anutaw• 11 декабря 2024

Трамп-швидко закінчити війну.Нова заява

Трамп назвав російсько-українську війну головним пріоритетом після інавгурації
Париж, Середа 11 грудня 2024 10:22 Вирішення ситуації з російсько-українською війною стане головним пріоритетом обраного президента США Дональда Трампа у зовнішній політиці після вступу на посаду 20 січня. Діяти планується швидко.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на інтерв´ю Трампа виданню Paris Match.

"Я думаю, що нам потрібно вирішити українську проблему із Росією", - заявив він.

Інтерв´ю було записано під час візиту Трампа до Франції 7 грудня та оприлюднено 11 грудня.

"Обидві ці країни втрачають таку кількість, в яку ніхто не може повірити. Сотні тисяч солдатів гинуть", - сказав Трамп, відповідаючи на запитання про його головний пріоритет на міжнародній арені.

За його словами, Близький Схід також є більшим пріоритетом, проте "це менш складна ситуація, ніж Україна з Росією".

"Але це дві ситуації, які нам потрібно вирішити, і зробити це швидко. Безліч людей помирає", - додав він.

Трамп прибув до Парижа на відкриття собору Паризької Богоматері після руйнівної пожежі у 2019 році. Під час свого візиту до Франції, який став його першою міжнародною поїздкою після переобрання, він зустрівся з президентом Франції Еммануелем Макроном та українським лідером Володимиром Зеленським.

"У нас була хороша зустріч із президентом Зеленським", - сказав Трамп.

Зеленський заявив, що вдячний Трампу за "тверду рішучість" покласти край війні в Україні.

Трамп у ході передвиборчої кампанії заявляв, що може покласти край війні Росії з Україною за 24 години. У неділю він написав на своїй платформі Truth Social, що "необхідно негайно припинити вогонь і розпочати переговори".

Він також повторив свій заклик до Вашингтона не втручатися у справи Сирії, де президента Башара Асада скинули повстанці під час блискавичного наступу на вихідних.

Нагадаємо, за інформацією Reuters, обраний президент США Дональд Трамп під час зустрічі з президентом Франції Емманюелем Макроном та президентом України Володимиром Зеленським 7 грудня заявив про необхідність негайного припинення вогню між Росією та Україною.

Зеленський після зустрічі з Трампом вже заявляв, що війну не можна закінчити "просто папірцем та кількома підписами, а припинений вогонь без гарантій може бути розпалений знову будь-якої миті, як Путін це вже робив".

Танюша• 11 декабря 2024
Ответ длячаревна
На днях был заголовок ’ трамп попытается, остановить войну’
Сегодня, когда все ждут переговоров, не замечают как кацапы скаплливаются на фронте.
Хоть бы не упустить что то важное, пока голова поаернута в сторону Трампа
Ви праві на 1000 відсотків
liss• 11 декабря 2024
Ответ дляТанюша
Мені цікаво. Чому ми всі так впевнені що як Трамп скаже так Путін і зробить?
Обвал цены на нефть и Китаю ультиматум экономический поможет фюрреру понять что он гопник без образования и довел страну до унижения и пресмыкания ))
Стрекоза любви• 11 декабря 2024
Ответ дляWendy Rhoades
з нашого боку проблеми через недолуге командування і некомпетентність у вищому керівництві, а не з проваленою мобілізацією.
Це складова проблеми. Командування/радянщина + корупційна можливість відкосити, якою скористалися багато людей. Через ці чинники мотивація мінусова.