Сіточка• 11 декабря 2024

Левоміцетин можна в ніс при зелених соплях?

Одразу хочу сказати, що стандартна схема вологе повітря і промивання сольовим розчином ніколи не допомагає. Якщо не лікувати, то переходить в ускладнення. Тобрадекс і ципрофарм останні рази назначив лікар. Тому треба щось на заміну. Хтось лікував зелені соплі краплями левоміцетин?
Ane4ka-9cee• 11 декабря 2024
Нам педіатр назначала Ізофру, але я та мамка, яка не орієнтується на колір соплей, промиваю ніс фізрозчином, і можу на ніч капати Риномістин
Мастер Класс• 11 декабря 2024
Змініть лікаря. Зелені соплі-це взагалі ні про що. Ніхто на колір виділень не орієнтується. Тим більше призначати краплі для очей в ніс - це щось з часів совка.
Путающаяся• 11 декабря 2024
Я при зелёных соплях капаю масляный хлорофиллипт, удовольствие ещё то, но помогает. Левомицетин в нос вроде можно, говорила когда то наш педиатр, но это только в крайнем случае
Квітка Миру• 11 декабря 2024
А сложные капли вам не назначали?
Посудомойка• 11 декабря 2024
Можна, але не рекомендую. Він гіркущий, капець.
Гостра на язик• 11 декабря 2024
Ізофра гарно справляється з зеленими або полідекса, якщо вже геть ситуація погана.

Для чого призначають ізофра?
Показання У складі комбінованої терапії при інфекційно-запальних захворюваннях верхніх відділів дихальних шляхів, у т.ч. риніти, ринофарингіти, синусити при відсутності ушкодження стінок пазухи носа; профілактика та лікування запальних процесів після операційних втручань.

Що краще ізофра чи полідекса?
Що краще Ізофра чи Полідекса для дорослих? Полідекса є аналогом Ізофри. Обидва препарати виробляє одна фармацевтична компанія, засоби показані при аналогічних захворюваннях, добре переносяться і мають мінімум побічних реакцій. Обидва засоби протипоказані в періоди вагітності та годування грудьми.
Альфасамка• 11 декабря 2024
хаха в мене від левоміцетину алергія і квінке. Раз вколола буля як китаєць
Гостра на язик• 11 декабря 2024
Я не знаю, хто і коли той левоміценин приймає, для мене, це як бісептол, який колись в дитинстві тільки призначали бо нічого іншого і не було. Син має проблеми з носом, частий ’гість’ у отоларинголога, ніколи не призначали, ізофра/полідекса+ інше, за необхідності.
Краля-Галя• 11 декабря 2024
окомістин мені сподобався більше, потім сульфацил
автор Сіточка • 11 декабря 2024
Ответ дляКвітка Миру
А сложные капли вам не назначали?
Ні
автор Сіточка • 11 декабря 2024
Ответ дляКраля-Галя
Окомістин заслабий для нашого носа
Краля-Галя• 11 декабря 2024
Ответ дляСіточка
Окомістин заслабий для нашого носа
тодв левоміцетин буде теж стабкий
Квітка Миру• 11 декабря 2024
Ответ дляСіточка
Ні
Ампулах гидрокортизон, диоксидин, и сосудосуживающие капли, все смешать - выписывала лор, это нельзя часто применять в экстренных случаях, при зеленухах, мне лично помогло очень.
Почитайте ещё в инете много за сложные капли написано.