останні новини про нього вересень 2024, куди він подівся?
СвітланкаОК• 10 декабря 2024
Ответ дляVolnat
далі буду розяснювати за гроші
Ви слідкували за його аналітикою? Війну пророкував?
СвітланкаОК• 10 декабря 2024
Ответ дляVolnat
ні, про війну не знаю, що казав
В мене це найголовніший критерій. Памʼятаю як Гордон та Іларіонов запевняли, що максимум на Донбасі загострення, ніякої війни не буде. То вже й не цікаво, що вони там прогнозують. Хоча чула, що Гордон знову облажався - казав, що восени війна закінчиться )))
Ответ дляСвітланкаОК
я була на 100 відс упевнена що війни не буде, тому я підтримувала тільки такі думки аналітиків
Mrs.Ochmonek• 10 декабря 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Гордон віщав, що точно з 10жовтня до початку листопада станеться ТАКЕ!!
і війна зразу закінчиться.
як це він ще пророкувальних пірамідок не продав людям
Ответ дляMrs.Ochmonek
і війна зразу закінчиться.
Точно
Тут приносили дату в листопаді, десь в темі було. Тепер будуть інші дати, січня.
Це в психологіі є, періодичність і маячок, щоб витримати тяжкий період.
СвітланкаОК• 10 декабря 2024
Ответ дляMrs.Ochmonek
і війна зразу закінчиться.
Ага, чула, так, цікаво як воно виправдовується тепер )))