Я только за!• 11 декабря 2024

Бесплатные конфетные подарки деткам от Порошенка

Кто в Украине,будут раздавать ?Рошеновские.Кто что слышал?Уж больно ценники на них поднялись.
Обнимашкина• 11 декабря 2024
Ответ дляsim_sims
Стартувала передвиборча компанія)
Порошенко все ж складає небезпеку?
бояться до усирачки :)
Обнимашкина• 11 декабря 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Взагалі то, це був сарказм
вибачте, не розпізнала :)
я працюю ще, вже голова квадратна
Ms. Искренность• 11 декабря 2024
Ответ дляЯ только за!
Навіть цукерки нещасні.А міг би.Ну не сходять його сини в лондонське казіно раз и не повечеряють у лондонському ресторані.Нічого страшного
З якого дива роздавати щось якомусь бидлу, яке не взмозі само заробити, а лише клянчить?
Ms. Искренность• 11 декабря 2024
Ответ дляЯ только за!
А сини його обмежено придатні чи інваліди?А чому не їдуть захищати свої імперії и батьківщину?Чи все на простих хлопців?
А де військовозобовʼязані жінки? Ті, які мають звання, та досвід військової справи, де та крисота???
Ms. Искренность• 11 декабря 2024
Ответ дляЯ только за!
Можна було за всю війну українським дітям виділити ті 150 грам цукерок.Не збіднів би,а то тільки збагатився за війну
В 1917 бидло, що ні копійки не в змозі заробити, без освіти , без нічого за плечима прийшло до влади і зробило переворот… все у ваших руках
Ms. Искренность• 11 декабря 2024
Ответ дляЯ только за!
То він же заявляє,що знову йде в президенти
Має подачку кинути бидлу?
ingaruta• 11 декабря 2024
Ответ дляMs. Искренность
міг би роздати діткам.він 20 років крав і розпродав усю нашу зброю.не збіднів би
ingaruta• 11 декабря 2024
Ответ дляMs. Искренность
Має подачку кинути бидлу?
барига не обанкротиться
ingaruta• 11 декабря 2024
Ответ дляMs. Искренность
Має подачку кинути бидлу?
на те воно і барига.
ingaruta• 11 декабря 2024
Ответ дляMs. Искренность
Має подачку кинути бидлу?
а чому це ви українських дітей обзиваєте такими словами?
Галябалована• 11 декабря 2024
Наша громада привітала дітей зі С. Миколаєм, подарувала пакунок цукерок, були і Рошен, смачні.
Ms. Искренность• 11 декабря 2024
Ответ дляingaruta
Ви зловили на крадіжці? З якого дива питаю він має комусь роздавати щось? Роздайте ви
Ms. Искренность• 11 декабря 2024
Ответ дляingaruta
Я про їх батьків, що клянчать, але ж які діти можуть бути в подібних батьків…
Ms. Искренность• 11 декабря 2024
Ответ дляingaruta
на те воно і барига.
Барига перепродає, а тут виробництво
Кредитная• 11 декабря 2024
Ответ дляЯ только за!
Да детям хотя бы,кто дома,в войну.Неужели жалко..А заявил,что опять в президенты хочет..
А 95 квартал бесплатный концертный тур по Украине не планирует устроить? Хотя бы для пенсионеров. А то что-то народ уже приуныл, шуток искрометных давно не было, ×уем на рояле давно никто не играл...
Щастя-здоровля• 11 декабря 2024
Обіцяли по два в руки. А вам там мєдвєдєв що дітям дарує?
Мама Никитки-2• 11 декабря 2024
Ответ дляОбнимашкина
запропонуйте йому що ви купите один Ай-Петрі замість нього а він за це роздасть дітям подарунки безкоштовно
Поцікавилась. Це він галас перебиває після того, як розказав, що Киів зі зброєю захищав перші дні війни, «коли влада сдриснула» ( це дослівно слова сивочолого) і евакуацію Бучі проводив. Чи після того, як почали розносити інформацію ( раджу до Притули звернутися, він інсайд) що меньшенький Мишко не просто так ховається в Англії, а ремонтує військову техніку в ЛАндОне?
ЖивунаБагамах• 11 декабря 2024
Я би хотіла щось отримати від Зе особисто.
Мама Никитки-2• 11 декабря 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
1000 роздає, вам мало 🤣?
Можна, мабуть, кіло гарних цукерок купити, рошенівських.
Буде вам подарунки від обох 🤣
ЖивунаБагамах• 11 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
1000 роздає, вам мало 🤣?
Буде вам подарунки від обох 🤣
Що там він роздає? То не його, то з бюджету!
Мама Никитки-2• 11 декабря 2024
Ответ дляОбнимашкина
зробила вам послугу і погуглила список форбс по Україні(не по світу!) за 22, 23 і 24 роки.
22: на 12 місці, статки 1,6 млрд доларів
23: на 3 місці, статки 0,954 млрд доларів
24: на 7 місці, статки 1,05 млрд доларів

я вже раніше писала вам - досить брехати, ваша брехня дуже легко перевіряється, але ви не вгамовуєтесь
Не підкажете, в якому році тато переписав на Олексія свої активи?
Ви думаєте, шо люди дурні і 2+2 скласти не можуть?
https://epravda.com.ua/news/2022/01/13/681416/
Ну і для довідки
Оприлюднення в 2022 р це за результатами 21 рік
2023 - за 22 рік
2024 - за 23 рік.
Ну то шо, бідніє, чи багатіє під час війни?
Мама Никитки-2• 12 декабря 2024
Ответ дляВсім шампаньського
А ще краще нехай автор створить свій Рошен і роздає.
Думаєте в автора є такий самий батько як в Порошенко?
Це ж скікі вкрасти треба було, що під час перебудови посадили за « хищение социалистической собствености в особо крупных размерах»
Мама Никитки-2• 12 декабря 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Хммм. А в Порошенко гроші звідки?
https://www.forbes.com/profile/petro-poroshenko/
Зверніть увагу, коли впали і поли почали рости активи. Ні на яку думку не наштовхує?
вентиляторная• 12 декабря 2024
Ответ дляЯ только за!
Было бы приятно украинским детям получить от политика-олигарха бесплатно пакет конфет в праздники!Не обеднел бы,за войну разбагател до 3 места фобс
Якщо барига навіть у війну зміг розбагатіти, коли весь бізнес просів.., то уявіть собі - ( якщо при баризі війна взагалі б не почалася.) --- якби країна шикарно розвивалась, і бізнес простих ФОПовців також, та й оплата праці простих людей і пенсії пенсіонерів би виросли ,так як економіка розвивається і ріс ВВП ...
А скільки б людей живих-здорових осталось...

--
зато тепер вам ’приятно’.
з чим і вітаємо.
ЖивунаБагамах• 12 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Хммм. А в Порошенко гроші звідки?
Наштовхує ! До 2019 країна розвивалась!!
Мама Никитки-2• 13 декабря 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
А як у вас ріст статків президента корелюється з розвитком країни?
Чи ви % від отих вагончиків з назвою Рошен на кожній зупинці отримуєте?