
Мне 45, думала, что секс не нужен и не важен. Мужу 50. Нет нужен и важен и чем больше, тем лучше)
Вы это только в 45 поняли?
СкрипяСердцем• 10 декабря 2024
Ответ дляДелиВерка
Бо без них таки важко. Особливо, коли немалі гроші. Особливо, коли є діти. Рідко, яка жінка наважиться на розлучення, будучи фінансово залежною від чоловіка, свідомо, таким чином, позбавляючи своїх дітей тих можливостей і матеріальних благ, які вони мають в шлюбі. Терплять. А, що залишається робити…
все по ГОСТу!• 10 декабря 2024
Ответ дляБагиня
Люди не разводятся по абсолютно разным причинам . У нас тоже крайне редко секс +- раз в полгода, не люблю даже прикасаться к мужу, моя обида на него переросла в брезгливость и даже какую-то ненависть
Почему не разводитесь и мучаетесь
все по ГОСТу!• 10 декабря 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
И проживают эту жизнь несчастные....
Клептоманка• 10 декабря 2024
Ответ дляГолодаю
Без нього життя неможливе.
Пріоритет - співіснувати з людиною, яку ненавидиш, яка неприємна? Бачу з теми, що таких чимало. Для мене таке співіснування - це в першу чергу неповага й нелюбов до себе. Якби любили себе, не розмінювали б життя отак
Помаранчова душа• 10 декабря 2024
Ответ дляГолодаю
Все. Ні про що інше не йдеться
А что ещё?по опыту многих в критические моменты мужчина не помощник
СкрипяСердцем• 10 декабря 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
И проживают эту жизнь несчастные....
Так. Але, й не факт, що розлучившись, жінка стане щасливішою. Коли в неї зʼявиться купа інших проблем і питань, повʼязаних із забезпеченням себе і дітей. Якби ж то було так легко… Але, розлучення - ще не гарантія нового щасливого життя.
все по ГОСТу!• 10 декабря 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Значит надо не загонять себя в финансовое рабство.
Все проблемы решаемы в наше время. Главное здоровье.
Куратор дебошей• 10 декабря 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Сто процентов.
Новорічна пальма• 10 декабря 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Якби жінки від початку були фінансово незалежні, було б набагато легше тоді приймати рішення щодо свого майбутнього і не залишатися з чоловіком, якого вже не любиш / не поважаєш. А так всі так прагнуть скоріше вийти заміж та не працювати, а потім плачуть, що немає куди йти з дітьми. Але ж це був свідомий вибір жінки - вона сама себе увʼязнила у такі відносини.
ЗабежАЛОЧКА
• 10 декабря 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Два роки,мені 45, він в ЗСУ
Я не говорю о вынужденном перерыве
ЗабежАЛОЧКА
• 10 декабря 2024
Ответ дляГолодаю
Бо їм так зручно.
Немає куди йти при розлученні.
Спільні діти, майно, інтереси.
Це тільки в кіно, встав і пішов без нічого .
Немає куди йти при розлученні.
Спільні діти, майно, інтереси.
Нет, есть за что жить. Дочка взрослая. Есть несколько квартир. Но живут какэ соседи больше...
СкрипяСердцем• 10 декабря 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Не можу не погодитись) Але, на жаль, буває по-різному. Люди помиляються. Особливо, молоді.
все по ГОСТу!• 10 декабря 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Согласна, поэтому женщине нужно работать или иметь свой личный доход.
СкрипяСердцем• 10 декабря 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
От бачите, ми й повернулися з вами до того, що, таки, гроші - основа основ) Без сексу, якось можна прожити, а без них - навряд…)
ЗабежАЛОЧКА
• 10 декабря 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Ну так а мужчины почему из таких браков не уходят? Привычка пуще неволи?
ЗабежАЛОЧКА
• 10 декабря 2024
Ответ дляПоторописька
Я думаю лучше чем 2 года им не заниматься) мы женаты 9 лет. Ну не скажу что каждый день по 2-3 раза, но бывает и такое и нам по 43. Муж весьма темпераментный и я тоже. Но и с бывшим мужем тоже сексом занимались хоть раза 2-3 в неделю, даже когда ругались
Новорічна пальма• 10 декабря 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Бо зручно. І чому завжди жінки за своє життя та за свої рішення переводять відповідальність на чоловіків? Може треба нарешті вирости з інфантильної позиції
Тут как тут• 10 декабря 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Автор головне щоб потім несподівано взнати що секс є але на стороні.
От тоді буде цікаво
Чого тоді повинно бути цікаво? Я вважаю, що якщо немає сексу між подружжям, то ніхто з рари не в праві бути проти сексу на стороні.
ЗабежАЛОЧКА
• 10 декабря 2024
Ответ дляТут как тут
Я кстати тоже так думаю. Потому и вопрос заинтересовал, а жить то вместе зачем, если ещё и измены
Без комплексів• 10 декабря 2024
Ответ дляЕдинорог помог
У мене така ситуація,авторе. Вже роки 4 ,як немає секса. Мені просто став неприємний мій чоловік. А він типу гордий ,не просить. Та мені не треба особливо. Хочеться , звичайно,якоїсь близькості,обіймів,ласки. Але це не про нас. Чоловік хам і грубіян. Тільки не питайте,чому не розлучаємося . Нам по 57
І воно того вартує своє життя добивати? Ну і що з того що Вам 57 років? У мене знайома практично в такому віці поїхала в Італію та вийшла заміж за італійця живуть разом досі, душа в душу. Вам ще жити і жити, а Ви ставите на собі крест та просто доживаєте життя хоча можете усе змінити, але заважає страх бути одною, так Ви зараз і так одна, до цього головне витрачаєте свою енергію на людину котрій Ви потрібні тільки для комфорту (прибиральниця, кухарка і т.д.), не факт що у нього нікого немає, скоріш за все є, бо чоловікам секс потрібен, а Ви досі живете в ілюзіїї