Вельми шановна• 10 декабря 2024
Находясь в Европе ,вы бы прошли онлайн курсы в Украине?
Чтоб работать в Европе потом
Гравіцапа• 10 декабря 2024
Ответ дляЕвга-9246
А ви тільки про це дізнались? Там де хтось не бачить виходу, інший заробляє. Так було, є і буде завжди
Больше похоже, что просто другие живут в стране фантазий, а не в реальном мире
Ответ дляГравіцапа
Ну знову ж, це тільки ваше бачення. Якби я прислухалась до таких як ви, то ще б 10 років тому не пішла в онлайн, не закінчувала курси і зараз би не працювала з будь-якої точки світу.
Гравіцапа• 10 декабря 2024
Ответ дляЕвга-9246
Вы 10 лет назад закончили курсы онлайн в Украине и сразу после них нашли работу за границей и получили рабочую визу?😂
Ответ дляГравіцапа
Ну якби ви вміли нормально спілкуватися і ставити запитання, я б вам розказала свою історію. Але йдіть краще потренуйтесь бути людиною, вам це потрібніше.
Гравіцапа• 10 декабря 2024
Ответ дляЕвга-9246
Мне неинтересна ваша история. Просто пытаюсь понять имеет она отношение к вопросу автора или нет. Может вы в Украине курсы закончили, потом в Украине нашли работу, по ней получали опыт 5+ лет и в связи с войной выехали за границу и там уже, согласно своего опыта нашли работу. Но тогда это же совсем не относится к вопросу автора
Ответ дляГравіцапа
Не обманюйте себе і не старайтесь бути краще, ніж ви є. В вашому питанні не було і ноти цікавості до питання автора. Там нічого не було, крім знущання і намагання бути смішною і саркастичною (на жаль, тут теж вас спіткала невдача))
Гравіцапа• 10 декабря 2024
Ответ дляЕвга-9246
Раз вы просите, хорошо, не буду 😂
Ответ дляЕвга-9246
Дівчата, якщо ви не працюєте онлайн, не навчались ніколи на онлайн курсах, не розумієте навіть, які спеціальності існують - в мене тільки одне питання - навіщо заходити в теми, на яких ви не розумієтесь
Чтобы узнать, про эти курсы. Получить информацию
Анонім Завгосп• 10 декабря 2024
Ответ дляВельми шановна
По любой ,какая нравится и какую можно освоить через короткие курсы
В Європі потрібні місцеві курси, а не українські