Наизнанку• 10 декабря 2024

Активність дитини на 39 тижні

39 тижнів 1 день вагітності. Дитина стала дуже активною за останні 3 дні. Кажуть, що перед пологами дитинка навпаки стає більш спокійною. Чи нормально це?
Пушап Мі мі• 10 декабря 2024
Зробіть ктг
Все буде Україна• 10 декабря 2024
Хз. Поведінка дитини в утробі перед пологами не відрізнялась від постійної.
автор Наизнанку • 10 декабря 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Зробіть ктг
Робила 2 дні тому, все було в нормі
Пушап Мі мі• 10 декабря 2024
Ну, ситуація може змінюватись навіть протягом годин...
А активність така сама була 2 дні тому?
автор Наизнанку • 10 декабря 2024
Ответ дляПушап Мі мі
А активність така сама була 2 дні тому?
Трохи спокійніша була
Пушап Мі мі• 10 декабря 2024
Ответ дляНаизнанку
Трохи спокійніша була
То сходіть ще раз і будьте спокійні. Будете знати, що така активність не спровокована гіпоксією
Тюрюнь_Тюнь• 10 декабря 2024
ой, пусть говорят, что хотят. При идеальных ктг и пр. моя старшая лошадь перестала меня лягать только при 3-минутных схватках. Младшая была чуть более добрая, но не о каком затихании речи не шло)))
Пушап Мі мі• 10 декабря 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Ну от у мене годину до схваток дуже підвищилась активність дитини, і після цього лопнув плідний міхур