останні новини про нього вересень 2024, куди він подівся?
СвітланкаОК• 10 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Точно
Тут приносили дату в листопаді, десь в темі було. Тепер будуть інші дати, січня.
Це в психологіі є, періодичність і маячок, щоб витримати тяжкий період.
Пам’ятаю, була Таня юристка з датою 20 жовтня чи листопада. Потім облажалась, поблокували тих, хто її обсміяв і далі собі триндить.
Хеленка_Хм• 10 декабря 2024
Ответ дляСвітланкаОК
В мене це найголовніший критерій. Памʼятаю як Гордон та Іларіонов запевняли, що максимум на Донбасі загострення, ніякої війни не буде. То вже й не цікаво, що вони там прогнозують. Хоча чула, що Гордон знову облажався - казав, що восени війна закінчиться )))
Так, Іларіонова я раніше дивилась , але коли десь за 5-7 днів до початку війни він впевнено стверджував, що війни не буде, то все, не цікавий. Він і сам , мабуть, зрозумів, що облажався, бо не висовувався довго)) тільки нещодавно почав десь з‘являтися, але не у всіх коротка пам‘ять)
Mrs.Ochmonek• 10 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Точно
Гордон з монетизацією на ютб точно витримує добре тяжкі періоди))
А людям властиве’ магічне мислення ’
СвітланкаОК• 10 декабря 2024
Ответ дляХеленка_Хм
Втратив 90% своїх слухачів.
Ответ дляVolnat
ну це нормально, бо коли жах без кінця, то не всі витримають
Так, але не дуже очаровуватися, так би мовити, бо якщо що не справдиться то будуть емоційні качелі вниз.
Як ось будо тут з юристкою тік ток. Скільки людей потім виражали через гнів і розпач ті вірування.
Ответ дляХеленка_Хм
Він ще в 23 році прогнозував наступ на Волинь з білораши і до Одеси.
СвітланкаОК• 10 декабря 2024
Ответ дляVolnat
ви думаєте люди мають таку гарну память?)))
Іларіонова не самі тупі слухають, все ж він достатньо інтелектуальна людина, і ядро його слухачів не таке вже й тупе, щоб не згадати його слів напередодні війни. Інша справа - чому і навіщо він так помилився.