ХвилювАллочка• 10 декабря 2024

Если отправляют в хоспис, то уже конец?

Если отправляют в хоспис, то уже конец? И сколько примерно жить осталось?
Кіна не буде• 10 декабря 2024
Так
kissulichka• 10 декабря 2024
Нам конец
YaЯна• 10 декабря 2024
Так(
Цветочница• 10 декабря 2024
Ви про кого запитуєте?
Пьяная вишня• 10 декабря 2024
Так. Це доживати. Скільки? Та ніхто не знає
Накладні мюслі• 10 декабря 2024
Так. Немає поняття приблизно. В кожного своя біда, і різний рівень здоров´я.
автор ХвилювАллочка • 10 декабря 2024
Ответ дляЦветочница
Ви про кого запитуєте?
Про родственника
ЯкаКраля• 10 декабря 2024
Удалено администрацией...
Анютины ласки• 10 декабря 2024
На жаль
Але мою свекруху направляли без біопсії, діагноз поставили візуально - саркома м´яких тканин. Ми зробили біопсію і виявилося, що то неходжкінська лімфома. Пройшла 6 хімій і зараз у ремісії. Так що діагноз треба перевіряти
Котогосподиня• 10 декабря 2024
Всмысле отправляют? Они ж не бесплатные.
ЯкаКраля• 10 декабря 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Про родственника
Меркальтильная?
автор ХвилювАллочка • 10 декабря 2024
Ответ дляЯкаКраля
Меркальтильная?
Нет🤦‍♂️
ЯкаКраля• 10 декабря 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Нет🤦‍♂️
У меня двое знакомых умерли себе спокойно дома под присмотром любящей семьи. Нахера тот хоспис?! Я бы не променяла родного человека.
Повелитель бітка• 10 декабря 2024
Ответ дляАнютины ласки
На жаль
Тобто ´візуально´? Який це був рік? Давно є протоколи, без певних досліджень аналіз просто не можна поставити і, відповідно, призначити лікування, отримати ліки та ін.
Повелитель бітка• 10 декабря 2024
Ответ дляКотогосподиня
Є безкоштовні державні, в к ханський ще спробуй потрапити, за відгуками, він хороший
Повелитель бітка• 10 декабря 2024
Ответ дляЯкаКраля
Різний стан буває, часом стан такий, що спокійно без спеціалістів не вийде. Якщо знеболення колоти надто часто, якщо інфільтрат тече, готування через зонд і тд і все разом
ЯкаКраля• 10 декабря 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Не дай Боже, ттт, фу це пизднц. Мої батьки пішли з життя неочікувано, просто так і всьо. Дякую їм лише за те, що вони мене не напружили. А за те, що пішли не спитавши - лють. Вони знають, я їм це говорю на могилах.
Повелитель бітка• 10 декабря 2024
Ответ дляЯкаКраля
Ну, в хоспіс направляють часто вже термальній стадії, тобто таки тяжкі хвороби і стан
ХикориДикори• 10 декабря 2024
Ответ дляЯкаКраля
Пішли не спитавши? Вас? Так ніби смерть - це планова подія, про конкретну дату якої можна сповістити заздалегідь.
Анютины ласки• 10 декабря 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Цей рік. У Києві на Верховинній онколог хирург сказав що вже нічим допомогти не може крім направлення у хоспіс. Поїхали в інститут раку, там зробили біопсію і поставили абсолютно інший діагноз
ЯкаКраля• 10 декабря 2024
Ответ дляХикориДикори
Так саме, я в люті. Пішли, ніби так можна, залишивши мені кредити і боржників. Як ніби я знала хто це....
Арина85• 11 декабря 2024
по різному, комусь декілька днів,комусь декілька років
Повелитель бітка• 11 декабря 2024
Ответ дляАнютины ласки
Жесть, прізвища таких горе-лікарів бажано поширювати всюди. Як він направлення далі думав виписувати, як у систему завести діагноз без результатів обстежень? Проти таких і ввели обов´язковість протоколів, не всюди допомогло
Анютины ласки• 11 декабря 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Собченко Сергій Олександрович