Кондуктор трамвая• 10 декабря 2024
Ваши самые вкусные салаты с тунцом?
Посоветуйте вкусные салаты.
Спасибо 🙏
Злюка бобер• 10 декабря 2024
Улюблений з дитинства з крекером.
Якщо менш калорійний, тоді цей:
Морква (бажано по-корейськи) червона цибуля, свіжі огірки та помідори, айсберг (або будь-який інший зелений салат), боби едамаме (можна без них) або замінити оливками, бальзамік, винний оцет, трошки часнику олія та тунець.
Якщо менш калорійний, тоді цей:
Видна міленіалка• 10 декабря 2024
не розумію цих салатів з тунцями.якась калапуця. консерву перемішують з усім,що є в холодильнику. . раз в рік роблю мімозу на тунці. оце все.а коли перемішують...якесь воно гидотне,ніби як з часів совдепії,коли мішали все,що бачили. Вже краще креветки чи мідії в салаті.ніж ця калапуця
рис,тунець..каша з рибою)))
Кондуктор трамвая
• 10 декабря 2024
Ответ дляВидна міленіалка
рис,тунець..каша з рибою)))
🤦♀️
Укр_жіночка• 10 декабря 2024
з авокадо, тунця і дуже тонко порізаної маринованої у винному оцті цибулі
Барабасиха• 10 декабря 2024
Тунець в олії, маслини, чері, фета, салат айсберг чи ромен чи лолло біонда, але щоб не гіркий.
Тунець в соку, яйце, сметана, плавлений сирок або крем-сир, шалот
Оябунчик• 10 декабря 2024
Ответ дляВидна міленіалка
рис,тунець..каша з рибою)))
Зачем калапуцять😁новое слово выучила) нисуаз, куча рецептов- красиво и вкусно
Кондуктор трамвая
• 10 декабря 2024
Ответ дляОябунчик
Супер ! Дякую
Само_достаточная• 10 декабря 2024
Мікс салату, чері, перепелині яйця, огірок тоною соломкою, зверху викласти шматки тунця, не калапуця перетерта у воді, як вище писали, а шматок тунця у власному соку, сік злити, зверху пермезан.
Заправка ол.олія, гірчиця, мед, лимонний сік.
Само_достаточная• 10 декабря 2024
Ще один улюблений рецепт.
Яйця порізати, твердий сир на терку, огірок мілко порізати, тунець, трохи зеленої цибулі, заправити майонезом.
У духовці зробити крутони з багету з ол.олією, їсти разом, дуже смачно.
Злюка бобер• 10 декабря 2024
Ответ дляВидна міленіалка
рис,тунець..каша з рибою)))
Дуже смішно. Поцікавтесь як винайшли рецепт Салату Цезар. Теж буквально з того, що було в наявності. Так, без тунця, але тим не менш. Салат це в принципі про різноманітний набір продуктів.
Злюка бобер• 10 декабря 2024
Ответ дляОябунчик
Спробуйте при нагоді приготувати Нісуаз з анчоусами, як в оригінальному рецепті. Зовсім інший смак.
Освічую темряву• 10 декабря 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Улюблений з дитинства з крекером.
Якщо менш калорійний, тоді цей:
Но сейчас не возможно есть ни огурцы ни помидоры,вкус отвратительный только тунец портить
Злюка бобер• 10 декабря 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Зараз коктейльні помідори смачні. Я завжди їх в цей сезон купую. По огіркам погоджуюсь. Але в сезон цей салат просто ❤️
Освічую темряву• 10 декабря 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Да,есть и черри не плохие но все остальное-жах
Смурфетта• 10 декабря 2024
Ответ дляВидна міленіалка
рис,тунець..каша з рибою)))
’все,що бачили’ это в первом ответе, а те совдеповские салаты хотят и едят, даже через 33 года после развала совка.
не все, конечно же.
у нового поколения свои вкусы и свои салаты, которые покупают в Сильпо и заказывают в кафе, бо у них лапки))
не все, конечно же.
Смурфетта• 10 декабря 2024
Ответ дляОябунчик
одно название чего стоит! ни-суаааз...)))