Бабка_в_кедах• 11 декабря 2024
Есцитам може піднімати тиск?
Чи може піднімати тиск 140/70 Есцитам? В мене 3 день прийому по 1/2 таблетки . Вип´ю з ранку і через час починає бути жарко, а ще буває блукаючий жар короткочасно по тілу . А ще чомусь сеча гаряча.. ) Вибачте за подробиці! Хто приймав даний препарат поділіться відгуками!
Бабка_в_кедах
• 11 декабря 2024
Ответ дляА я женатая
Адаптація триває 2-4 тижні. Не кидайте пити. Все мине.
Дякую за відповідь! Ще крім тих перелічених симптомів відчуваю заторможиність деякий час і в очах затуманення ..
А я женатая• 11 декабря 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Просто терпіть, воно все пройде. Так організм перебудовує процеси вироблення серотоніну. З кожним днем буде легше трошки. Відволікайтеся, йогу робіть, більше відпочивайте, чимось захопіться на цей час. Щоб менше про побічки думати. Якщо накриватиме тривога - гідазепам.
ЧупакабраЗеБест• 11 декабря 2024
Ответ дляА я женатая
конечно не кидайте, хоть до инсульта доберитесь но не кидайте, вот любой ценой пейте. ЛЮБОЙ
Galina_vinsport• 11 декабря 2024
Так, у мене два перших тижні був шалений тиск 140/100 і божевільний голод, аж до сліз
Бабка_в_кедах
• 12 декабря 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Дякую що поділилися!!!)
Бабка_в_кедах
• 12 декабря 2024
Ответ дляАлесс
5мг пьете?
Я нормально переношу. Уже 4 мес пью
Через 7 дней должно попустить. Не бросайте
Вы пьете именно Эсцитам? Или что то другое?
Я нормально переношу. Уже 4 мес пью
Есциталопрам Тева п´ю 5 мг. Лікар назначила 5 днів по 5мг , а з шостого і далі по 10 мг .
Ответ дляБабка_в_кедах
Я пила метопрам,сейчас ципралекс. Нормально переношу. Назначали по 7.5 мг. Пью по 5мл. Чтоб легче было выходить потом.
В больнице весной лежала,в кардиологии, мне выдавали Гиацинтию. Это укр производитель эсциталопрама.
Вот после нее,у меня были такие побочки,как у вас. Еще спать не могла,просыпалась каждый час. Тревожность была сумашедшая.
Отказалась от нее,купила сама ципралекс. Вот с июня пью его