Тундиринда• 11 декабря 2024
Хто носить класичні брюки взимку
Якщо є такі дівчата, чи вдягаєте ви під них термо/колготки? Питання дурне, але я купила вперше собі брюки класичні і не знаю як зараз їх носити 😂
Первая ласточка инфляции• 11 декабря 2024
А как их носить? На ноги надеваете. Если холодно, под низ колготки.
P.S.Уровень вопросов на Советчице просто поражает.
Тундиринда
• 11 декабря 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Я знаю і визнаю тупість свого питання 🙌🏻
Все добре.)
ПодругаМужа• 11 декабря 2024
Мені 47 все життя тільки класика і джинси.
Раніше кольори,тепер просто брюки з вовни в складі.
В спортивному для мене зашквар йти
Завтра не пью• 11 декабря 2024
Либо брюки шерстяные, либо мериносовые тонкие лосины под низ. Мне в лосинах удобнее чем в колготах
Барабасиха• 11 декабря 2024
Ответ дляТундиринда
Все добре.)
Норм питання,маєте право запитувати усе що ви хочете,кому не цікаво пройде повз, а кому треба просто накласти купу, зробить це у любій темі,навіть у найвисокоентелектуальнійшій