Пищалка• Изменено 10 декабря 2024
Вакцинация от ВПЧ дочке 12 лет, кто делал своим детям?
Существует ли у нас бесплатная вакцинация от ВПЧ?
Украина
Цветов Мне срочно• 10 декабря 2024
Ответ дляПищалка
Жаль(((
Сделайте от 16 и 18 типа , они самые опасные.
ЖаннаНеАгузарова• 10 декабря 2024
Вам нужно спросить у семейного врача. Программа по бесплатной вакцинации существует, но вы сами понимаете, как у нас это всё работает. Моя педиатр чуть ли не прямым текстом денежку просит, хотя я кроме как за справкой в бассейн и школьной медкомиссии к ней не обращаюсь и лечу ребёнка исключительно в частных клиниках. Узнавайте, и сделайте эти вакцины, пока возраст позволяет. Даже если платно. Здоровье ребёнка важнее.
ЖаннаНеАгузарова• 11 декабря 2024
В Україні програми безкоштовної вакцинації дівчат від вірусу папіломи людини (ВПЛ) наразі реалізуються локально в деяких містах, таких як Київ, Львів та Одеса. Вони фінансуються місцевими бюджетами та доступні для дівчат у віці від 9 до 14 років. Наприклад, у Києві дози вакцини розподіляють через сімейних лікарів, і більшість із них вже зарезервовані. У Львові та Одесі програми також включають вакцинацію хлопчиків.
Загалом, вакцинація від ВПЛ в Україні є рекомендованою, але не входить до обов´язкового календаря щеплень. Вакцину можна придбати за власний кошт, якщо регіональна програма безкоштовного щеплення недоступна.
Для детальної інформації варто звернутися до сімейного лікаря або до медичного закладу у вашому регіоні.
Мольфарочка• 11 декабря 2024
Я робила своїм дітям безкоштовно у звичйній поліклініці у січні 2022 року Церварікс.
ТебеОноНадось• 11 декабря 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
А ще , 33, 35, 39, 45, 51, 52, 56, 58, 59, 68, 73 та 82
Цветов Мне срочно• 11 декабря 2024
Ответ дляТебеОноНадось
16 и 18 самые
Барабасиха• 11 декабря 2024
Я робила доньці безкоштовно першу дозу в вересні ( другу забронювали для неї) педіатр знала, що я планую і коли зʼявилась вакцина в поліклініці - зателефонувала . Ніяких коштів не платила. Київ
ТебеОноНадось• 11 декабря 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
16 и 18 самые
Бо вони викликають рак шийки матки. Інші типи викликають інші види раку
Пік Антна• 11 декабря 2024
Якусь дурню вам тут пишуть. Я в жовтні зробил донці 1 дозу і ось в квітні друга буде. Абсолютно безкоштовно, в звичайній поліклініці. В березні сказала нашому педіатру, що зацікавлена у цій вакцинації, нас записали в чергу. І ось в жовтні зателефонували.
ЖаннаНеАгузарова• 11 декабря 2024
Ответ дляМольфарочка
Яке місто?
Мольфарочка• 11 декабря 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Яке місто?
Київ. Просто запитала у сімейного, чи можна зробити безкоштовно. Виявилось, що можна. Встигли зробити лише одну дозу, другу, через півроку вже робили за кордоном
ЖаннаНеАгузарова• 11 декабря 2024
Ответ дляПік Антна
Пишіть, будь ласка, в якому Ви місті. Не скрізь діє ця програма.
Пік Антна• 11 декабря 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Житомир
Пік Антна• 11 декабря 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
При чому після того як я зробила донці - я про це сказала подружці, вони зателефонували педіатру і їм зробили вакцинацію через тиждень. Тобто проблема ’черги’ лише в тому чи є, чи немає вакцини на даний момент.
Моїй донці 13, донці подруги - 14 повних.
ЖаннаНеАгузарова• 11 декабря 2024
Ответ для60 метрів сметани
Дівчата, а цю вакцину роблять тільки до 14 років? Пізніше-ні?
Я так зрозуміла, що до початку статевого життя необхідно зробити. Першу, а потім другу. Можливо, що помиляюся і мене хтось виправить.
Жерица ночи• 11 декабря 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
це дивно бо повністю чомусь лікарі ігнорують те що впч передається дитині під час пологів, а також контактним шляхом.
і людям у яких ці типи уже є, не можна робити вакцинацію.
але на аналіз нікого не відправляють, тому трапляються іноді різні ускладнення, буває що і страшні