Коренная киевлянка• 11 декабря 2024
Подарунок похреснику 15 років
Доброго вечора, потрібна порада.
Є 2 похресника в іншій країні. Не бачила їх 5 років. Раніше приїздила на новий рік, подарунки дарувала - на день народження ніколи не дарувала тому що не було можливості відправляти їм кошти. Сімʼя заможна дуже, у дітей все є.
Ось зараз зʼявилась можливість щоб від мене їм передали гроші - 100 дол.
Я ось думала що старшому буде 15 років в лютому і подарувати і кошти. Але думаю молодший може образитись що на день народження нічого - був в листопаді і на новий рік нічого, може цю суму поділити - 50 дол навпіл на новий рік і 50 на день народження старшому
Як вважаєте?
Угги в горошек• 11 декабря 2024
Та всім пофіг. Даруйте, як вважаєте за потрібне. Думаю, що ті похресники і знати Вас не знають.