Манка Я• 10 декабря 2024

А ви вмієте радіти за інших? Не бажати їм зла?

Все, що ми бажаємо повертається, але як не заздрити людям?
Тут мова не про сусідню країну. Їм заслужено зла бажати. Воно і буде з ними.
Мао_Мяо• 10 декабря 2024
Да умею.
Смешнюча• 10 декабря 2024
я радію за себе. до інших мені байдуже
Указка• 10 декабря 2024
Вмію радіти, але були випадки коли ці інші у відповідь насправді бажали зла.
Стриптизерка• 10 декабря 2024
Да, конечно умею. Потому что я по себе знаю, как иногда сложно добиться того или иного
Стриптизерка• 10 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
я радію за себе. до інших мені байдуже
Этими другими могут быть ваши родные, семья, дети, близкие люди
автор Манка Я • 10 декабря 2024
Ответ дляСтриптизерка
А якщо людина розповідає як їй все впало з неба і вона не уявляє по-іншому?
Стриптизерка• 10 декабря 2024
Ответ дляМанка Я
Не радоваться и завидовать - это не идентичные вещи
Коко Шанель• 10 декабря 2024
Умею. Недавно тут такими помоями облили девушку за кофточку Массимо Дутти, аж страшно стало. Скоро за обычное мыло вместо хозяйственного убить будут готовы. Понимаю это они свою боль за нищету и неудачную жизнь выливают, их бы пожалеть, но жалости как-то нет.
Альфасамка• 10 декабря 2024
чесно кажучи більше приносить задоволення коли в інших корова здохла
Шукаю стакан• 10 декабря 2024
Да, умею. И умею не завидовать.
Вернее, это не от умения зависит, а от восприятия себя и собственной жизни, какой бы она ни была
Аноним ФЕЯ• 10 декабря 2024
Так. Але це прийшло з часом. В юності заздрила подругам, сестрі. А потім щось помінялося. Але я думаю, що це пов´язано з тим, що я маю досягнення і загалом те, що хочу. Звичайно, хтось має більше, але я задоволена собою і нормально сприймаю, що хтось багатший/красивіший/успішніший. Але знову таки, я так думаю, бо симпатична, маю купу освіт, з кар´єрою, вдало заміжня, купила квартиру...пахала для цього багато
Летала_НаМетле• 10 декабря 2024
Не радію за інших.
Не бажаю їм зла.
Нейтральна.
Намакушка• 10 декабря 2024
Заздрість з´являється, коли людина усвідомлює, що вона не зможе досягти того, що хтось там має.