Коко Шанель• 10 декабря 2024

Румунська мова

На скільки складна і чи реально вивчити за допомогою Дуолінго?
Фуліганка• 10 декабря 2024
В мене не румунська, а італійська. Лексичний збіг в цих двох мовах 77%. За 2.5 роки в мене сильний b1. Вчу в середньому темпі після роботи. Але в мене є вільна англійська. Глобально мова не дуже складна, але все одно це інша мова, тому в середньому рівень b2 займає 3-3,5 роки по статистиці. Ну і країна дуже бідна. В Італії купа румунів, при тому що і Італія доволі бідна країна і рівень життя не сильно радує. Дуолінгво це смішно)) це базові слова рівня виживання. Мені знадобилосч більше 300 годин курсів+ самостійна робота, щоб вийти на b1. Писати твори, листи, багато граматика, говорити посиійно, багато читання та аудіюванян. Дуолінгво це просто типові слова. Все
ЯНаПэПэ• 10 декабря 2024
В кожного своє ’складно’
Здібності до вивчення мов у всіх різні
Файна дівка• 10 декабря 2024
С доулинго нереально
Закуйовджена життям• 10 декабря 2024
Як носій румунської, то скажу що забудьте про застосунок. Мова має певні відмінності у порівняні з англійською та українською. Налаштовуйтесь на репетитора. Я так розумію це В1 для громадянства?
Ніколи не збрешу• 10 декабря 2024
доулинго даже как дополнительный инструмент - не очень эффективно. так, чисто поиграться.
автор Коко Шанель • 10 декабря 2024
Ответ дляФуліганка
А що за курси, на яких Ви вивчали італійську?
Я почала знайомитись з румунською на Дуолінгво + Самовчитель. За місяць вже трохи набрався словарний запас, можу банальні речення скласти. Планую десь через місяць-два дивитись дитячі мультики румунською типу свинки Пепи. Далі - підключити перегляд румунських блогерів, релігійні проповіді румунською, радіо передачі тощо.
Ну і репетитор, який натаскає на здачу мови для сертифікату

Знаю, що Румунія не країна мрії. Але мені треба вивчити до В1 саме цю мову.
автор Коко Шанель • 10 декабря 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Так, для громадянства.
Мова, доречі, мені дуже подобається.
Фуліганка• 10 декабря 2024
Ответ дляКоко Шанель

Я живу в Італії 2 роки. Тут є безкоштовні курси для біжанців. Ходила на них 2 роки підряд. Пройшла 3 рівні. Це десь 2-3 заняття на тиждень по 2 години + самовчителі, серіали, вивчення дома. Потім ходила на інтенсив 4 години в день щодня. 5 тижней. Ось зараз в мене день слабенький b2 після них. От прям все що хочу сказати ще не можу, тому думаю, що до b2 сильного ще не дотягнула) прожовжую вивчати
Закуйовджена життям• 10 декабря 2024
Ответ дляКоко Шанель
Так, для громадянства.
Мова, доречі, мені дуже подобається.
Це нові вимоги.
Мова норм, але вчити, розбиратися, так як відмінки імеників можуть не співпадати, як в українській, запам´ятовувати рід. Чого вартує артикль визначений та не визначений. Граматика я б сказала нелегка.
Булку Дай• 10 декабря 2024
Ответ дляКоко Шанель
Так, для громадянства.
Мова, доречі, мені дуже подобається.
А можна вас трохи попитати в особистих з приводу отримання громадянства?
А я с Рио-де-Житомира!• 10 декабря 2024
Ответ дляКоко Шанель

Є репетитори, які готують для присяги. Мова важка. У мене англійська на впевненому рівні, румунська просто не заходила, як і італійська. Граматика важча ніж в англ мові. Але тупо заучувала фрази, постійно фоном були новини на румунській.
автор Коко Шанель • 10 декабря 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Це нові вимоги.
Так, спочатку я була у шоці від цих артиклів. І родів. Думала, що ніколи не зрозумію, що у них якого роду і куди ті артиклі тулити з закінченнями. Але потроху почала розбиратись. Займаюсь щодня по 2-4 години.
Закуйовджена життям• 10 декабря 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Тепер буде потрібен сертифікат рівня В1, а не просто присяга-співбесіда.
автор Коко Шанель • 10 декабря 2024
Ответ дляБулку Дай
А що саме Вас цікавить?
Можете написати на pavraw@ukr.net
А я с Рио-де-Житомира!• 10 декабря 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Можливо, я 10 років тому отримувала.
Закуйовджена життям• 10 декабря 2024
Ответ дляКоко Шанель
Далі цікавіше і складніше, там вистачає
Закуйовджена життям• 10 декабря 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Можливо, я 10 років тому отримувала.
Я 5 років тому. Це в цьому році прийняли. Так як маячить безвіз з США в 2025.
А я с Рио-де-Житомира!• 10 декабря 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
За США давно поговорюють.
автор Коко Шанель • 10 декабря 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Так, граматика, в порівнянні з англійською - важка. Але інтуїтивно, через деякий час починаєш розуміти що до чого. Граматика в українській чи російській мові, здається, ще важча
Закуйовджена життям• 10 декабря 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
За США давно поговорюють.
Ось вимоги і більше біометрії стало. Тепер ніби і діти повинні її здавати при подачі.
автор Коко Шанель • 10 декабря 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ага, тепер треба на подачу документів брати і дітей. Щодо сертифікату- всі в очікуванні. Діючий президент поки поправки не підписав.
Закуйовджена життям• 10 декабря 2024
Ответ дляКоко Шанель
Знаю, що тільки конституційний суд відхилив все, а далі вже не слідкувала. Раніше було легше і навіть швидше. Вперше роки від подачі до присяги і року могло не пройти.
Булку Дай• 10 декабря 2024
Ответ дляКоко Шанель
А що саме Вас цікавить?
Можете написати на pavraw@ukr.net
Дякую!Зараз напишу вам.
автор Коко Шанель • 10 декабря 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
КС постановив, що поправки норм, не суперечать Конституції і т.ін. Далі, це все повинен підписати президент протягом 1-1,5 місяця. А потім - через місяць після підписання президентом ці поправки в законі починають діяти.
КС ухвалив це рішення 29 жовтня. Вже пройшло трохи більше місяця. Правки до Закону президентом поки не підписані. Мабуть через те, що їм зараз не до цього...
Закуйовджена життям• 10 декабря 2024
Ответ дляКоко Шанель
Я не так висловилася, відхилив претензії до нового закону.
Звісно не до цього. Тут з цією відміною першого туру виборів президента
begovelik• 10 декабря 2024
Duolingo - максимум A1